Miasto nie zajmie się sprawą gawronów na Szpitalnej
Prezydent Miasta Suwałk nie ma możliwości prawnych, aby wypłoszyć gawrony z zagajnika przy ulicy Szpitalnej - poinformował prezydent w odpowiedzi na interpelację jednej z radnych. 
Młodzież chce biletomatów w Suwałkach
Młodzi społecznicy z Suwałk wystosowali do prezydenta miasta Czesława Renkiewicza wniosek o montaż biletomatów w przestrzeni miasta.
Pogrzeb Dzieci Zmarłych Przed Narodzeniem
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Suwałkach informuje, że w dniu 14 maja w kościele p. w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Suwałkach odbędzie się pogrzeb Dzieci Zmarłych Przed Narodzeniem.
"Nie należy obawiać się, że skala wycinki jest zbyt duża" czyli o Lesie Szwajcarskim na sesji Rady Miasta
Jakie są podstawy wycinki drzew? Czy skala wycinki jest zbyt duża? Co z odnawianiem lasu? Prezentujemy co mówiono o zmianach zachodzących w Lesie Szwajcarskim na ostatniej sesji Rady Miasta Suwałki.
Harcerze mają swój lokal

Oficjalne otwarcie nowej siedziby Hufca ZHP Suwałki im. Tadeusza Lutostańskiego odbyło się w czwartek (06.05) w ośrodku żeglarskim przy Zalewie Arkadia.

Powstanie prawoskręt z Bulwarowej w Sikorskiego
Władze Suwałk ogłosiły przetarg na wykonanie prawoskrętu z ulicy Bulwarowej w Sikorskiego. Inwestycja ma na celu rozładowanie ruchu pojazdów w tym miejscu w godzinach szczytu.
Trwa rekrutacja do terytorialnej służby wojskowej 
Wojskowa Komenda Uzupełnień w Suwałkach im. gen dyw. Józefa Leśniewskiego prowadzi nabór do terytorialnej służby wojskowej. 
Nielegalne rury w Czarnej Hańczy - część mieszkańców milczy
Na blisko 465 wysłanych pism w sprawie podłączeń do kanalizacji sanitarnej, aż 124 osoby nie przedłożyły informacji zwrotnej - informuje suwalski Ratusz. 
Mieszkańcy chcą przystanku
Na brak skomunikowania ulic: Wylotowej, Parowozowej i Zwrotniczej przez sieć miejskiej komunikacji PGK zwraca uwagę Anna Gawlińska z ugrupowania "Mieszkańcy Suwałk". 
Powstał Zielony Budżet Obywatelski
Nowa kategoria pojawi się w 2022 roku w Suwalskim Budżecie Obywatelskim. Tak zwany "Zielony Budżet" dotyczyć będzie rozwoju terenów zielonych w mieście. 
Kierowcy znów będą sprzedawać bilety
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Suwałkach Spółka z o.o. informuje, że od 10. maja kierowcy komunikacji miejskiej będą ponownie sprzedawali bilety.  
Anielskie skrzydła pojawiły się w Suwałkach
Graffiti anielskich skrzydeł można zobaczyć przy ulicy Noniewicza 48 w Suwałkach i zrobić sobie przy nich zdjęcie.
Co z rozbudową parkingu przy szpitalu i całodobową apteką
O dodatkowe miejsca parkingowe dla pacjentów i odwiedzających Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach oraz sprawę funkcjonowania całodobowej apteki pytano na ostatniej sesji Rady Miasta dyrektora placówki.
Miasto nie rezygnuje z budowy hali
Władze Suwałk ponownie wystąpiły do Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku o zgodę na zamienne rozwiązania w kwestii ochrony przeciwpożarowej w mającej powstać hali pneumatycznej na boisku przy Szkole Podstawowej nr 6.
Urząd Skarbowy w Suwałkach wśród najlepszych w kraju
Urząd Skarbowy w Suwałkach zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej i pierwsze miejsce w kategorii skuteczność wśród średnich urzędów skarbowych w XVII Rankingu Dziennika Gazety Prawnej. 
Upamiętnili rocznicę uchwalenia Konstytucji
W poniedziałek 3. maja delegacje NSZZ Solidarności, Koła Klubu WiR, oraz Klubu Radnych „Prawo i Sprawiedliwość” Rady Miejskiej w Suwałkach, złożyły wiązanki okolicznościowe pod „Dębem Wolności”, pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz pomnikiem Papieża św. Jana Pawła II.
Święto Konstytucji 3 maja
Władze samorządowe, duchowni, poczty sztandarowe, delegacje związków i organizacji kombatanckich, harcerze, młodzież szkolna oraz mieszkańcy Suwałk złożyli kwiaty pod Dębem Wolności w Parku Konstytucji 3 Maja w Suwałkach.
Uratowali życie poszkodowanej w wypadku
Wręczenie listów gratulacyjnych oraz decyzji o przyznaniu nagród uznaniowych odbyło się w siedzibie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach.
Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej
2 maja obchodzimy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Ustanowione w 2004 roku przez Sejm RP święto, ma popularyzować wiedzę o symbolach narodowych, polskiej historii i tożsamości.
Święto Pracy w Suwałkach
W sobotę 1. maja przedstawiciele Nowej Lewicy i mieszkańcy miasta złożyli kwiaty pod Pomnikiem Straceń przy ulicy Sejneńskiej w Suwałkach.
Myślał, że rozmawia z nieletnią i nakłaniał ją do czynności seksualnych
Prokuratura Rejonowa w Suwałkach prowadzi śledztwo w sprawie złożenia propozycji obcowania płciowego oraz poddania się innym czynnościom seksualnym skierowanej za pośrednictwem internetu do osoby przedstawiającej się jako 14-letnia dziewczynka.