Fala upałów nie odpuszcza – a wysokie temperatury to nie tylko dyskomfort, ale realne zagrożenie dla zdrowia. Podlaski NFZ przypomina: w czasie gorących dni dbaj o nawodnienie, unikaj słońca w południe i reaguj na pierwsze sygnały przegrzania organizmu.




























