Druhowie przekazali lampy LED
Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Filipowie pozyskali i nieodpłatnie przekazali Tomaszowi Rogowskiemu, wójtowi gminy, 27 sztuk opraw oświetleniowych typu LED.
Poseł interpeluje w sprawie przebiegu trasy Via Carpatia
Jarosław Zieliński, poseł Prawa i Sprawiedliwości skierował do Mateusza Morawieckiego, Prezesa Rady Ministrów interpelację w sprawie budowy drogi ekspresowej na odcinku Białystok – Augustów jako ważnej części sieci dróg ekspresowych w północno-wschodniej Polsce.
Nowy samochód operacyjny strażaków z Sejn
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sejnach zakupiła lekki samochód operacyjny ze środków budżetu państwa. 
Nowy prezes SSM
Wojciech Kuczyński został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu Suwalskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
EDUinspiracje – młodzież ze Słobódki zwyciężyła w Ogólnopolskim Konkursie 
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Słobódce wraz z uczniami z Litwy brali udział w Programie Erasmus + pod nazwą projektu "The art of the green power" (Sztuka zielonej energii). Ich projekt zwyciężył w kategorii - Edukacja Pozaformalna Młodzieży.
Mężczyzna zakleszczony w aucie po wypadku na trasie Pomorze - Giby
Trudne warunki panują od rana na drogach w regionie. Dziś (26.01) około godziny 6.00 doszło do zderzenia dwóch pojazdów na trasie Pomorze - Giby w powiecie sejneńskim.
Marek Zborowski-Weychman nowym przewodniczącym klubu "Łączą nas Suwałki"
Do zmian w największym klubie Rady Miasta Suwałki doszło w poniedziałkowy (25.01) wieczór. Nowym przewodniczącym klubu "Łączą nas Suwałki" został Marek Zborowski-Weychman, a wiceprzewodniczącym Zbigniew De-Mezer.
Radni zadecydują o realizacji programu wspierania niepłodności
Prezydent Suwałk zamierza wystąpić do klubów i ugrupowań w Radzie Miejskiej w Suwałkach z prośbą o ustosunkowanie się do pomysłu realizacji w mieście programu wspierania leczenia niepłodności.
Suwałki gospodarzem lekkoatletycznych Mistrzostw Polski 2022
Latem 2022 roku Suwałki zorganizują 98. PZLA Mistrzostwa Polski, a jeszcze w tym roku suwalski stadion ugości najlepszych zawodników z kategorii U23. 
Trzecie miejsce AP Wigry Suwałki
Trzecie miejsce zajęła Akademia Piłkarska Wigry Suwałki w wojewódzkim finale o Puchar Prezesa Podlaskiego Związku Piłki Nożnej.
Kolejny rok z POWER w Areszcie Śledczym w Suwałkach
Rok 2020 jest kolejnym, w którym skazani z Aresztu Śledczego w Suwałkach otrzymali wsparcie w ramach realizacji projektu systemowego Program Operacyjny Wiedza, Edukacja, Rozwój – POWER.
SP 2 w Suwałkach - uczniowie na kwarantannie
230 uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej nr 2 im. Aleksandry Piłsudskiej w Suwałkach przebywa na kwarantannie po tym, jak u jednej z nauczycielek wykryto zakażenie koronawirusem. 
47-letni kierowca pod wpływem spowodował kolizję
Suwalscy policjanci zatrzymali kierowcę fiata, który spowodował kolizję. Okazało się, że 47-latek był pijany. 
PETYCJA "TAK dla drogi ekspresowej SUWAŁKI - AUGUSTÓW - BIAŁYSTOK"
Młodzi społecznicy z Suwałk zachęcają do podpisania petycji w sprawie wyboru wariantu przebiegu trasy drogi ekspresowej z Suwałk do Białegostoku przez Augustów. 
2 mln zł dla Ochotniczych Straży Pożarnych
Od poniedziałku (25.01) podlaskie gminy mogą ubiegać się o środki na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego i umundurowania z przeznaczeniem dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. 
