Oświetlenia cmentarza przy Reja - wpłynęło 7 ofert
Siedem ofert wpłynęło na ogłoszony przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Suwałkach przetarg na wykonanie oświetlenie alei głównej cmentarza przy ulicy Reja w Suwałkach. 
Radna apeluje o pas do zawracania
Interpelację w sprawie wykonania pasa do zawracania, zlokalizowanego na wysokości zatoki przy przystanku komunikacji miejskiej Pułaskiego/Biedronka, złożyła Krystyna Gwiazdowska z klubu "Łączą nas Suwałki"
Sypią się mandaty za brak maseczki
Suwalscy policjanci sprawdzają przestrzeganie przepisów epidemicznych. Tylko w ten weekend ujawnili blisko 70 przypadków związanych z nieprzestrzeganiem obowiązku zasłaniania ust i nosa. 
Jest wykonawca Bike Parku w Suwałkach 
Warszawska firma Velo Projekt jako jedyna przystąpiła do przetargu i to ona ma zaprojektować oraz wybudować Bike Park przy ul. Moniuszki w Suwałkach.
Policyjny pies pomógł odnaleźć skradzione zabawki
Suwalscy policjanci zatrzymali 23-latkę podejrzaną o kradzież z włamaniem do pomieszczenia na strychu. Mundurowi zabezpieczyli w mieszkaniu kobiety skradzione zabawki na około 2500 zł.
25-latek wyrzucił swoją babcię z balkonu?
Zarzut zabójstwa usłyszał 25-latek z Suwałk, który podejrzany jest o wyrzucenie swojej babci z balkonu na drugim piętrze mieszkania przy ulicy Nowomiejskiej.
11. Rocznica Katastrofy Smoleńskiej
Symboliczne obchody 11. Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej odbył się w piątek (09.04) pod Dębem Wolności w Suwałkach.
Mężczyzna z Suwałk oszukany metodą "na pracownika wodociągów"
Wizyta oszustów, którzy podawali się za pracowników wodociągów zakończyła się dla starszego mężczyzny utratą kluczy. Policjanci ostrzegają przed oszustami i apelują o ostrożność.
Mija rok od śmierci Andrzeja Strumiłły
W piątek (09.04) przypada pierwsza rocznica śmierci Andrzeja Strumiłły. Z tej okazji Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk i Zdzisław Przełomiec, przewodniczący Rady Miejskiej w Suwałkach odwiedzili miejsce spoczynku Honorowego Obywatela Miasta Suwałki, gdzie zapalili znicze.  
Kolejni osadzeni będą mogli pracować
Dzięki realizacji programu "Praca dla więźniów" kolejni osadzeni Aresztu Śledczego w Suwałkach będą mieli możliwości podjęcia pracy.
Tragedia w Suwałkach - nie żyje kobieta
Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek (08.04) przy ulicy Nowomiejskiej w Suwałkach. Zginęła kobieta, która spadła z drugiego piętra.
Nie będzie ekostref i zmiany warunków ruchu pojazdów przy ulicy Wigierskiej
Wnioski mieszkańców ulicy Wigierskiej w Suwałkach o utworzenie ekostref w pobliżu Czarnej Hańczy oraz o zmianę warunków ruchu pojazdów zostały odrzucone. 
Co dalej z wycinką Lasu Szwajcarskiego?
O podjęcie rozmów z Nadleśnictwem Suwałki w celu zapewnienia maksymalnej ochrony lasu Szwajcarskiego apeluje Adam Ołowniuk z klubu "Łączą nas Suwałki".
Orkan - nowy pies policyjny w Suwałkach
Do suwalskiej jednostki Policji dołączył kolejny owczarek belgijski. Wabi się Orkan. Jego opiekunem jest starszy posterunkowy Mariusz Biziewski, który od kilku miesięcy jest przewodnikiem psa służbowego. 
Libacje alkoholowe w wiatach przystankowych?
Temat libacji alkoholowych w wiatach przystankowych w Suwałkach poruszył Karol Korneluk, radny Koalicji Obywatelskiej. 
Poseł pyta dlaczego pieniądze znów omijają Suwałki
Konferencję prasową na temat nieprzyznania Suwałkom dofinansowania z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych zorganizował w środę (07.04) poseł Krzysztof Truskolaski z Koalicji Obywatelskiej.   
Najdroższe działki w Suwałkach ponownie wystawione na przetarg
Suwalskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej ogłosiło po raz drugi przetarg na sprzedaż działki u zbiegu ulic Bakałarzewskiej i Grunwaldzkiej. Nieruchomość została wyceniona na niemal 3,5 miliona złotych.
Ciężarówki na Wylotowej zostają
Nie ma możliwości wprowadzenia zakazu poruszania się pojazdów ciężarowych ulicami Wylotową, Zwrotniczą i Parowozową w Suwałkach - przekazał prezydent w odpowiedzi na interpelację jednej z radnych. 
Chodnik w miejsce trawnika? 
O wybudowania chodnika przy Centrum Handlowym Plaza w Suwałkach w miejscu wydeptanego trawnika apeluje Anna Ruszewska z klubu "Łączą nas Suwałki".
Rodzina repatriantów z Kazachstanu zamieszka w Suwałkach
Podczas ostatniej sesji Rady Miasta Suwałki, miejscy radni podjęli decyzję w sprawie zaproszenia rodziny repatriantów z Kazachstanu do osiedlenia się na terenie miasta.
W świąteczny weekend wpadły cztery osoby
Suwalscy policjanci zatrzymali cztery poszukiwane osoby. Wśród nich był 27-latek poszukiwany przez sąd za posiadanie narkotyków oraz przywłaszczenie. Mężczyzna najbliższy rok i siedem miesięcy spędzi w areszcie.