Znowu może być ślisko
Marznące opady deszczu i deszczu ze śniegiem prognozuje z czwartku (02.02) na piątek (03.02) Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział w Białymstoku.
Nie zawał serca a utonięcie przyczyną śmierci w Aquaparku
Ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa spowodowana utonięciem była przyczyną śmierci 65-letnego suwalczanin, który w minionym roku zmarł w Aquaparku.
Zapraszają na rocznicę śmierci ks. Kazimierza Hamerszmita
Stowarzyszenie im. ks. Jerzego Popiełuszki w Suwałkach zaprasza na obchody 27. rocznicy śmierci ks. Kazimierza Hamerszmita.
ZBM poprowadzi poczekalnię na dworcu PKS
Poczekalnią z toaletami dla podróżnych na dworcu autobusowym w Suwałkach zarządzać ma Zarząd Budynków Mieszkalnych TBS sp. z o.o.
"Złota Rączka" wykonała 1000 napraw
Suwalski Ratusz zapowiedział kontynuację programu „Złota Rączka dla seniora”. W ubiegłym roku w ramach programu wykonano 1000 napraw na rzecz 182 osób.
Czy w Ratuszu potrzebne jest stanowisko miejskiego energetyka?
- Zatrudniona osoba na pewno na siebie zarobi - zapewniał w sprawie utworzenia w Ratuszu stanowiska miejskiego energetyka prezydent Czesław Renkiewicz.
Wymarzone Walentynki w Hotelu Szyszko***
Walentynki to szczególny czas w roku, w którym lubimy w wyjątkowy sposób celebrować swoje uczucie do ukochanych osób. Szukamy atrakcyjnych ofert, które umilą nam wieczór i sprawią, że będziemy czuli prawdziwie świąteczny nastrój. Hotel Szyszko*** przygotował na ten czas dla swoich Gości pakiet ofert, które swoją różnorodnością zadowolą najbardziej wymagających.
Znaleziono ciało martwego mężczyzny
Zaginionego mężczyznę z podsuwalskiego Poddubówka poszukiwały od poniedziałku (30.01) służby ratownicze. Najprawdopodobniej mężczyzna został dziś (31.01) odnaleziony martwy. 
Żłobek w miejsce Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Suwałkach zostanie przeniesiona z ulicy Nowomiejskiej na Kościuszki. W jej miejscu władze miasta planują otworzyć czwarty żłobek miejski. 
Złodziejka z kościoła zatrzymana
24-letnią kobietę, która ukradła torebkę podczas Mszy Świętej zatrzymali suwalscy policjanci. Jak się okazało nie był to jedyny przypadek kradzieży którego kobieta się dopuściła. 
Czy na wiosnę dojdzie do kolejnych podtopień?
O przygotowanie wieloletniego planu eliminacji podtopień w Suwałkach apelował na ostatnim posiedzeniu Rady Miasta Zbigniew De-Mezer z klubu "Łączą nas Suwałki".
Ponad 170 tys. zł uzbierał WOŚP w Suwałkach
Kolejny raz wielkie serce pokazali mieszkańcy Suwałk, którzy w minioną niedzielę (29.01) wrzucili do puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ponad 170 tysięcy złotych. 
Postępuje budowa bloku przy Franciszkańskiej
Trwa budowa pierwszego z kilku budynków, które Zarząd Budynków Mieszkalnych w Suwałkach postawi przy ulicy Franciszkańskiej. Przyszli mieszkańcy budynku otrzymają klucze do swoich mieszkań pod koniec tego roku.
Kolejne dopłaty do wymiany pieców w Suwałkach
Prezydent Suwałk ogłosił 8. edycję Programu Ograniczania Niskiej Emisji – miejskiego projektu dopłat do wymiany starych pieców. Suwalczanie mogą starać się o dotację od 3 do 6 tys. zł na przyłącze do gazu, PEC-u lub wymianę kotła.
Parada morsów, kąpiel w Zalewie Arkadia i zimowe bieganie
Parada morsów ulicami miasta, wspólna kąpiel i biegi dla chętnych w każdym wieku - w niedzielę (29.01) w Suwałkach po raz kolejny licznie zebrani mieszkańcy miasta i przybyli goście bawili się na Stacji Pogodne Suwałki.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w Suwałkach
Gry i animacje dla dzieci, pokazy sztuk walk, zajęcia ze sportowcami, muzyczne występy na scenie i wiele więcej atrakcji czekało w niedzielę (29.01) na suwalczan w hali Suwałki Arena, gdzie odbywał się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Fabryka Przyszłości 2022 - suwalska firma Malow z wyróżnieniem
Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości – organizator Konkursu Fabryka Przyszłości, ogłosiła listę Laureatów Edycji 2022. W Kategorii Zaawansowane Technologie Produkcyjne wyróżnienie otrzymała firma "Malow" Spółka z o.o.
Cztery propozycje na Park. Ratusz czeka na zdanie mieszkańców
Propozycje zagospodarowania nowego terenu rekreacyjnego u zbiegu ulic Świerkowej i Nowomiejskiej przedstawiono w piątek (27.01) w suwalskim Ratuszu. Wkrótce ruszą też konsultacje społeczne.
Pamiętali o Ofiarach Holokaustu
Symboliczne złożenie kwiatów z okazji Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu odbyło się w piątek (27.01) pod obeliskiem upamiętniającym Żydów, dawnych mieszkańców miasta, przy ulicy Noniewicza w Suwałkach.
Umowa na przebudowę ul. Franciszkańskiej podpisana
W czwartek (26.01) prezydent Suwałk Czesław Renkiewicz podpisał umowę z firmą PDM Suwałki, która za 12,5 mln zł przebuduje ulicę Franciszkańską.
Kolejny pomysł w sprawie parkingu na Hamerszmita
Płatny, bezpłatny, czy z wydzieloną częścią dla mieszkańców ulicy Hamerszmita - na ostatniej sesji Rady Miasta po raz kolejny wrócił temat wznowienia płatności za parking.