Spacerkiem po Suwałkach z przewodnikiem
Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział w Suwałkach im. Jerzego Klimko zaprasza mieszkańców Suwałk i gości na tematyczne spacery po miejskich trasach turystycznych z przewodnikiem turystycznym.
Konkurs na minigranty wolonatriackie
Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT ogłasza konkurs na inicjatywy wolontarystyczne w woj. podlaskim, w ramach których sfinansuje 8 autorskich pomysłów zgłoszonych przez wolontariuszy.
Tour de Konstytucja PL w Suwałkach
Z bezpłatnych konsultacji z przedstawicielami różnych zawodów prawniczych można było skorzystać w niedzielę (25.07) w Parku Konstytucji 3 Maja w Suwałkach.
Piknik edukacyjny w Suwałkach
Piknik rodzinny w ramach trzeciej edycji kampanii społecznej "Bezpieczna Autostrada" odbył się w sobotę (24.07) na placu Marii Konopnickiej w Suwałkach.
Rozpoczął się Jarmark Folkloru
W sobotę (24.07) w Parku Konstytucji 3 Maja w Suwałkach rozpoczął się XXI Suwalski Jarmark Folkloru pod hasłem „Szkoci na Suwalszczyźnie”.
Czyste powietrze - spotkanie w UG Suwałki
Wójt Gminy Suwałki zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców na spotkanie informacyjne dotyczące programu priorytetowego CZYSTE POWIETRZE.
Remont Powiatowego Urzędu Pracy
Do 30 listopada ma potrwać remont elewacji budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Suwałkach.
Modernizacja ronda zbyt droga
Ze względu na zbyt wysokie koszty realizacji, władze Suwałk anulowały przetarg na wykonanie prawoskrętu z ulicy Bulwarowej w Sikorskiego.
"Miasteczko bezpieczeństwa" zawita do Suwałk
Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego z Łodzi zaprasza w sobotę 24. lipca na plac Marii Konopnickiej, gdzie odbędzie się wydarzenie edukacyjno-rekreacyjne pn. "Strefa Bezpieczeństwa".
Weź udział w projekcie „Senioralne drogowskazy”
Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT w Suwałkach zaprasza seniorki i seniorów w wieku 60+ zamieszkujących Miasto Suwałki lub jego okolice do udziału w bezpłatnym projekcie pn. „Senioralne drogowskazy”. 
Świętowali policjanci z Suwałk
W środę (21.07) w Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach mundurowi uczcili święto policji. 
Remont ulicy Paca dobiega końca
Na ostatniej prostej jest już remont ulicy Paca w Suwałkach. Całość ma zakończyć się do 31. lipca. 
Przyszła z synem na komendę - została zatrzymana za znęcanie
Dzielnicowi suwalskiej komendy policji zatrzymali kobietę, która przyszła wraz z synem do komendy na wezwanie. Okazało się, że 40-latka jest poszukiwana listem gończym w związku ze znęcaniem się.
Na bulwarach stanie napis świetlny SUWAŁKI
Do 30 lipca można składać oferty w przetargu w formule zaprojektuj i wybuduj na napis świetlny przestrzenny 3D "SUWAŁKI".
Kolejna osoba oszukana w internecie
Suwalczanka na jednym z portali aukcyjnych sprzedawała fotelik samochodowy. Zamiast otrzymać na swoje konto pieniądze za sprzedaż przedmiotu, została oszukana. Z konta bankowego 24-latki zniknęło blisko 500 złotych.
W Suwałkach powstanie nowa biblioteka
Władze Suwałk chcą, aby na skwerze pomiędzy ulicami Reja, Szczęsnowicza i Pułaskiego została wybudowana nowa biblioteka. 
Festyn Lotniczy w Suwałkach - zobacz program
Znamy już program dnia otwartego na suwalskim lotniku, podczas którego odbędzie się Festyn Lotniczy „ODLOTOWE SUWAŁKI” połączony m.in. z przylotem załóg uczestniczących w XXIII Międzynarodowym Zlocie Przyjaciół Lotnictwa w Kętrzynie. 
Pojemniki do segregacji śmieci pojawią się w Suwałkach
Pojemniki umożliwiające mieszkańcom Suwałk pozbywanie się drobnych odpadów w sposób selektywny mają wkrótce pojawić się w przestrzeni miejskiej. 
Trwa remont molenny w Suwałkach
Około 600 tysięcy złotych potrzeba do całkowitego wyremontowania molenny pw. św. Nikoły Cudotwórcy w Suwałkach.
XXI Suwalski Jarmark Folkloru w ten weekend
XXI Suwalski Jarmark Folkloru pod hasłem „Szkoci na Suwalszczyźnie”, odbędzie się w dniach 24-25 lipca w Parku Konstytucji 3 Maja w Suwałkach.
Jak wygrać rower?
Garść kreatywności, szczypta samodyscypliny i zakupy za min. 100 zł w sklepie Majster Suwałki, przy ul. Raczkowskiej 151. Tylko tyle i aż tyle wystarczy, by wziąć udział w konkursie, gdzie nagrodą jest rower ROMET RAMBLER 26”.