II LO najlepsze w turnieju strzeleckim
Zakończył się turniej strzelecki o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach. Drużynowo najlepiej spisali się uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Suwałkach.
Apelują o krew dla suwalczanki
O oddawanie krwi apelują bliscy 23-letniej suwalczanki Julii. Dziewczyna w stanie ciężkim przebywa w Narodowym Instytucie Kardiologii im. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.
Gala nagród z dziedziny kultury i koncert Anny Szafranowskiej
23 lutego w Suwalskim Ośrodku Kultury odbędzie się Gala Rozdania Stypendiów i Nagród Miasta Suwałki w dziedzinie kultury. Podczas wydarzenia będzie też okazja wysłuchania koncertu “Ziemio Ty śliczna” w wykonaniu stypendystki Anny Szafranowskiej.
Jechał "od prawej do lewej" - miał ponad 3 promile
Ponad trzy promile alkoholu w organizmie miał 32-latek siedzący za kierownicą forda, zatrzymany przez policjantów w centrum Suwałk.
W Suwałkach zatrudniono koronera
Miasto Suwałki zawarło umowę z tzw. koronerem, czyli lekarzem, który stwierdza przyczynę zgonu w sytuacjach, gdy nie może zrobić tego lekarz rodzinny. 
"Wyśpiewali" Drogę do Gwiazd
Tradycyjny konkurs piosenki "Suwalska Droga do Gwiazd" odbył się w czwartek (02.02) w Szkole Podstawowej nr 6 im. Aleksandry Kujałowicz w Suwałkach.
Suwalczanin szefem Wojskowego Centrum Rekrutacji w Białymstoku
Od przyszłego tygodnia ppłk Jarosław Kowalewski zamieni Wojskowe Centrum Rekrutacji w Suwałkach na Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji Ośrodek Zamiejscowy w Białymstoku.
Wznowiono prace nad budową Domu Seniora w Augustowie
Po półrocznej przerwie spowodowanej wstrzymaniem prac przez  Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego, ponownie ruszyła budowa Domu Seniora w Augustowie.
Chciała sprzedać spodnie - straciła 5000 zł
24-letnia kobieta kolejną oszukaną metodą na BLIK. Mieszkanka powiatu suwalskiego wystawiła na sprzedaż spodnie za 15 zł, ale zamiast zarobić, straciła 5 tysięcy złotych.
Do Wiłkupi nową drogą
Zakończyła się inwestycja drogowa związana z przebudową i rozbudową drogi powiatowej z Wiżajn do Wiłkupi. 
Znowu może być ślisko
Marznące opady deszczu i deszczu ze śniegiem prognozuje z czwartku (02.02) na piątek (03.02) Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział w Białymstoku.
Nie zawał serca a utonięcie przyczyną śmierci w Aquaparku
Ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa spowodowana utonięciem była przyczyną śmierci 65-letnego suwalczanin, który w minionym roku zmarł w Aquaparku.
Rozmawiali o litewskiej szkole w Suwałkach
Plany utworzenia szkoły podstawowej z litewskim językiem nauczania w Suwałkach były temat rozmów ministra edukacji Dariusza Piontkowskiego z Ambasadorem Republiki Litewskiej, Eduardasem Borisovasem.
Odnalezione ciało mężczyzny to zaginiony mieszkaniec Poddubówka
Potwierdziły się informacje, iż odnalezione we wtorek (31.01) ciało mężczyzny to zaginiony 42-latek z podsuwalskiego Poddubówka. Został on wyłowiony z pobliskiego stawu. 
Zapraszają na rocznicę śmierci ks. Kazimierza Hamerszmita
Stowarzyszenie im. ks. Jerzego Popiełuszki w Suwałkach zaprasza na obchody 27. rocznicy śmierci ks. Kazimierza Hamerszmita.
Ślepsk odpada z Pucharu Polski
Porażką 0:3 z Asseco Resovią Rzeszów zakończyła się przygoda Ślepska Malow Suwałki z tegoroczną edycją Pucharu Polski.
