4. miejsce Reprezentacji Województwa Podlaskiego
XVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Siatkówce Chłopców odbywała się przez trzy dni w hali widowiskowo-sportowej Suwałki Arena.
Suwalczanka Mistrzynią Polski Kobiet w Szachach
Podczas szachowych Mistrzostw Polski w Kruszwicy Mistrzynią Polski 2022 została suwalczanka Michalina Rudzińska.
Mityng Lekkoatletyczny w Suwałkach
Mityng Lekkoatletyczny Podlaskie Athletics Team odbył się w niedzielę (15.05) na Stadionie Lekkoatletycznym im. Jadwigi Olbryś w Suwałkach.
17. ligowe zwycięstwo Wigier
Kolejkę przed końcem rundy zasadniczej w piłkarskiej II Lidze, Wigry Suwałki wygrały na wyjeździe z Garbarnią Kraków 2:0.
Medale suwalczan na Igrzyskach Olimpiad Specjalnych
Zawodnicy z Suwałk z sukcesami rywalizowali w I części XII Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych, które odbyły się w dniach 5-7 maja w Rybniku.
Gwiazdy lekkoatletyki na mityngu w Suwałkach
Ponad stu światowej klasy sportowców weźmie udział w I edycji lekkoatletycznego mityngu Podlaskie Athletics Team, który odbędzie się w niedzielę (15.05) na Stadionie Lekkoatletycznym im. Jadwigi Olbryś w Suwałkach.
Kolejni zawodnicy odchodzą ze Ślepska
Kolejni zawodnicy opuszczają szeregi Ślepska Malow Suwałki. Biało-niebieskich barw w przyszłym sezonie nie będą reprezentować Joshua Tuaniga oraz Łukasz Makowski.
Drużynowe Mistrzostwo Polski dla Berserkers Team
18 medali w tym 10 złotych i po raz pierwszy w historii zdobycie Drużynowego Mistrzostwa Polski to dorobek zawodników Berserkers Team podczas Mistrzostw Polski w Brazylijskim jiu-jitsu Dzieci i Młodzieży. 
Mityng Lekkoatletyczny w Suwałkach
W niedzielę 15. maja na Stadionie Lekkoatletycznym im. Jadwigi Olbryś w Suwałkach odbędzie się Mityng Lekkoatletyczny Podlaskie Athletics Team, którego organizatorem jest Fundacja Kamili Skolimowskiej.
Puchar Polski Poomsae w Taekwondo Olimpijskim - suwalczanie z medalami
W sobotę (07.05) odbył się Puchar Polski Poomsae Taekwondo Olimpijskiego w Ciechanowie. Zawodnicy UKS Taekwondo Huzar Suwałki spisali się na medal.
Badmintoniści SKB Litpol-Malow Suwałki Mistrzem Polski

Badmintoniści SKB Litpol-Malow Suwałki pokonali w finałowym spotkaniu ABRM Warszawa i po raz 19. zostali drużynowym Mistrzem Polski.

Bartłomiej Bołądź odchodzi ze Ślepska
Bartłomiej Bołądż nie będzie reprezentował barw Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2022/2023. 28-letni atakujący był jednym z filarów biało-niebieskich w ostatnich latach.
XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w zapasach
We wtorek (03.05) w hali Suwałki Arena rozpoczęła się XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w zapasach. Przez pięć dni toczyć się będzie rywalizacja młodych sportowców w kategorii wiekowej juniora młodszego.
Niezawodna sekcja modelarstwa lotniczego
Kolejne sukcesy na koncie suwalskich modelarzy, którzy z sukcesami rywalizowali podczas kolejnych rund Pucharu Świata modeli swobodnie latających w Podlodowie koło Dęblina.
W sobotę święto Wigier i Akademii
75-lecie istnienia świętują w tym roku suwalskie Wigry, a Akademia 10-lecie. W związku z tym w sobotę 30. kwietnia czeka nas "Wigierska Majówka".
Zwycięstwo w doliczonym czasie gry
Samobójcza bramka w doliczonym czasie gry sprawiła, że Wigry Suwałki wygrały przed własną publicznością z Motorem Lublin 3:2.
8 medali i drużynowe Mistrzostwo Polski 
Suwalscy Berserkerzy zdobyli osiem medali podczas Mistrzostw Polski submission fighting ADCC, a Berserkers Team Polska zdobył tytuł drużynowego Mistrza Polski. 
Daniel Myszkowski Absolutnym Mistrzem
Suwalczanin Daniel Myszkowski po raz czwarty zdobył oficjalny tytuł Mistrza Polski w kategorii Men's Physique 2022 oraz tytuł Absolutnego Mistrza.
Cztery medale badmintonistów w Suchedniowie

W Suchedniowie zakończył się badmintonowy turniej Grand Prix Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych. Kolejny raz dobrze spisali się zawodnicy Suwalskiego Klubu Badmintona. Podopieczni Jerzego Dołhana zdobyli dwa złote oraz dwa brązowe medale.

Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki 3:2
W spotkaniu 29. kolejki piłkarskiej II Ligi Wigry Suwałki przegrały na wyjeździe z Pogonią Siedlce 2:3.
Uroczysta Gala na zakończenie sezonu
Na uroczystej gali zakończenia sezonu 2021/22 w Pluslidze spotkali się w piątek (22.04) w Parku Naukowo-Technologicznym zawodnicy, sponsorzy i przyjaciele Ślepska Malow Suwałki.