Podwyżka cen biletów MPK. Koniec z darmowymi przejazdami dla uchodźców
W środę (30.11) suwalscy radni zatwierdzili podwyżkę opłat za przejazdy autobusami komunikacji miejskiej. Z końcem roku przestaną też obowiązywać bezpłatne przejazdy dla obywateli Ukrainy.  
Nowy sprzęt do walki z przemytem w Budzisku
Podlaska Krajowa Administracja Skarbowa wzbogaciła się o nowoczesny skaner RTG do prześwietlania wszystkich typów samochodów. Urządzenie znajduje się w punkcie kontrolnym przy polsko-litewskiej granicy w Budzisku.
Prace na linii kolejowej Ełk – Trakiszki. Spotkanie informacyjne w Suwałkach
We wtorek 6. grudnia w Parku Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód w Suwałkach odbędzie się spotkanie informacyjno-konsultacyjne w związku z prowadzonymi pracami dot. dokumentacji projektowej projektu: Prace na linii kolejowej E75 na odcinku Ełk – Trakiszki.
Pielęgnacja kręconych włosów
O włosy należy dbać każdego dnia, jeśli chcemy utrzymać je w należytej kondycji. Właściwa pielęgnacja składa się z kilku etapów. Jakich? Podpowiadamy!
21. miejsce Suwałk w Rankingu Samorządów „Rzeczpospolitej”
W tegorocznym Rankingu Samorządów „Rzeczpospolitej” Miasto Suwałki, podobnie jak przed rokiem, zajęło 21. pozycję. Białystok uplasował się na 44 miejscu, a Łomża na 45.
Bezpłatny seans "Stalag IF Sudauen" w SOK
Na początku grudnia w Suwalskim Ośrodku Kultury będzie można zobaczyć film dokumentalny Krzysztofa Kowalewskiego "Stalag IF Sudauen" o niemieckim obozie jenieckim w Suwałkach. Zostały ostatnie wolne bilety.
Nowoczesny sprzęt multimedialny dla augustowskich szkół
57 laptopów z oprogramowaniem i wyposażeniem, 37 zestawów komputerowych, projektory, monitory, skanery, tablice multimedialne, urządzenia wielofunkcyjne oraz rozbudowa portalu mieszkańca e-usługi – to efekt rządowego programu „Cyfrowa Gmina” w Augustowie.
Spróbują znaleźć dostawcę prądu w trzecim przetargu
We wtorek (29.11) w suwalskim Ratuszu odbyło się spotkanie grupy zakupowej energii elektrycznej, podczas którego postanowiono, że zostanie ogłoszony trzeci przetarg z nieco zmodyfikowanymi zapisami.
Odwiedź SOWĘ i odbierz voucher do Planetarium Kopernika
Biblioteka Publiczna w Suwałkach, Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności oraz Centrum Nauki Kopernik w Warszawie przygotowali wyjątkową akcję promocyjną, w której do odebrania jest darmowy voucher do Planetarium Kopernika.
Kursy pedagogiczne online – ile kosztują i dlaczego warto się na nie zapisać?
Kursy pedagogiczne są przeznaczone dla osób, które ukończyły studia wyższe i planują karierę zawodową w branży oświatowej. W wielu przypadkach są wręcz obowiązkowe, aby móc rozpocząć pracę w przedszkolu, szkole oraz placówce specjalnej lub integracyjnej.
Mikołajkowa zabawa konkursowa z suwalki.info
Został tydzień do Mikołajek. To doskonały moment, żeby rozpocząć naszą zabawę konkursową! 
Złodziej paliwa wpadł, bo zapomniał portfela
30-latka podejrzanego o włamania i kradzież paliwa z ciężarówek zatrzymali policjanci z Suwałk. Grozi mu do 10 lat więzienia.
Miasto Suwałki nagrodzone za ekologię
Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk odebrał w poniedziałek (28.11) nagrodę „Razem dla środowiska” za realizację projektu kupna niskoemisyjnych autobusów.
