Będzie dofinansowanie - będzie skrzyżowanie
Będzie budowa skrzyżowania na ulicy Generała Kazimierza Pułaskiego i Alfreda Wierusza - Kowalskiego pod warunkiem, że miasto otrzyma na ten cel dofinansowanie.
Jest odpowiedź na stanowisko Rady Miejskiej ws. Via Carpatia
Wariant przebiegający częściowo po śladzie istniejącej drogi krajowej nr 8 Raczki – Augustów – Korycin został włączony do dalszych analiz - poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.
Program "Złota Rączka dla Seniora" będzie kontynuowany
W minionym roku w Suwałkach wykonano ponad 1000 usług w ramach programu Złota Rączka dla Seniora. Już wiadomo, że Program będzie kontynuowany również w 2021 roku. 
Sylwestra spędził na niszczeniu samochodów
Suwalscy policjanci ustalili podejrzanego o uszkodzenie pięciu samochodów w sylwestrową noc. 23-latek na Osiedlu Północ niszczył lusterka, a właściciele oszacowali straty na ponad 3 tysiące złotych.
Mieszkańcy ulicy Wigierskiej nie chcą blokowiska
Przed możliwością likwidacji istniejących domów przy ul. Wigierskiej w Suwałkach i utworzeniem w ich miejscu zabudowy wielorodzinnej protestują mieszkańcy tej ulicy. 
Suwalska policja poszukuje świadków
Suwalscy policjanci poszukują świadków zdarzenia, które miało miejsce w listopadzie ubiegłego roku w Suwałkach, przy ulicy Kowalskiego, gdzie kierujący mitsubishi najechał na kosz i zatrzymał się przed drzewem.
30-lecie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Suwałkach
Z okazji 30-lecia działalności Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Suwałkach przygotował wystawę prezentującą historię i rozwój infrastruktury Ośrodka.
Umowa na prowadzenie jadłodajni w Suwałkach podpisana
Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk podpisał wartą 43.000 zł umowę na prowadzenie jadłodajni działającej przy parafii p.w. Św. Aleksandra. 
Awaria prądu w Suwałkach
W środę (20.01) przed godziną 9:00 doszło do uszkodzenia kabla średniego napięcia w Suwałkach - informuje PGE Dystrybucja.
Półkolonie szachowe w SP 11
W dniach od 11 do 15 stycznia 2021 r. Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. bryg. pil. Witolda Urbanowicza w Suwałkach była organizatorem Półkolonii Zimowych 2021. 
Wpadł, bo przeszedł na czerwonym świetle
178 dni spędzi w Areszcie Śledczym w Suwałkach mężczyzna, który był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. 40-latek wpadł, bo mundurowi zobaczyli jak przechodzi ulicę na czerwonym świetle.
5 firm gotowych dokończyć remont ulicy Paca
Pięć firm zgłosiło chęć dokończenia rozpoczętej w 2020 roku modernizacji ulicy Ludwika Michała Paca w Suwałkach. Najkorzystniejsza kwota opiewa na ponad 737.000 zł. 
Suwałki wykluczone komunikacyjnie
Konferencja poświęcona połączeniu komunikacyjnemu Suwałk z resztą regionu i z krajem odbyła się we wtorek (19.01.) w Biurze Platformy Obywatelskiej w Suwałkach. 
MOPR w Suwałkach wypłaci dodatek mieszkaniowy
Najemcy i podnajemcy lokali mieszkalnych, którzy utracili dochody z powodu pandemii COVID-19 mogą składać w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Suwałkach wnioski o przyznanie dodatku mieszkaniowego powiększonego o dopłatę do czynszu z Funduszu Przeciwdziałania Covid-19.
Dwie poszukiwane kobiety w rękach policji
Suwalscy policjanci w miniony weekend zatrzymali dwie kobiety poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Jedna z nich to 26-latka poszukiwana przez sąd za kradzież z włamaniem. Kobieta najbliższy rok spędzi w areszcie.
W 2021 roku „Pomagamy jak umiemy kobietom”
To już V edycja naszej sztandarowej akcji pomocowej. W tym roku będziemy pomagać kobietom znajdującym się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Będzie to pomoc od kobiet, bo to one są głównie klientkami Rossmann – dla kobiet. Pobijmy wspólnie rekord – zbierzmy więcej niż te 5 mln w ubiegłym roku!
Radna chce konsultacji społeczny ws. parku
Z interpelacją przeprowadzenia konsultacji społecznych, dotyczących koncepcji budowy parku na terenie pomiędzy ul. Putry, Andersa i Minkiewicza w Suwałkach, wystąpiła Anna Ruszewska z klubu "Łączą nas Suwałki".
Wirtualne spotkanie prezydenta z Radą Seniorów
Wyjątkowo, bo wirtualnie, odbyło się noworoczne spotkanie prezydenta Suwałk Czesława Renkiewicza z Suwalską Radą Seniorów. 
Akcja wieszania bombek odwołana
Ze względu na obostrzenia obowiązujące do końca stycznia i nieprzychylność wielu osób nie odbędzie się zaplanowana na sobotę (16.01) akcja wieszania bombek na miejskiej choince w Suwałkach.
9 firm chce budować parkingi przy Sportowej
Dziewięć firm zgłosiło chęć budowy 22 miejsc parkingowych przy skrzyżowaniu ulicy Sportowej i Aleksandry Piłsudskiej.
SUWER pojawi się na wiosnę?
W piątek (15.01) otwarto oferty w przetargu na wdrożenie Systemu Roweru Miejskiego - SUWER. Ofertę na kwotę blisko 2,2 mln zł na lata 2021 – 2023 złożyło konsorcjum firm Orange Polska oraz Roovee S.A.