Siatkarze wznawiają treningi

Ślepsk Malow Suwałki przygotowania przed kolejnymi meczami w PlusLidze

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki wracają do zajęć w hali i pełnego rytmu treningowego przed meczem 21. kolejki PlusLigi, który rozegrają 16. stycznia w Kędzierzynie-Koźlu. 

 

Dłuższa przerwa w ligowych rozgrywkach nie oznacza jednak odpoczynku. Podopieczni trenera Andrzeja Kowala spotkają się dziś (29.12) na pierwszym, po świątecznej przerwie, treningu w hali. W środę (30.12) odbędą się dwie jednostki treningowe: poranna i popołudniowa. Tegorocznego sylwestra biało-niebiescy spędzą w domach, ale wcześniej spotkają się na porannych, łączonych zajęciach w siłowni i hali. Nowy Rok, zgodnie z treścią planu sztabu szkoleniowego, nie będzie natomiast dniem wolnym, bowiem tego dnia siatkarze Ślepska Malow Suwałki również spotkają się w hali na popołudniowym treningu z piłkami.

 

Zwiększona częstotliwość treningów ucieszy z pewnością zawodników i sztab szkoleniowy zespołu, którzy niejednokrotnie podkreślali w pomeczowych wywiadach bardzo istotną rolę jednostek treningowych i spędzonego czasu w hali, a których to w ostatnich tygodniach, z uwagi na dużą intensywność rozgrywanych meczów PlusLigi, brakowało. Przypomnijmy, że najbliższym rywalem biało-niebieskich będzie Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, lider rozgrywek, który nie doznał do tej pory żadnej porażki.

Dodaj komentarz