W 2021 roku „Pomagamy jak umiemy kobietom”
To już V edycja naszej sztandarowej akcji pomocowej. W tym roku będziemy pomagać kobietom znajdującym się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Będzie to pomoc od kobiet, bo to one są głównie klientkami Rossmann – dla kobiet. Pobijmy wspólnie rekord – zbierzmy więcej niż te 5 mln w ubiegłym roku!
Radna chce konsultacji społeczny ws. parku
Z interpelacją przeprowadzenia konsultacji społecznych, dotyczących koncepcji budowy parku na terenie pomiędzy ul. Putry, Andersa i Minkiewicza w Suwałkach, wystąpiła Anna Ruszewska z klubu "Łączą nas Suwałki".
Wirtualne spotkanie prezydenta z Radą Seniorów
Wyjątkowo, bo wirtualnie, odbyło się noworoczne spotkanie prezydenta Suwałk Czesława Renkiewicza z Suwalską Radą Seniorów. 
Akcja wieszania bombek odwołana
Ze względu na obostrzenia obowiązujące do końca stycznia i nieprzychylność wielu osób nie odbędzie się zaplanowana na sobotę (16.01) akcja wieszania bombek na miejskiej choince w Suwałkach.
9 firm chce budować parkingi przy Sportowej
Dziewięć firm zgłosiło chęć budowy 22 miejsc parkingowych przy skrzyżowaniu ulicy Sportowej i Aleksandry Piłsudskiej.
SUWER pojawi się na wiosnę?
W piątek (15.01) otwarto oferty w przetargu na wdrożenie Systemu Roweru Miejskiego - SUWER. Ofertę na kwotę blisko 2,2 mln zł na lata 2021 – 2023 złożyło konsorcjum firm Orange Polska oraz Roovee S.A. 
Poszukują Kierownika Delegatury Urzędu Ochrony Zabytków w Suwałkach
Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Białymstoku poszukuje kandydatów na stanowisk kierownika delegatury w Suwałkach przy ul. Sejneńskiej 13.
Uważajmy - na jeziorach lód jest jeszcze cienki
Suwalska Policja apeluje: cienka warstwa lodu może w każdej chwili się załamać. Mundurowi sprawdzają, czy dzieci i młodzież nie próbują ślizgać się w miejscach, które mogą okazać się śmiertelną pułapką. 
892 tysiące wygranej w Suwałkach
Ponad 892 tysiące złotych wygrał mieszkaniec Suwałk, który kupił kupon do gry Eurojackpot.
Władze Suwałk chcą pomóc przedsiębiorcom
Obniżka czynszu na targowisku miejskim i zwolnienie z podatku od nieruchomości to propozycje pomocy władz miasta dla suwalskich przedsiębiorców.
Przed nami mroźny weekend
W najbliższy weekend należy spodziewać się siarczystych mrozów, ale i słonecznej pogody.
Osoba odpowiedzialna za opiekę zdrowotną wciąż poszukiwana
W pierwszym konkursie nie udało się wyłonić kandydata na stanowisko inspektora w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Suwałkach.
Nie bądźmy obojętni na osoby narażone na wychłodzenie
Policjanci z całego regionu pomagają osobom, które są narażone na wychłodzenie organizmu. Systematycznie kontrolują miejsca, gdzie przebywają osoby bezdomne, samotne czy nadużywające alkoholu. 
Prezydent zachęca do szczepień przeciw COVID-19
Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk wystosował apel do mieszkańców w którym zachęca do szczepienia się przeciw koronawirusowi.
14 miesięcy więzienia za jazdę pod wpływem
Suwalscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. 43- latek poszukiwany był listem gończym za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.
Wraca szkolny rozkład jazdy
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Suwałkach informuje, że od dnia 18 stycznia 2021 r. obowiązywał będzie szkolny rozkład jazdy. 
Kandydaci do wojska otrzymują propozycję zawodowej służby
14-15 stycznia w siedzibie WKU w Suwałkach odbędzie się posiedzenie Wojskowego Centrum Rekrutacji, w którym kandydat ubiegający się o powołanie do służby przygotowawczej zrealizuje wszystkie formalności związane z kwalifikacją do wojska. 
Zaatakował i okradł 65-latkę
Suwalscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanych o rozbój na 65-letniej kobiecie. Napastnik zaatakował pokrzywdzoną w centrum miasta, a następnie zabrał jej torebkę. 
Zarzuty dla 34-latka organizującego nielegalne przekraczanie granicy
Dzięki zastosowaniu w śledztwie Prokuratury Okręgowej w Suwałkach Europejskiego Nakazu Aresztowania udało się zatrzymać mężczyznę, który organizował nielegalne przekraczanie granicy Polski dla Wietnamczyków i Czeczenów.
Chcą skrzyżowania Pułaskiego z Kowalskiego
O budowę skrzyżowania na ulicy Generała Kazimierza Pułaskiego i Alfreda Wierusza - Kowalskiego apelują suwalscy radni z klubu "Łączą nas Suwałki".
„KAJTEK” - Suwalski Program Wspierania Leczenia Niepłodności
Interpelację w sprawie rozpoczęcia prac nad opracowaniem miejskiego programu wspierania leczenia niepłodności złożył Kamil Klimek, radny z klubu "Łączą nas Suwałki".