Rekonstrukcję obrony Wilna zaprezentowano w Suwałkach
Potyczkę polskich i sowieckich żołnierzy można było zobaczyć w w sobotę (24.09) na ulicy Gałaja w Suwałkach, gdzie odbyła się rekonstrukcja obrony Wilna z 1939 roku.
Suwalczanin zniszczył elewację i wybił szybę
27-latek z Suwałk został zatrzymany przez policję. Mężczyzna podejrzany jest o uszkodzenie mienia - rzucał kamieniami w elewację jednego z domów w mieście i wybił szybę w oknie. 
Food Truck Festivals po raz drugi w Suwałkach
Food Trucki lubią Suwałki, a suwalczanie lubią Food Trucki - mówili organizatorzy drugiego już zjazdu kuchni świata w naszym mieście w tym sezonie. Mobilne restauracje czekają na chętnych do niedzieli.
Debata o rozwoju subregionu suwalskiego. Co planuje Miasto Suwałki?
Mediateka, spalarnia odpadów, budowa miejskiej farmy fotowoltaicznej, czy zagospodarowanie nowych terenów zielonych - to między innymi plany władz miasta na rozwój Suwałk o których mowa była podczas debaty w Parku Naukowo-Technologicznym w Suwałkach.
Już w sobotę IV Targi Dewelopersko – Wnętrzarskie
Już w sobotę o godzinie 10 rozpoczynają się IV Targi Dewelopersko – Wnętrzarskie Racis Development - PSB Importex, które potrwają do niedzieli 25 września.
Nie chcą zmiany herbu Suwałk
Suwalska młodzież założyła internetową petycję pod hasłem "#NieUsuwajMnie – Twój Herb Suwałki", sprzeciwiającą się zmianie herbu miasta na nowy. 
Nowe słupy latarni na Pułaskiego
Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach wymienia wyeksploatowane słupy latarni oświetleniowych przy ulicy Pułaskiego na nowoczesne.
Kolejni suwalczanie oszukani na BLIK
1400 złotych straciło łącznie dwoje mieszkańców Suwałk, którzy myśląc że rozmawiają ze znajomymi, wygenerowali oszustom kody BLIK. 
Parking gotowy, ale wciąż zamknięty
Kiedy oddany do użytku zostanie nowy parking przy ul. Grunwaldzkiej do obsługi targowiska, cmentarza i obiektów OSiR, pyta Anna Ruszewska z klubu "Łączą nas Suwałki".
Sauny w Aquaparku czynne w weekendy
Od piątku 30. września uruchomiona zostanie strefa saun znajdująca się w suwalskim Aquaparku. Na początku czynna będzie jedynie w weekendy. 
Panie wymienią się na ubranie
SWAP Suwałki, czyli pierwsza bezgotówkowa wymiana ubrań skierowana do Pań, odbędzie się w najbliższą sobotę 24. września w Restauracji Kuźnia przy ulicy Chłodnej. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Food Truck Festivals od piątku w Suwałkach
Food Truck Festivals po raz drugi w tym roku odbędzie się w Suwałkach. Mobilne restauracje z kuchnią z całego świata pojawią się w naszym mieście w piątek 23. września i zostaną do końca weekendu. 
Tarnopol zostanie kolejnym miastem partnerskim Suwałk
Wizytą w suwalskiej Bibliotece przedstawicieli Urzędu Miasta ukraińskiego Tarnopola zakończył się projekt "Poznajmy się – Ukraińcy w Suwałkach, Polacy w Tarnopolu”. Wkrótce oba miasta mają nawiązać jeszcze bliższe relacje. 
Już w ten weekend IV Targi Dewelopersko - Wnętrzarskie „Racis Development i PSB Importex”
W dniach 24 - 25 września na terenie inwestycji „Piano Park” w północnej części Suwałk przy ul. Pileckiego odbędą się IV targi „Racis i Importex”. Podczas targów będzie można obejrzeć między innymi trzy wykończone pod klucz apartamenty o przekrojowych wielkościach.
Rozpoczął się remont elewacji Ratusza
Rozpoczął się remont elewacji Urzędu Miejskiego w Suwałkach. Koszt inwestycji to ponad 470 tysięcy złotych.
Będą rozmawiać o rozwoju subregionu suwalskiego
Rozwój Subregionu Suwalskiego w latach 2023-2027 będzie głównym tematem debaty parlamentarzystów, samorządowców i przedstawicieli nauki, która odbędzie się w piątek 23. września w Parku Naukowo-Technologicznym w Suwałkach.
Marsz dla życia i rodziny przejdzie ulicami Suwałk
Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem „I ślubuję Ci” przejdzie w niedzielę 25. września ulicami Suwałk. Wydarzeniu towarzyszy Festyn Rodzinny w Paru Konstytucji 3 Maja.
Suwałki za 10 lat - weź udział w ankiecie
Suwalski Ratusz zachęca mieszkańców miasta do wypełnienia ankiety "Suwałki za 10 lat – mój pomysł na Miasto" o miejscu, w którym żyjemy, potrzebach i pomysłach na rozwój Suwałk.
W Suwałkach zobaczymy rekonstrukcję obrony Wilna przed Sowietami 
Rekonstrukcja obrony Wilna przed Sowietami z września 1939 roku odbędzie się w sobotę 24. września przy ulicy Gałaja w Suwałkach.
Mieszkańcy Suwałk przesiedli się na rowery
Na rowerach ulice miasta przejechali w niedzielę (18.09) suwalczanie, którzy w ten sposób włączyli się w obchody Europejskiego Dnia bez Samochodu.
Międzynarodowy Dzień Sprzątania Świata
300 uczniów i nauczycieli z sześciu suwalskich szkół uczestniczyło w akcji sprzątania Suwałk z okazji Międzynarodowego Dnia Sprzątania Świata.