Debatowali jak poprawić bezpieczeństwo obywateli w ruchu drogowym
O bezpieczeństwie w ruchu drogowym rozmawiali w piątek (22.09) w Państwowej Uczelni Zawodowej w Suwałkach przedstawiciele WORD, służby mundurowe i zebrani goście. 
Budynek przy ul. Sejneńskiej do kupienia za blisko 4 mln zł
Władze miasta chcą sprzedać budynek przy ulicy Sejneńskiej 13, gdzie mieściła się filia Urzędu Miejskiego. Koszt to niemal cztery miliony złotych.
Pogrzeb dzieci zmarłych przed narodzeniem w ostatni piątek września
Pogrzeb dzieci zmarłych przed narodzeniem odbędzie się w piątek 29. września na cmentarzu komunalnym w Suwałkach przy ul. Reja.
Ośrodek Rehabilitacji ma 30 lat
Obchody 30-lecia Specjalistycznego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ośrodka Rehabilitacji odbyły się w środę (20.09) w hotelu Loft w Suwałkach. 
Porzucił skradzione auto, gdy skończyło się paliwo. Zapomniał zabrać dokumenty
30-latek wykorzystał pozostawione w busie kluczyki i odjechał z parkingu. Kiedy skończyło się paliwo, porzucił auto zabierając z niego elektronarzędzia, jednak zapomniał zabrać swoje dokumenty.
Bon Turystyczny dla Podlaskiego i pozytywny przekazał ratunkiem branży turystycznej
Wprowadzenie Bonu Turystycznego specjalnie dla Województwa Podlaskiego, ogólnopolska akcja promocyjna i zaprzestanie przez rządzących straszenia przy płocie granicznym - to propozycje Roberta Tyszkiewicza na poprawę w branży turystycznej. 
50-lecie pożycia małżeńskiego
11 par odebrało w poniedziałek (18.09) w Urzędzie Miejskim w Suwałkach honorowe odznaczenia za 50-lecie pożycia małżeńskiego. 
Blisko 20 mln zł z Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych
Powiat suwalski wraz z gminami otrzymał blisko 20 milionów złotych z szóstej edycji Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych, która skierowana była do regionów w których funkcjonowały PGR-y.
Suwalski Budżet Obywatelski 2024 - ruszyło głosowanie
W poniedziałek (18.09) rozpoczęło się głosowanie na projekty zgłoszone do przyszłorocznej edycji Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego. Do rozdysponowania jest 2,8 mln zł. 
Food Truck Festivals w Suwałkach vol.4
W najbliższy weekend 22-24 września do Suwałk ponownie zawitają Food Trucki. Na terenie Centrum Handlowego Plaza będzie można spróbować najlepsze dania kuchni z niemalże całego świata. 
„Razem dla bezpiecznych granic”. Tłumy na koncercie TVP
Mieszkańcy Suwałk tłumnie przybywali w niedzielę (17.09) na suwalskie bulwary, gdzie odbył się wojskowy piknik oraz koncert Telewizji Polskiej pod hasłem „Razem dla bezpiecznych granic”.
Koniec z bogaceniem się polityków?
Koniec z bogaceniem się osób u władzy kosztem obywateli zapowiedział w niedzielę (17.09) w Parku Konstytucji 3 Maja w Suwałkach Jacek Niedźwiedzki, który zaprezentował „Aleję Milionerów PiS”.
Ulicami Suwałk przeszedł Marsz dla Życia i Rodziny
Licznie zgromadzeni suwalczanie przeszli w niedzielę (17.09) ulicami miasta, biorąc udział w Marszu dla Życia i Rodziny pod hasłem „Dzieci Przyszłością Polski”.
84. rocznica sowieckiej napaści na Polskę
Obchody 84. rocznicy agresji ZSRR na Polskę oraz Dnia Sybiraka odbyły się w niedzielę (17.09) przy pomniku Żołnierzy Września 1939 w Suwałkach.
70-latek wyszedł na grzyby i stracił orientację w terenie
Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 70-latka, który wyszedł na grzyby i stracił orientację w terenie. Suwalscy policjanci odnaleźli mężczyznę w lesie w gminie Raczki.
W niedzielę sygnał syren, utrudnienia drogowe
Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Suwałkach informuje, że w dniu 17 września 2023 roku, w godzinach pomiędzy 11.00 a 12.00 na terenie miasta zostaną uruchomione na jedną minutę syreny alarmowe, w celu upamiętnienia 84 rocznicy agresji sowieckiej na Polskę.
Uroczyste otwarcie Strefy SPA Hotelu Szyszko*** - Twojego miejsca relaksu
Kobiecy event oficjalnie otwierający odnowioną Strefę SPA oraz promujący nową ofertę masaży i zabiegów pielęgnacyjnych odbędzie się 28 września 2023 roku w Hotelu Szyszko*** przy Innowacyjnej 3. Na Gości czekać będzie mnóstwo niespodzianek. Wieczór uświetni recital muzyki kobiecej w wykonaniu Moniki Brezgieł.
Piknik wojskowy na bulwarach i koncert TVP
Wojskowe Centrum Rekrutacji w Suwałkach zaprasza na piknik wojskowy pn. „Razem dla bezpiecznych granic”. Po jego zakończeniu odbędzie się koncert organizowany przez Telewizję Polską.
Nabór kandydatów do rady ds. osób niepełnosprawnych
Suwalski Ratusz informuje o możliwości zgłaszania kandydatów na członków Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych przy Prezydencie Miasta Suwałk na nową kadencję 2023 - 2027.
Marsz dla życia i rodziny przejdzie ulicami Suwałk
Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem „Dzieci Przyszłością Polski” przejdzie w niedzielę 17. września ulicami Suwałk. Wydarzeniu towarzyszyć będzie Festyn Rodzinny w Paru Konstytucji 3 Maja.
Zapraszają na obchody 84. rocznicy agresji ZSRR na Polskę
Prezydent Miasta Suwałk Czesław Renkiewicz oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Zdzisław Przełomiec zapraszają w niedzielę 17. września na obchody 84. rocznicy agresji ZSRR na Polskę i Dnia Sybiraka.