Ratusz skraca godziny przyjmowania interesantów
Z powodu wysokich temperatur w najbliższych dniach Urząd Miejski w Suwałkach skraca godziny przyjmowania interesantów.
Poszukiwania ciała 60-latka przy Sportowej
Prokuratura Okręgowa w Suwałkach prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa 60-letniego pensjonariusza noclegowni w Suwałkach, do którego doszło w kwietniu 2011 roku.
Festiwal Smaków Food Trucków wkrótce zawita do Suwałk
Już 26 i 27 czerwca Festiwal Smaków Food Trucków ponownie zawita do Suwałk. To wyjątkowa okazja, by spróbować przepysznych dań z różnych zakątków świata.
Co z kurtynami wodnymi w czasie upałów?
O możliwość ustawienia w najbardziej uczęszczanych miejscach w mieście mgławic i kurtyn wodnych pyta radny Jacek Niedźwiedzki z Koalicji Obywatelskiej. 
Obywatelka Litwy podejrzana o liczne kradzieże sklepowe w Suwałkach
Suwalscy policjanci zatrzymali 26-letnia obywatelkę Litwy, podejrzaną o liczne kradzieże sklepowe oraz kradzież rowerów. Pokrzywdzeni oszacowali straty na łączną kwotę blisko 10 tysięcy złotych. 
Wyłudzanie podatku VAT - zatrzymano kolejne osoby
Funkcjonariusze Delegatury CBA w Bydgoszczy działając w śledztwie Prokuratury Okręgowej w Suwałkach zatrzymali kolejne osoby uczestniczące w procederze wystawiania i posługiwania się fikcyjnymi fakturami.
Suwalski "Ognik" wznowił działalność
Po długiej przerwie spowodowanej pandemią, dzieci ponownie mogą odwiedzać Salę Edukacyjną „Ognik” przy Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach.  
Suwalscy policjanci odnaleźli zaginionego 23-latka
23-latek został odnaleziony przez dzielnicowych na terenie miasta. Cały i zdrowy został przekazany pod opiekę rodziny - informuje policja.
Z Francji sprowadzono podejrzanego o zabójstwo sprzed 21 lat
Prokuratura Okręgowa w Suwałkach poszukiwała obecnie 48-letniego mężczyzny podejrzanego o zbrodnię z czerwca 2000 roku. Wówczas w miejscowości Zelwa w gminie Giby doszło do okrutnego zabójstwa 34-letniego mężczyzny.
Nad Zalewem Arkadia powstało miejsce do grillowania
Nad Zalewem Arkadia, a dokładnie na terenach zielonych w okolicach mostu na wyspę, zostały ustawione dwa grille oraz stoły z ławkami. 
Ekologiczny festyn w Suwałkach
W czwartek (17.06) na Placu Marii Konopnickiej w Suwałkach odbył się festyn ekologiczny dla uczniów klas III – VI suwalskich szkół podstawowych.
Radna pyta o funkcjonowanie Schroniska „Sianożęć"
O funkcjonowanie schroniska dla zwierząt „Sianożęć" oraz możliwość obejrzenia go przez radnych pyta Anna Ruszewska z klubu "Łączą nas Suwałki". 
Odsłonili tablicę upamiętniającą Ks. Jerzego Zawadzkiego

We wtorek (15.06) na ścianie budynku przy ulicy Kościuszki 62 w Suwałkach została odsłonięta tablica upamiętniająca księdza Jerzego Zawadzkiego.

Przyjechał autem do pracy mając 2,6 promila
Nietrzeźwy 49-latek przyjechał do pracy w jednej z suwalskich firm autem. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie. 
Policjant odnalazł zaginionego 25-latka
Policjant z suwalskiej komendy w czasie wolnym od służby odnalazł zaginionego. Mężczyzna w miniony czwartek wyszedł z domu i przez kilkanaście godzin nie nawiązał kontaktu z bliskimi. 
Co z funkcjonowaniem MidiCentrum w wakacje?
O zorganizowanie w MidiCentrum w okresie wakacyjnym zajęć dla dzieci i młodzieży apeluje Anna Ruszewska z klubu "Łączą nas Suwałki".
V Pielgrzymka – sympozjum pracowników pomocy społecznej
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Suwałkach organizuje „V Pielgrzymkę – sympozjum pracowników pomocy społecznej „Św. Brat Albert prekursorem pomocy socjalnej w Polsce”.
W Suwałkach powstał punkt informacyjny programu „Czyste powietrze”
W Suwałkach rozpoczął działalność punkt informacyjny rządowego programu „Czyste powietrze”, który mieści się w Parku Naukowo - Technologicznym.
Kamienica przy ul. Sejneńskiej przejdzie rewitalizację
W pokoszarowej kamienicy przy ulicy Sejneńskiej 22 w Suwałkach rozpocznie się niebawem remont, którego efektem będzie odrestaurowany budynek oraz 42 mieszkania. 
Pobiegną z Suwałk do Krakowa w szczytnym celu
12 lipca z Suwałk wystartuje "Bieg po emocje" - sportowe wyzwanie oraz akcja charytatywna w jednym. Uczestnicy wyruszą w ponad 900-kilometrową przygodę do Krakowa trasą green velo.
Festiwal Smaków Food Trucków wraca do Suwałk
Znużeni domową codziennością? Nadciąga wyjątkowa okazja, by spróbować przepysznych dań z różnych zakątków świata. Festiwal Smaków Food Trucków wraca do Suwałk!