SODN świętuje 20-lecie
20-lecie istnienia świętowali w piątek byli i obecni pracownicy (03.12) Suwalskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli. 
Firma z Augustowa dokończy remont Krzywólki
Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk podpisał w czwartek (02.12) rozstrzygnięcie przetargu na rozbudowę ul. Krzywólka na odcinku od posesji 36 do mostu na rzece Czarna Hańcza. 
O Kresach Wschodnich w Archiwum Państwowym w Suwałkach
O budowaniu polskości na Kresach Wschodnich II Rzeczypospolitej w okresie międzywojennym i jej poszukiwaniach dzisiaj opowiadać będą, podczas spotkania w Archiwum Państwowym w Suwałkach, autorki dwóch książek – Agnieszka Rybak i Anna Smółka.
W poniedziałek otwarcie lodowiska w Suwałkach
W poniedziałek 6. grudnia otwarte zostanie lodowisko miejskie przy ul. Szpitalnej na terenie Szkoły Podstawowej nr 11 w Suwałkach.
Włócznia Jaćwingów - ruszył nabór wniosków
W środę 1. grudnia rozpoczął się nabór wniosków o przyznanie Nagrody Prezydenta Miasta Suwałk Włócznia Jaćwingów. 
Joanna Mendak i Edward Dec z olimpijskimi stypendiami
Joanna Mendak oraz jej trener Edward Dec otrzymali stypendia olimpijskie od Czesława Renkiewicza, prezydenta Suwałk. Wsparcie przyznano na najbliższe 9 miesięcy.
Będzie kolejne spotkanie z mieszkańcami ws. spalarni
Prezydent Suwałk zaprasza mieszkańców miasta i okolicznych miejscowości na spotkanie informacyjne dotyczące projektu budowy w mieście spalarni przetworzonych odpadów komunalnych.
Karmniki trafiły do mieszkańców
W środę (01.12) rano w suwalskim Urzędzie Miejskim rozdawano karmniki dla ptaków. Akcja jak zawsze cieszyła się sporym zainteresowaniem. 
84-latek z Suwałk oszukany na 37 tys. zł
Mieszkaniec Suwałk padł ofiarą oszustów i stracił 37 tysięcy złotych. Mężczyzna, chcąc chronić swoje oszczędności, wykonywał polecenia rzekomego pracownika banku.
Miasto chce wybudować 6 bloków przy Franciszkańskiej
Miasto Suwałki oraz miejska spółka ZBM TBS po nowym roku rozpocznie budowę pierwszego budynku z 53 mieszkaniami na wynajem przy ul. Franciszkańskiej. Na ten cel udało się pozyskać łącznie ponad 5,5 mln zł. Plan to realizacja 6 budynków.
Policjanci odzyskali przedmioty z kradzieży i poszukują ich właścicieli
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach, odzyskali przedmioty prawdopodobnie pochodzące z kradzieży i poszukują osób pokrzywdzonych.
Mikołajkowa zabawa konkursowa z suwalki.info!
Za tydzień Mikołajki, tradycyjnie przyszedł więc czas na zabawę konkursową z portalem suwalki.info!
Korporacje TAXI w Suwałkach chcą podwyżki cen
Do Urzędu Miejskiego w Suwałkach wpłynęło pismo od suwalskich korporacji taksówek, które chcą podwyższenia opłat za przejazd. 
Ratusz rozda karmniki
Suwalski Ratusz zaprasza mieszkańców miasta po odbiór darmowych karmników dla ptaków.
WKU w Suwałkach zaprasza na "Ferie w mundurze"
Wojskowa Komenda Uzupełnień w Suwałkach ogłasza nową ofertę szkoleniową pt. „FERIE w MUNDURZE”. Mowa o naborze do terytorialnej służby wojskowej w suwalskim 12. batalionie lekkiej piechoty.
Dzień Otwarty w Archiwum Państwowym w Suwałkach
Archiwum Państwowe w Suwałkach zaprasza w piątek 3. grudnia w godz. 8:00 - 18:00 na Dzień Otwarty w siedzibie Archiwum przy ul. Kościuszki 69.
Wzrost cen prądu - audyt energetyczny w miejskich jednostkach
Audyt energetyczny we wszystkich miejskich jednostkach zapowiedziały władze Suwałk. To pokłosie wzrostu cen energii elektrycznej dla miasta o blisko 70%.
Od nowego roku wzrasta stawka opłat za odbiór śmieci
Z 33 do 41 złotych wzrośnie od 1. stycznia miesięczna stawka opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi od gospodarstwa domowego w Suwałkach.
Pijana suwalczanka wydzwaniała pod 112. Odpowie za bezpodstawne wezwanie policji
Mieszkanka Suwałk odpowie za bezpodstawne wezwanie policji. Kobieta zadzwoniła na numer alarmowy 112 i zażądała zabrania pijących alkohol z jej domu. Gdy stróże prawa dotarli na miejsce okazało się, że zgłoszenie było żartem.
6. grudnia rozbłysną świąteczne ozdoby
Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk zaprasza wszystkich suwalczan w poniedziałek 6. grudnia o godz. 17.00 na Plac Marii Konopnickiej, gdzie odbędzie się rozświetlenie świątecznych ozdób. 
Jest zgoda Straży Pożarnej na budowę hali. Firma chce renegocjować warunki
Projekt budowy hali pneumatycznej na boisku przy Szkole Podstawowej nr 6 w końcu uzyskał pozytywną opinię Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej. Firma, która wygrała przetarg chce jednak zmiany ceny z przetargu.