Nowa Suwalska Rada Seniorów
Na wspólnym spotkaniu, które było pożegnaniem ustępującej Suwalskiej Rady Seniorów III kadencji i pierwszym posiedzeniem Suwalskiej Rady Seniorów IV kadencji, spotkali się z prezydentem Suwałk Czesławem Renkiewiczem członkowie obu rad. 
Przetarg na prowadzenie schroniska dla zwierząt
Suwalski Ratusz ogłosił przetargi na prowadzenie schroniska dla bezdomnych zwierząt oraz na ich odłów. 
Radna apeluje o poprawę bezpieczeństwa na Sportowej
Interpelację w sprawie podjęcia działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa na obszarze przy ulicy Sportowej w Suwałkach złożyła radna Anna Ruszewska. 
Dyżury w urzędach skarbowych w zakresie Polskiego Ładu

Urząd Skarbowy w Suwałkach od dziś (24.01) pracuje w normalnych godzinach. Dodatkowo w poniedziałki urzędy są otwarte do godz. 18:00, a do godziny 19.00 pełniony będzie dyżur telefoniczny.

159. rocznica wybuchu Powstania Styczniowego
W niedzielę (23.01) na górze Szubienicznej przy ul.Bakałarzewskiej w Suwałkach odbyła się uroczystość upamiętniająca 159. rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego.
Pamiętajmy o usuwaniu śniegu i lodowych sopli z dachu
Suwalscy strażacy przypominają, abyśmy zwracali uwagę na zagrożenia powodowane przez zalegający na dachach obiektów śnieg. 
Mieszkańcy Raczkowskiej nie chcą kolejnej stacji benzynowej
Do Urzędu Miejskiego w Suwałkach wpłynęła petycja mieszkańców jednego z bloku przy ulicy Raczkowskiej, którzy sprzeciwiają się budowie kolejnej stacji benzynowej.
Areszt Śledczy w Suwałkach ma nowego dyrektora
Nowym dyrektorem Aresztu Śledczego w Suwałkach został Arkadiusz Kawałek, który dotychczas pełnił funkcję zastępcy. 
Wymieniono piece w niemal 400 budynkach
Mija pięć lat odkąd w Suwałkach zaczął działać „Program ograniczania niskiej emisji”. W tym czasie dopłacono do wymiany pieców w 393 budynkach.
Wybudują fragment ul. Chrobrego oraz "sięgacz" Filipowskiej
Władze Suwałk wkrótce rozstrzygną pierwsze przetargi w 2022 roku. Chodzi o budowę fragmentu ul. Bolesława Chrobrego oraz „sięgacza” ul. Filipowskiej.
Wzrasta liczba zarejestrowanych pojazdów w Suwałkach
Suwalski Ratusz opublikował zestawienie dotyczące rejestracji pojazdów w Suwałkach. W minionym roku było ich ponad sześć tysięcy. 
Suwalczanin pokrzyżował plany złodziejowi, który próbował włamać się do skarbonki kościelnej
Postawą godną naśladowania wykazał się mieszkaniec Suwałk. Stanął on na drodze mężczyźnie, który próbował włamać się do skarbonki kościelnej i powiadomił policjantów.
18 tysięcy Suwalskich Kart Mieszkańca wkrótce straci ważność
Urząd Miejski w Suwałkach przypomina o konieczności wymiany Suwalskich Kart Mieszkańca, którym kończy się data ważności.
Spalarnia w Suwałkach - trwają konsultacje społeczne
Trwają konsultacje społeczne w sprawie budowy ITPO w Suwałkach. Do 10 lutego 2022r. każdy mieszkaniec może złożyć swoje uwagi lub wnioski.
Rekordzista Guinnessa w przebywaniu pod lodem przyjedzie do Suwałk
Podczas zbliżającej się Stacji Pogodne Suwałki odbędzie się spotkanie z „Guru” w środowisku morsów, Valerjanem Romanowskim, poświęcone omówieniu jego ekstremalnych projektów.
Potrącenie pieszej w Suwałkach. 68-latka zmarła
Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek (18.01) w Suwałkach. 68-latka została potrącona przechodząc przez jezdnię poza przejściem dla pieszych, po czym upadła na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzył w nią drugi samochód. Kobieta zmarła.
1 mln zł dla placówek wsparcia dzieci i młodzieży
Władze Suwałk przekażą ponad milion złotych do czterech miejskich organizacji, które zajmują się pomocą dzieciom i młodzieży w rodzinach zagrożonych wykluczeniem. 
Złodziej kurtek zatrzymany na gorącym uczynku
Mężczyzna z jednego z suwalskich sklepów ukradł dwie kurtki. Łupem nie zdążył się jednak nacieszyć. Plany złodziejowi pokrzyżował bowiem policjant, który zauważył ekspedientki biegnące za mężczyzną i zatrzymał 35-latka.
Prezydent pogratulował strażakom
Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk spotkał się w poniedziałek (17.01) ze strażakami, którzy brali udział w głośnej akcji ratowania życia 2-miesięcznemu chłopcu, który się dusił. 
Nauka języka polskiego dla dzieci obcokrajowców w suwalskiej bibliotece
Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach zaprasza dzieci obcokrajowców na bezpłatne zajęcia z języka polskiego.
Pokazy ratownictwa lodowego nad Zalewem Arkadia
Co zrobić, gdy załamie się pod nami lód oraz jak pomóc innej osobie wydostać się z wody można było dowiedzieć się w niedzielę (16.01) nad Zalewem Arkadia w Suwałkach.