Odział rehabilitacji w Augustowie po remoncie
Oficjalne otwarcie zmodernizowanego Działu i Poradni Rehabilitacyjnej oraz prezentacja nowoczesnego aparatu RTG miały miejsce we wtorek (22.11) w augustowskim szpitalu.
Więcej lęków, niepokoju i zaburzeń nastroju wśród dzieci
Sytuacja na świecie i to o czym mówią media i dorośli nie pozostaje bez wpływu na dzieci i młodzież. Wśród suwalskiej młodzieży obserwuje się więcej zaburzeń nastroju i zaburzeń emocjonalnych. 
Bezpłatne badanie wzroku w Bakałarzewie
OPTO – BUS w którym będzie można bezpłatnie wykonać komputerowe badanie wzroku, przyjedzie w środę 19. października do Bakałarzewa.
Wojewoda o dystrybucji jodku potasu: zagrożenie jest znikome
Istnieje znikome zagrożenie, ale musimy być przygotowani na różne scenariusze - mówił o dystrybucji jodku potasu w województwie podlaskim wojewoda Bohdan Paszkowski. 
Następstwa COVID-19 - wspólny projekt szpitali z Suwałk i Olity
Modernizacja Oddziału Chorób Wewnętrznych, Kardiologii i Endokrynologii oraz specjalistyczne szkolenia personelu medycznego to efekty projektu realizowanego przez suwalski szpital wspólnie z partnerami z Litwy. 
Oddział chorób zakaźnych doczeka się remontu
Kolejny oddział w suwalskim szpitalu zostanie wyremontowany i wyposażony w nowy sprzęt. Placówka otrzymała dofinansowanie na remont oddziału chorób zakaźnych. 
Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom
O skali zjawiska samobójstw, jego przyczynach i zapobieganiu rozmawiano w piątek (09.09) podczas konsylium w Szpitalu Psychiatrycznym w Suwałkach.
Charytatywny kiermasz dla Igora Sinkiewicza
Kiermasz charytatywny dla Igora Sinkiewicza, podopiecznego Fundacji Siepomaga, połączony z Europejskim Dniem Bez Samochodu odbędzie się w niedzielę 18. września w Parku Konstytucji 3 Maja.
"Z dializ można korzystać w całym kraju oraz Unii Europejskiej"
Uświadomienie pacjentom faktu, że nie są uwięzieni przy jednej stacji dializ to jeden z głównych celów projektu “Bezpieczne dializy bez granic”, realizowanego przez suwalski szpital we współpracy z placówką w Olicie.
Niemal 4 mln zł trafią do suwalskiego szpitala
3,9 mln zł z zarządu województwa podlaskiego trafi do Szpitala Wojewódzkiego im. Ludwika Rydygiera w Suwałkach na rozbudowę pododdziału chirurgii onkologicznej i rozszerzenie działalności o leczenie chorób naczyniowych.
Środowiskowy Dom Samopomocy w Sejnach otwarty
Uroczyste otwarcie Środowiskowego Domu Samopomocy w Sejnach odbyło się w miniony piątek (26.08) przy ulicy Łąkowej. 
Szczepienia przeciw grypie dla seniorów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Prymus” rozpocznie we wrześniu bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla mieszkańców Suwałk powyżej 65 roku życia.
Suwalski szpital z unijnym dofinansowaniem

Szpitale w Łomży, Suwałkach, Grajewie i Białymstoku zostały wyłonione w konkursie dot. wsparcia oddziałów zakaźnych oraz pracowni diagnostycznych w ramach unijnej inicjatywy REACT-EU Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020.

Magda z Filipowa potrzebuje pomocy
23-letnia Magda Syperek z Filipowa potrzebuje pomocy. Potrzebne jest praktycznie wszystko - środki higieniczne, opatrunki, przedmioty ortopedyczne i co najważniejsze, środki na rehabilitację.
Charytatywny kiermasz dla Gabrysia
W najbliższą niedzielę (31.07) w Parku Konstytucji 3 maja odbędzie się kiermasz charytatywny dla Gabrysia, cierpiącego na czterokończynowe porażenie mózgowe. 
Nowy oddział w Zakładzie Opieki Długoterminowej w Augustowie
Część budynku po starym internacie, w którym znajduje się Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Długoterminowej w Augustowie, zyskał nowy wygląd. Odremontowane zostało całe piętro i łącznik, które do tej pory były wyłączone z użytku.
Opaski życia trafiły do seniorów
Jak informuje Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Suwałkach, 96 seniorów zostało wyposażonych w opaski bezpieczeństwa, które pozwalają na stałe monitorowanie stanu zdrowia i pomoc w razie potrzeby ratownika medycznego.
Szpital w Suwałkach wyróżniony za żywienie kliniczne
Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach otrzymał Certyfikat „Szpital Dobrej Praktyki Żywienia Klinicznego – Leczenie przez żywienie”.
Charytatywny kiermasz dla Zosi i Filipa
W najbliższą niedzielę 17. lipca w Parku Konstytucji 3 Maja w Suwałkach odbędzie się charytatywny kiermasz dla Zosi i Filipa.
Akademia Zdrowia Suwałki rusza z wykładami
Fundacja Teraz Wschód realizuje swój kolejny projekt - "Akademia Zdrowia Suwałki", czyli spotkania mające na celu poprawę kondycji i zdrowia dzieci i młodzieży pochodzących z Suwałk. 
Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży oficjalnie otwarte
W czwartek (30.06) w szpitalu psychiatrycznym w Suwałkach oficjalnie otwarty został Oddział Dzienny Psychiatryczno-Rehabilitacyjny dla Dzieci i Młodzieży - II poziom referencyjny.