Mikołajkowa zabawa konkursowa z suwalki.info
Został tydzień do Mikołajek. To doskonały moment, żeby rozpocząć naszą zabawę konkursową! 
MEGA CENA APARTAMENTÓW
W ramach jesiennej promocji Racis Development proponuje kupno apartamentu w inwestycji Piano Park przy ulicy Pileckiego w Suwałkach na specjalnych warunkach.
Łukasz Kurzyna zostanie prezesem PWiK w Suwałkach
Łukasz Kurzyna, dotychczasowy zastępca prezydenta Suwałk, będzie pełnił funkcję Prezesa Zarządu Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach - poinformował we wtorek (29.11) suwalski Ratusz.
Łukasz Kurzyna odwołany ze stanowiska zastępcy prezydenta Suwałk
- Odwołuję z dniem 30 listopada 2022 r. Pana Łukasza Kurzynę ze stanowiska Pierwszego Zastępcy Prezydenta Miasta Suwałk - poinformował w poniedziałek (28.11) Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk.
35-latek uszkodził drzwi w lokalu gastronomicznym
Zarzut zniszczenia mienia usłyszał 35-letni mężczyzna, który w jednym z lokali gastronomicznych w Suwałkach uderzał pięścią w drzwi.
Wyniki SBO 2023: powstanie Tężnia Solankowa
Na suwalskich bulwarach powstanie Tężnia Solankowa, a na ulicy Dąbrówka utwardzona nawierzchnia. Pojawią się również domki dla jeży - to przykłady zwycięskich projektów z Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego na przyszły rok. 
Suwalski samorząd bez prądu na przyszły rok
Po raz drugi nie było żadnej oferty w przetargu na dostawę prądu dla suwalskiego samorządu. Pracownicy Urzędu Miasta w Suwałkach pracują teraz nad potencjalnymi możliwościami jak znaleźć dostawcę.
Black Friday w sieci - uważajmy na cyberprzestępców
Dziś (25.11) tzw. Black Friday - czas największych wyprzedaży w ciągu roku. Suwalscy policjanci ostrzegają, aby w tym czasie zachować zdrowy rozsądek, zadbać o swoje poufne dane i nie paść ofiarą cyberprzestępcy.
Opóźni się dostawa węgla do Suwałk
Władze Suwałk przystąpiły do państwowego programu sprzedaży taniego węgla. Surowiec miał zostać odebrany z Białegostoku w przyszłym tygodniu, jednak termin ten został odwołany. 
Zatrzymali 20-latka podejrzanego o kradzieże sklepowe
Perfumy i alkohol padły łupem 20-latka podejrzanego o kradzieże sklepowe na łączną kwotę ponad 1600 złotych. Suwalczanin usłyszał zarzuty w warunkach recydywy.
Świętowali pracownicy socjalni
Miejskie obchody Dnia Pracownika Socjalnego odbyły się w środę (23.11) w Suwalskim Ośrodku Kultury. 
Zbierają podpisy pod projektem ustawy o rencie wdowiej
O rozwiązaniach Lewicy skierowanych do seniorów, w tym o obywatelskim projekcie ustawy o rencie wdowiej, mówił w czwartek (24.11) na konferencji prasowej w Suwałkach poseł Paweł Krutul. 
Mikołajkowa Salwa w WCR
Wirtualna strzelnica i symulator strzelania "Cyklop" czeka na ochotników, którzy w sobotę 3. grudnia zgłoszą się do Wojskowego Centrum Rekrutacji w Suwałkach.
50 lat razem - Ratusz czeka na pary z długoletnim stażem
Suwalski Ratusz zachęca małżeństwa które przeżyły ze sobą w związku 50 lat lub ich rodziny, by zgłosiły ten fakt w Urzędzie Stanu Cywilnego i mogły w przyszłym roku odebrać pamiątkowe medale.
Dzięki pracownicy banku nie doszło do oszustwa na 50 tys. zł. 
Komendant Miejski Policji w Suwałkach młodszy inspektor Bartosz Lorenc podziękował i złożył gratulacje za wzorową postawę pracownicy suwalskiego banku. Kobieta, wykazując się czujnością i empatią, zapobiegła oszustwu metodą „na policjanta”, do którego miało dojść na szkodę jednej z mieszkanek miasta.
Ratusz szuka naczelnika
Urząd Miasta w Suwałkach ogłosił konkurs na stanowisko Naczelnika Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej. 
Julia Markowska z Suwałk stypendystką Fundacji Santander

Julia Markowska została jedną z 20 stypendystów Fundacji Santander Bank Polska S.A. w Warszawie. Młoda suwalczanka została nagrodzona w kategorii Artysta za wyjątkowe sukcesy wokalne. 

Radny apeluje o "strefę wolną od dymu tytoniowego"
Interpelację ws. utworzenia strefy wolnej od dymu tytoniowego w rejonie Utraty i Sejneńskiej w Suwałkach złożył Marek Zborowski-Weychman z klubu "Łączą nas Suwałki.
Testują system alarmowania i ostrzegania ludności w Suwałkach

Z polecenia Wojewody Podlaskiego w dniach 21– 25 listopada system alarmowania i ostrzegania ludności w Suwałkach zostanie sprawdzony pod kątem działania.

Andrzejki osób z niepełnosprawnością w Suwałkach
W miniony czwartek (17.11) w Suwałkach odbył się 13 Regionalny Bal Andrzejkowy Osób z Niepełnosprawnością pod nazwą „Czary mary zmieniamy świat na weselszy”.
Sprawdzali zachowania kierowców oraz pieszych
Policjanci z suwalskiej "drogówki" zwracali w czwartek (17.11) szczególną uwagę na zachowania kierowców wobec pieszych, przede wszystkim w rejonie oznakowanych przejść dla pieszych.