Blisko 200 szachistów rywalizuje w hali Suwałki Arena
Blisko 200 zawodników i zawodniczek przystąpiło w sobotę (24.09) w hali Suwałki Arena do rywalizacji w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Szachach.
Spotkanie z Joanną Jędrzejczyk w Suwałkach
Wykład, wspólny trening i rozmowy z fanami - to dzisiejszy dzień Joanny Jędrzejczyk, gwiazdy polskiego i światowego MMA, która odwiedziła miasto przed galą MMA w hali OSiR.
W weekend drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych
Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych odbędą się w dniach 24-25 września w hali widowiskowo-sportowej Suwałki Arena. 
GonG. I Turniej MMA im. Joanny Jędrzejczyk w Suwałkach
Miłośników sportów walki czeka wyjątkowe wydarzenie. W Suwałkach odbędzie się dwudniowy turniej MMA imienia Joanny Jędrzejczyk. To już ostatnia szansa na zapisy.
Siatkarze Ślepska otrzymali stypendia
Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk przekazał we wtorek (20.09) stypendia sportowe na sezon 2022/2023 siatkarzom Ślepska Malow Suwałki.
Paweł Chałko najlepszym tenisistą
16 zawodników z Suwałk i okolic rywalizowało w miniony weekend w turnieju tenisa Pogodne Suwałki Challenge. Najlepszy okazał się suwalczanin Paweł Chałko.
Badmintoniści zainaugurowali rozgrywki
Inauguracja Lotto Ekstraligii Badmintona z udziałem zawodników SKB Litpol - Malow Suwałki odbyła się w sobotę (17.09) w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach. 
Wyjazdowe zwycięstwo Wigier
Zwycięstwem biało-niebieskich 5:1 zakończył się niedzielny (18.09) mecz IV Ligi grupy Podlaskiej w którym Wigry mierzyły się z KS Śniadowo.
Trefl Gdańsk zwycięzcą XIII Memoriału Józefa Gajewskiego
Siatkarze Trefla Gdańsk pokonali w finale Indykpol AZS Olsztyn 3:0 i zostali zwycięzcami 13. edycji Memoriału imienia Józefa Gajewskiego.
Zwycięstwa Trefla i Indykpolu pierwszego dnia Memoriału
Cerrad Enea Czarni Radom, Indykpol AZS Olsztyn, Trefl Gdańsk i Ślepsk Malow Suwałki rywalizują od czwartku (15.09) w 13. edycji Memoriału im. Józefa Gajewskiego.
Eliminacje Mistrzostw Polski Oldbojów w Suwałkach
W najbliższy weekend 17-18 września na Stadionie Miejskim w Suwałkach rozegrany zostanie turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski Oldbojów. 
Bieg na orientację "Zorientowane Suwałki 2022"
Młodzieżowa Rada Miasta Suwałki i Nadleśnictwo Suwałki zapraszają do udziału w biegu na orientację "Zorientowane Suwałki 2022".
Ponad pół miliona z budżetu województwa dla Ślepska
550 tysięcy złotych z budżetu województwa podlaskiego trafi do Ślepska Malow Suwałki na organizację szkoleń i udział w rozgrywkach siatkarzy.
Kolarze z medalami indywidualnymi i drużynowymi
10 medali w klasyfikacjach indywidualnych i 2 zwycięstwa w drużynie to dorobek kolarzy MTB Suwałki podczas zawodów w Olecku.
XIII Memoriał Józefa Gajewskiego
XIII Memoriał Józefa Gajewskiego odbędzie się w dniach 15-16 września w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena".
Puchar Narodów Strongman w Augustowie
W niedzielę (11.09) w Augustowie odbył się Puchar Narodów Strongman. Drugie miejsce podczas zawodów zajął suwalczanin Krystian Makowiecki.
Derby na Zarzeczu na remis
Trzeci z rzędu remis zanotowały w sobotę (10.09) Wigry Suwałki, które przed własną publicznością zremisowały derbowe spotkanie z Warmią Grajewo 2:2.
Suwalscy seniorzy w formie
Trzecia edycja Suwalskiej Olimpiady Seniorów odbyła się w sobotę (10.09) na Stadionie Lekkoatletycznym im. Jadwigi Olbryś w Suwałkach.
Wielu wybitnych sportowców w Alei Olimpijczyków
Róża Kozakowska, Piotr Żyła, czy Joanna Mendak i Rafał Czuper - uroczyste odsłonięcie pamiątkowych tablic polskich sportowców odbyło się w piątek (09.09) w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji Szelment.
Suwalscy modelarze Mistrzami Polski
I miejsce oraz tytuł Mistrza Polski na rok 2022 wywalczyli w ostatni weekend w Kietrzu zawodnicy sekcji modelarstwa lotniczego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach.
Drużyna z Gminy Szypliszki na Ogólnopolskich Igrzyskach LZS
Drużyna z Gminy Szypliszki reprezentowała Powiat Suwalski podczas XXV Ogólnopolskich Igrzyska LZS, które pod koniec sierpnia odbyły się w Słubicach.