ZBM poprowadzi poczekalnię na dworcu PKS
Poczekalnią z toaletami dla podróżnych na dworcu autobusowym w Suwałkach zarządzać ma Zarząd Budynków Mieszkalnych TBS sp. z o.o.
Pijany spowodował kolizję w Osowie
Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał 54-letni kierowca, który w środę (31.01) wieczorem spowodował kolizję w miejscowości Osowa w gminie Suwałki.
"Złota Rączka" wykonała 1000 napraw
Suwalski Ratusz zapowiedział kontynuację programu „Złota Rączka dla seniora”. W ubiegłym roku w ramach programu wykonano 1000 napraw na rzecz 182 osób.
Czy w Ratuszu potrzebne jest stanowisko miejskiego energetyka?
- Zatrudniona osoba na pewno na siebie zarobi - zapewniał w sprawie utworzenia w Ratuszu stanowiska miejskiego energetyka prezydent Czesław Renkiewicz.
Wymarzone Walentynki w Hotelu Szyszko***
Walentynki to szczególny czas w roku, w którym lubimy w wyjątkowy sposób celebrować swoje uczucie do ukochanych osób. Szukamy atrakcyjnych ofert, które umilą nam wieczór i sprawią, że będziemy czuli prawdziwie świąteczny nastrój. Hotel Szyszko*** przygotował na ten czas dla swoich Gości pakiet ofert, które swoją różnorodnością zadowolą najbardziej wymagających.
Wiżajny, Rutka Tartak, Raczki, Przerośl - przetarg na drogi unieważniony
Ze względu na zbyt wysokie kwoty Starostwo Powiatowe w Suwałkach unieważniło przetarg na przebudowę układu komunikacyjnego sieci dróg powiatowych na terenie Gminy Wiżajny, Rutka Tartak, Raczki i Przerośl.
W lutym XI Bal Charytatywny
XI Bal Charytatywny organizuje miejscowe koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. W tym roku pieniądze zebrane podczas imprezy trafią na zakup autobusu na potrzeby podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Białej Wodzie.
Droga Bakałarzewo-Nowa Wieś przebudowana
Zakończyły się prace nad przebudową dwukilometrowego odcinka drogi powiatowej z Bakałarzewa do końca Nowej Wsi. 
Cztery oferty w przetargu na rozbudowę SP 4
W przetargu na rozbudowę Szkoły Podstawowej nr 4 w Suwałkach wpłynęły cztery oferty. Problematyczna okazała się część zamówienia na przebudowę bloku żywieniowego.
Znaleziono ciało martwego mężczyzny
Zaginionego mężczyznę z podsuwalskiego Poddubówka poszukiwały od poniedziałku (30.01) służby ratownicze. Najprawdopodobniej mężczyzna został dziś (31.01) odnaleziony martwy. 
Żłobek w miejsce Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Suwałkach zostanie przeniesiona z ulicy Nowomiejskiej na Kościuszki. W jej miejscu władze miasta planują otworzyć czwarty żłobek miejski. 
Koncert Walentynkowy w SOK - bilety do wygrania
Koncert Walentynkowy  “Serduszko puka w rytmie cha-cha…” odbędzie się w piątek 10. lutego w Suwalskim Ośrodku Kultury. Podwójne zaproszenie na koncert możecie zdobyć biorąc udział w naszym konkursie. 
Kabaret Smile w kwietniu w Suwałkach!
Kabaret Smile już wkrótce w Suwałkach! Artyści przygotowali specjalny prezent na swoje 20-lecie. W niedzielę 2. kwietnia zaprezentują go w Suwalskim Ośrodku Kultury. 
Złodziejka z kościoła zatrzymana
24-letnią kobietę, która ukradła torebkę podczas Mszy Świętej zatrzymali suwalscy policjanci. Jak się okazało nie był to jedyny przypadek kradzieży którego kobieta się dopuściła.