Jubileusz XX-lecia powstania LMUKS „Olimpik” Suwałki
W sobotę 9. grudnia o godz. 11:00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 11 w Suwałkach rozpocznie się Turniej Zapaśniczy z okazji XX-lecia Ludowego Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Olimpik”. 
Przełamanie siatkarzy Ślepska 
Ślepsk Malow Suwałki zakończył serię spotkań bez zwycięstwa i we wtorek zwyciężył w wyjazdowym meczu 10. kolejki PlusLigi z PGE GiEK Skrą Bełchatów 3:1 (25:21, 25:21, 20:25, 25:23). 
Za nami inauguracja Top Ligi Masters
Przez długi, długi czas zawodnicy i kibice nie zapomną inauguracji Top Ligi Masters. Miniony piątek należał do wszystkich tych, którzy postanowili spędzić wieczór w hali sportowej OSiR.
Adrian Daniło zdobył Mistrzostwo Polski w Kickboxingu
W miniony weekend 1-2 grudnia w Bezledach odbyły się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w formule Low Kick młodzieżowców. Adrian Daniło z klubu Panzer Suwałki w najbardziej obstawionej kategorii wagowej do 75 kg zdobył Mistrzostwo Polski.
Piąty mecz z rzędu bez punktów
W spotkaniu 9. kolejki siatkarskiej PlusLigi zawodnicy Ślepska Malow Suwałki przegrali w sobotę (02.12) na wyjeździe z Projektem Warszawa 0:3.
Pięściarze z Suwałk z medalami Pucharu Polski U-15 i U-17
W minioną niedzielę zakończył się trwający sześć dni Międzynarodowy Puchar Polski U-15 i U-17. Reprezentanci sekcji bokserskiej OSiR Suwałki wrócili z czterema medalami. 
Zarząd Ślepska bez zmian
Zarząd i Rada Nadzorcza Ślepska Malow Suwałki podczas zgromadzenia w czwartek (30.11) otrzymali absolutorium za swoją działalność. Na Prezesa Zarządu ponownie powołano Wojciecha Winnika. 
Top Liga Masters – nowy rozdział halowej piłki nożnej!
Już w piątek (01.12) o godzinie 18:00 w hali sportowej OSiR sympatycy futbolu z Suwałk i okolic będą świadkami historycznego wydarzenia – inauguracji rozgrywek piłkarskich Top Liga Masters. Projekt jest kontynuacją dobrze znanej suwalskiej publiczności RESO Suwałki Football League.
Wyższe stypendia dla siatkarzy i badmintonistów
Rada Miejska w Suwałkach postanowiła w środę (29.11) o zwiększeniu wartości stypendiów sportowych głównie dla drużyn Ślepska Malow Suwałki i SKB Litpol-Malow.
Zostań Szachowym Mistrzem - zawody w SP 11
W dniach od 25 do 26 listopada 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. bryg. pil. Witolda Urbanowicza w Suwałkach odbyło się zadanie pod hasłem Zostań Szachowym Mistrzem - Otwarte Mistrzostwa Suwałk w ramach II edycji Mikrograntów, skierowane do dzieci i młodzieży.
Triumf suwalskich modelarzy w klasyfikacji końcowej Pucharu Polski
Oliwia Szturgulewska zajęła I miejsce w klasyfikacji końcowej Pucharu Polski w klasie F1N w kategorii młodzików, a w kategorii juniorów zwycięski puchar wzniósł w górę Paweł Knebel.
Siatkarze SUKSS Suwałki dwukrotnie na podium
Daugavpils 2005 z Łotwy w kategorii "Junior" i BKS Chemik Bydgoszcz  w kategorii "Kadet" zostali triumfatorami Turnieju o Puchar Prezesa MKS Ślepsk Malow Suwałki. Drugie miejsca w obu kategoriach zajęli siatkarze SUKSS Suwałki.
Suwałki będą gospodarzem Mistrzostw Europy U-15 w badmintonie
Miasto Suwałki przygotowuje się do organizacji Mistrzostw Europy w Badmintonie do lat 15. Zawody z międzynarodową obsadą odbędą się w przyszłym roku, a miejscem zmagań młodych, utalentowanych zawodników będzie hala sportowo-widowiskowa Suwałki Arena.
Ślepsk bez przełamania
W piątek (24.11) w hali Suwałki Arena siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali mecz 8. kolejki PlusLigi z Treflem Gdańsk 0:3, notując tym samym czwartą porażkę z rzędu.
W weekend turniej o Puchar Prezesa MKS Ślepsk Malow Suwałki
Kolejna edycja Turnieju o Puchar Prezesa MKS Ślepsk Malow Suwałki odbędzie się w najbliższy weekend w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena". 
Zwycięstwo badmintonistów z obrońcą tytułu
W hitowym meczu 3 rundy Lotto Ekstraligi badmintona, rozgrywającym się we wtorek (21.11) w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach, chcący odzyskać fotel lidera SKB Litpol – Malow pokonał 6:1 broniący tytułu ABRM Warszawa.
XIX Suwalska Spartakiada Integracyjna
W miniony piątek (17.11) Fundacja Klub Szachowy Jaćwież Suwałki we współpracy z Szkołą Podstawową nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. bryg. pil. Witolda Urbanowicza w Suwałkach zorganizowały XIX Suwalską Spartakiadę Integracyjną – "Sport integruje wszystkich".
Kolejne medale suwalczan w Pucharze Polski
Oliwia Szturgulewska i Paweł Knebel z sekcji modelarstwa lotniczego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach zajęli pierwsze miejsca podczas rozgrywanej w w Pyskowicach IV rundy Pucharu Polski Modeli Halowych.
Mistrzostwa Suwałk w Szachach
Ponad 100 szachistów rywalizowało w minioną sobotę (18.11) w Szkole Podstawowej nr 11, gdzie odbywały się Mistrzostwa Suwałk w Szachach.
Bez punktów Ślepska w Lublinie
Trzeci przegrany mecz z rzędu zanotowali w poniedziałek (20.11) siatkarze Ślepska Malow Suwałki, którzy w 7. kolejce PlusLigi ulegli 0:3 Bogdance LUK Lublin. 
Pucharowe zwycięstwo z Warmią Grajewo
W zaległym spotkaniu 1/16 Podlaskiego Pucharu Polski Wigry Suwałki wygrały w sobotę (18.11) na wyjeździe z Warmią Grajewo 2:1.