25-latek wyrzucił swoją babcię z balkonu?
Zarzut zabójstwa usłyszał 25-latek z Suwałk, który podejrzany jest o wyrzucenie swojej babci z balkonu na drugim piętrze mieszkania przy ulicy Nowomiejskiej.
11. Rocznica Katastrofy Smoleńskiej
Symboliczne obchody 11. Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej odbył się w piątek (09.04) pod Dębem Wolności w Suwałkach.
Mężczyzna z Suwałk oszukany metodą "na pracownika wodociągów"
Wizyta oszustów, którzy podawali się za pracowników wodociągów zakończyła się dla starszego mężczyzny utratą kluczy. Policjanci ostrzegają przed oszustami i apelują o ostrożność.
Mija rok od śmierci Andrzeja Strumiłły
W piątek (09.04) przypada pierwsza rocznica śmierci Andrzeja Strumiłły. Z tej okazji Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk i Zdzisław Przełomiec, przewodniczący Rady Miejskiej w Suwałkach odwiedzili miejsce spoczynku Honorowego Obywatela Miasta Suwałki, gdzie zapalili znicze.  
Kolejni osadzeni będą mogli pracować
Dzięki realizacji programu "Praca dla więźniów" kolejni osadzeni Aresztu Śledczego w Suwałkach będą mieli możliwości podjęcia pracy.
Tragedia w Suwałkach - nie żyje kobieta
Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek (08.04) przy ulicy Nowomiejskiej w Suwałkach. Zginęła kobieta, która spadła z drugiego piętra.
Nie będzie ekostref i zmiany warunków ruchu pojazdów przy ulicy Wigierskiej
Wnioski mieszkańców ulicy Wigierskiej w Suwałkach o utworzenie ekostref w pobliżu Czarnej Hańczy oraz o zmianę warunków ruchu pojazdów zostały odrzucone. 
Co dalej z wycinką Lasu Szwajcarskiego?
O podjęcie rozmów z Nadleśnictwem Suwałki w celu zapewnienia maksymalnej ochrony lasu Szwajcarskiego apeluje Adam Ołowniuk z klubu "Łączą nas Suwałki".
Orkan - nowy pies policyjny w Suwałkach
Do suwalskiej jednostki Policji dołączył kolejny owczarek belgijski. Wabi się Orkan. Jego opiekunem jest starszy posterunkowy Mariusz Biziewski, który od kilku miesięcy jest przewodnikiem psa służbowego. 
Libacje alkoholowe w wiatach przystankowych?
Temat libacji alkoholowych w wiatach przystankowych w Suwałkach poruszył Karol Korneluk, radny Koalicji Obywatelskiej. 
Poseł pyta dlaczego pieniądze znów omijają Suwałki
Konferencję prasową na temat nieprzyznania Suwałkom dofinansowania z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych zorganizował w środę (07.04) poseł Krzysztof Truskolaski z Koalicji Obywatelskiej.   
Najdroższe działki w Suwałkach ponownie wystawione na przetarg
Suwalskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej ogłosiło po raz drugi przetarg na sprzedaż działki u zbiegu ulic Bakałarzewskiej i Grunwaldzkiej. Nieruchomość została wyceniona na niemal 3,5 miliona złotych.
Ciężarówki na Wylotowej zostają
Nie ma możliwości wprowadzenia zakazu poruszania się pojazdów ciężarowych ulicami Wylotową, Zwrotniczą i Parowozową w Suwałkach - przekazał prezydent w odpowiedzi na interpelację jednej z radnych. 
Chodnik w miejsce trawnika? 
O wybudowania chodnika przy Centrum Handlowym Plaza w Suwałkach w miejscu wydeptanego trawnika apeluje Anna Ruszewska z klubu "Łączą nas Suwałki".
Rodzina repatriantów z Kazachstanu zamieszka w Suwałkach
Podczas ostatniej sesji Rady Miasta Suwałki, miejscy radni podjęli decyzję w sprawie zaproszenia rodziny repatriantów z Kazachstanu do osiedlenia się na terenie miasta.
W świąteczny weekend wpadły cztery osoby
Suwalscy policjanci zatrzymali cztery poszukiwane osoby. Wśród nich był 27-latek poszukiwany przez sąd za posiadanie narkotyków oraz przywłaszczenie. Mężczyzna najbliższy rok i siedem miesięcy spędzi w areszcie.
Co zrobić z nadmiarem jedzenia po świętach?
Wszystkie osoby, które nie wiedzą co zrobić z nadmiarem jedzenia pozostałym po świętach, mogą skorzystać z lodówki społecznej umieszczonej na suwalskim bazarze. 
Pracownicy OSiR ruszyli w teren
Blisko 90 tysięcy metrów kwadratowych terenów zielonych – na takiej powierzchni pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach prowadzą wiosenne prace porządkowe. To efekt porozumienia z Zarządem Dróg i Zieleni, które zostało zawarte tuż przed świętami. 
Święcenie pokarmów w Wielką Sobotę
Tradycją Wielkiej Soboty jest poświęcenie pokarmów wielkanocnych. Święcona jest też woda, która przez cały rok będzie służyła przede wszystkim do chrztu.
Zabójstwo sprzed 10 lat - policjanci z Archiwum X wykryli podejrzanych
Prokuratura Okręgowa w Suwałkach podjęła śledztwo w sprawie zabójstwa 60-letniego pensjonariusza noclegowni w Suwałkach, do którego doszło w kwietniu 2011 roku. Dzięki współpracy z policjantami z podlaskiego Archiwum X udało się ustalić i zatrzymać dwóch podejrzanych.
Współpraca w dobie pandemii
W piątek (02.04) odbyło się spotkanie on-line z przedstawicielami miasta partnerskiego Suwałk – francuskiego Grande–Synthe. Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk rozmawiał z merem, którym od roku jest Martial Beyaert.