Zmagania seniorów w zawodach lekkoatletycznych
Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Suwalska Rada Seniorów zapraszają na kolejną odsłonę Suwalskiej Olimpiady Seniorów.
W niedzielę rodzinne zawody biegowe
ELEKTROMILA to naładowane pozytywną energią wydarzenie, które łączy pokolenia przez sport. W niedzielę 26. maja o godzinie 12:00 na Stadionie Lekkoatletycznym im. Jadwigi Olbryś odbędzie się jej pierwsza, historyczna odsłona.
Rajd samochodowy w Suwałkach
W niedzielę (19.05) odbył się 43 Rajd Suwalski zorganizowany przez Automobilklub Suwalski.
Pierwszy turniej tenisowy w tym roku
W ostatni weekend maja korty tenisowe ze sztuczną nawierzchnią ceglaną przy ul. Wojska Polskiego 17 będą główną areną zmagań pierwszej, historycznej edycji RECMAN CUP INTRO. 
Weź udział w Turnieju Piłkarskim Dzikich Drużyn
Klub Wigry Suwałki zaprasza do udziału w Turnieju Piłkarskim Dzikich Drużyn. Zapisy trwają do piątku 24. maja. 
25. zwycięstwo Wigier w sezonie
Kolejne trzy punkty dopisały do swego dorobku Wigry Suwałki. Biało-niebiescy zwyciężyli w sobotę (18.05) w wyjazdowym spotkaniu z Ruchem Wysokie Mazowieckie 2:0.
Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Polska-Ukraina
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki informuje o rozpoczęciu sprzedaży biletów na mecz uświetniający obchody XX-lecia klubu - Polska - Ukraina w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena", który rozpocznie się 29 maja o godzinie 18:00
Startuje czwarta edycja Sudovia Gravel
Czwarta edycja Sudovia Gravel, jednego z najlepszych szutrowych wyścigów w Polsce, startuje już w najbliższy piątek 17 maja i potrwa do niedzieli. Na starcie stanie ponad pół tysiąca uczestników z całej Polski, a także ponad 70 gości z sąsiadującej Litwy.
Stanisław Skibicki Mistrzem Polski, brąz Oliwii Szturgulewskiej
I miejsce i tytuł Mistrza Polski zdobył Stanisław Skibicki, a na III miejscu sklasyfikowano Oliwię Szturgulewską - to wyniki suwalskich modelarzy podczas Mistrzostw Polski Modeli Swobodnie Latających Małych Form i Latających Skrzydeł.
3 miejsce na Mistrzostwach Polski w Szachach
Sześcioletni Stanisław Zachar z suwalskiego Klubu Szachowego Hańcza zajął trzecie miejsce podczas Mistrzostw Polski dzieci w szachach w Darłowie.
Mecz Polska - Ukraina na XX-lecie Ślepska Malow Suwałki
Z okazji 20-lecia istnienia klub Ślepsk Malow Suwałki organizuje w hali Suwałki Arena towarzyski mecz siatkarski w którym zmierzą się męskie Reprezentacje Polski i Ukrainy. 
Medale młodych suwalczan w Brazylijskim Jiu Jitsu
13 medali i czwarte miejsce drużynowo zdobyli najmłodsi zawodnicy Centrum Sportów Walki Berserker’s Team Suwałki, którzy w miniony weekend rywalizowali podczas Mistrzostw Polski Dzieci i Młodzieży w Brazylijskim Jiu Jitsu.
Worek medali zawodników Hańczy na inaugurację sezonu
Doskonałe zawody mają za sobą zawodnicy LUKS Hańcza Suwałki, którzy podczas sobotnich (11.05) zawodów programu "Lekkoatletyka dla każdego" w Białymstoku, zdobyli łącznie 33 medale.
Suwałki Bike Challenge
Pasjonaci szybkiej i widowiskowej jazdy na rowerach spotkali się w sobotę (11.05) na Bike Parku w Suwałkach, gdzie rywalizowali podczas sportowej imprezy „Suwałki Bike Challenge – przejazd na czas".
3 punkty zostają w Suwałkach
Kolejne zwycięstwo zanotowali w piątek (10.05) piłkarze suwalskich Wigier, którzy przed własną publicznością pewnie pokonali Dąb Dąbrowę Białostocką 7:0.
Zapisz się na rodzinne zawody biegowe
ELEKTROMILA to naładowane pozytywną energią wydarzenie, które łączy pokolenia przez sport. W niedzielę 26. maja o godzinie 12:00 na Stadionie Lekkoatletycznym im. Jadwigi Olbryś odbędzie się jej pierwsza, historyczna odsłona.
Andrzej Sawicki i Damian Słabiński opuszczają Ślepsk
Andrzej Sawicki i Damian Słabiński nie będą współtworzyć sztabu szkoleniowego Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2024/2025. 
Czas pożegnań w Ślepsku Malow Suwałki
Arkadiusz Żakieta, Ernest Kaciczak, Łukasz Rudzewicz, Maksim Buculjević, Paweł Filipowicz i Žiga Štern nie będą reprezentowali Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2024/2025.
Suwalscy badmintoniści wciąż niepokonani
We wtorek (07.05) w hali Suwałki Arena rozegrana została 8 kolejka meczów w Lotto Ekstralidze Badmintona w której zmierzyli się SKB Litpol – Malow Suwałki oraz Badminton Academy Hawel. Po siedmiu pojedynkach górą z tego starcia wyszli zawodnicy z Suwałk, którzy zwyciężyli 6:1. 
Wasilków pokonany. Wigry liderem IV Ligi
Ważne zwycięstwo w kontekście walki o awans odnieśli w niedzielę (05.05) piłkarze suwalskich Wigier, którzy wygrali wyjazdowe spotkanie z KS Wasilków 3:1 i zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli.
Sukcesy modelarzy na Mistrzostwach Polski Modeli Halowych
Aurelia Żukowska, zawodniczka suwalskiej sekcji modelarstwa lotniczego zdobyła tytuł Mistrza Polski, a Bartosz Żukowski ustanowił nowy rekord Polski długości lotu.