Tragiczny finał poszukiwań 71-latka
Przez dwa dni na terenie gminy Świętajno prowadzone były poszukiwania 71-latka. Mężczyzna w miniony wtorek (19.01) wyszedł z domu i nie było z nim kontaktu.
Tie-break zdecydował o przegranej Ślepska
2:1 prowadzili siatkarze Ślepska Malow Suwałki, by ostatecznie przegrać 2:3 spotkanie 22. kolejki PlusLigi z Vervą Warszawa. 
Pamiętali o poległych w Powstaniu Styczniowym
W niedzielę (24.01) na górze Szubienicznej przy ul.Bakałarzewskiej, Grupa Rekonstrukcji Historycznej Garnizon Suwałki zapaliła znicze i zmówiła modlitwę za poległych i zmarłych w Powstaniu Styczniowym.
Odzyskali skradzioną Toyotę
Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Sejnach odzyskali Toyotę Prius skradzioną na terytorium Holandii o wartości 35 tys. zł.
Suwalski Ośrodek Kultury wspiera 29. Finał WOŚP
Ostatni weekend stycznia upłynie pod znakiem koncertów i wydarzeń online oraz przede wszystkim otwartych serc. Suwalski Ośrodek Kultury również włączył się w dobroczynną akcję. 
„Czyste powietrze” w województwie podlaskim w 2020 roku
Mieszkańcy powiatów suwalskiego, sejneńskiego oraz augustowskiego w ramach programu „Czyste powietrze” w 2020 roku złożyli łącznie 544 wnioski. Najwięcej w Suwałkach - 146.
Ruszają Konsultacje Strategii „Suwałki 2030”
Władze Suwałk zachęcają mieszkańców do aktywnego udziału w pracach nad Strategią Zrównoważonego Rozwoju Miasta Suwałki do roku 2030.
Od wtorku rejestracja na szczepienia w suwalskim szpitalu
Dyrekcja Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach informuje, że podjęła starania w celu przystąpienia do etapu szczepień populacyjnych. 
Kontrole będą, gdy uporamy się z koronawirusem - wywiad z Grzegorzem Kosińskim
Czym w piecach palą suwalczanie, co z osobami bezdomnymi w czasie dużych mrozów, co z kontrolami segregacji odpadów przez mieszkańców - m.in na te tematy rozmawiamy z Grzegorzem Kosińskim, komendantem Straży Miejskiej w Suwałkach. 
Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu nr 5
Przedstawienie w wersji online przygotowały dla swych Babć i Dziadków przedszkolaki z Przedszkola nr 5 z Oddziałem Integracyjnym w Suwałkach.
Radni interweniują ws. ulicy Wigierskiej
Prosimy o nienaruszanie charakteru ulicy Wigierskiej i o uszanowanie woli jej mieszkańców do zachowania swych domów, działek i spokojnej okolicy - napisali radni PiS w interpelacji do prezydenta Suwałk.
Pijany kierowca wiózł trzeźwego ojca
Suwalscy policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego dwóch nietrzeźwych kierowców. Jeden miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie, drugi wiózł trzeźwego ojca z uprawnieniami, który nie zauważył, że syn jest pijany. 
Odpowiedzą za zniszczenie brzegu jeziora
Prokuratura Rejonowa w Sejnach skierowała akt oskarżenia przeciwko 63-letniemu mężczyźnie za zniszczenie brzegu jeziora Gremzdy w gminie Krasnopol oraz drugi akt oskarżenia wobec 40-letniego mężczyzny dotyczący zniszczenia linii brzegowej jeziora Berżnik w gminie Sejny.
System kolejkowy w Urzędzie Stanu Cywilnego
Urząd Stanu Cywilnego jest kolejnym Wydziałem w Urzędzie Miejskim w Suwałkach, w którym działać zacznie system kolejkowy. 
25 mln zł na wsparcie podlaskich firm
Kolejna odsłona Podlaskiego Pakietu Gospodarczego, konkurs na rozwój zaplecza badawczo-rozwojowego, a także prowadzenie badań nad nowymi produktami to dodatkowe wsparcie, które będzie dostępne dla przedsiębiorców w 2021 roku.