SOK zaprasza na Artystyczne Spotkania Pokoleń
3. Artystyczne spotkania pokoleń to wyjątkowe wydarzenie łączące wszystkie grupy wiekowe. W tym roku odbędzie się pod hasłem “Jubileuszowe wspomnienie o suwalskich artystach – powroty Suwalczan na Małą Ojczyznę”.
MEGA CENA APARTAMENTÓW
W ramach jesiennej promocji Racis Development proponuje kupno apartamentu w inwestycji Piano Park przy ulicy Pileckiego w Suwałkach na specjalnych warunkach.
Łukasz Kurzyna zostanie prezesem PWiK w Suwałkach
Łukasz Kurzyna, dotychczasowy zastępca prezydenta Suwałk, będzie pełnił funkcję Prezesa Zarządu Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach - poinformował we wtorek (29.11) suwalski Ratusz.
Stadion lekkoatletyczny w Krasnopolu
Powstało tu boisko do piłki nożnej, bieżnia lekkoatletyczna, skocznia w dal, miejsce do rzutu oszczepem oraz pchnięcia kulą. To pierwszy, tak nowoczesny kompleks sportowy w powiecie sejneńskim. Inwestycja została dofinansowana z funduszy europejskich.
Zwycięstwo Ślepska w pięciu setach
Zwycięstwem Ślepska w tie-breaku zakończył się mecz 12. kolejki PlusLigi przeciwko Indykpolowi AZS Olsztyn.
Łukasz Kurzyna odwołany ze stanowiska zastępcy prezydenta Suwałk
- Odwołuję z dniem 30 listopada 2022 r. Pana Łukasza Kurzynę ze stanowiska Pierwszego Zastępcy Prezydenta Miasta Suwałk - poinformował w poniedziałek (28.11) Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk.
35-latek uszkodził drzwi w lokalu gastronomicznym
Zarzut zniszczenia mienia usłyszał 35-letni mężczyzna, który w jednym z lokali gastronomicznych w Suwałkach uderzał pięścią w drzwi.
Mistrzostwa Województwa o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk
W miniony weekend na basenie sportowym suwalskiego Aquaparku młodzi pływacy rywalizowali w Mistrzostwach Województwa o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk.
Magdalena Rusińska-Wołowska laureatką nagrody Marszałka Województwa Podlaskiego
Magdalena Rusińska-Wołowska, kierownik Muzeum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach została laureatką nagrody Marszałka Województwa Podlaskiego za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury za sezon artystyczny 2021/2022.
UKS NAWA z Szelmentu z nagrodą za organizację Mistrzostw Polski
Uczniowski Klub Sportowy NAWA z Szelmentu został nagrodzony w Warszawie za organizację Mistrzostw Polski w Narciarstwie Wodnym za Wyciągiem.
Wyniki SBO 2023: powstanie Tężnia Solankowa
Na suwalskich bulwarach powstanie Tężnia Solankowa, a na ulicy Dąbrówka utwardzona nawierzchnia. Pojawią się również domki dla jeży - to przykłady zwycięskich projektów z Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego na przyszły rok. 
Suwalski samorząd bez prądu na przyszły rok
Po raz drugi nie było żadnej oferty w przetargu na dostawę prądu dla suwalskiego samorządu. Pracownicy Urzędu Miasta w Suwałkach pracują teraz nad potencjalnymi możliwościami jak znaleźć dostawcę.
SKB Litpol - Malow Suwałki z pięcioma punktami w Kobierzycach
Zwycięstwami 4:3 z KS Badminton Kobierzyce i 5:2 z UKS Unią Bieruń zakończyły się spotkania Suwalskiego Klubu Badmintona w drugiej kolejce Lotto Ekstraligi.
Najlepsze silniki w rowerach elektrycznych – co musisz wiedzieć zanim wybierzesz rower elektryczny?
Rowery elektryczne zyskują coraz większą popularność wśród miłośników jednośladów. Pozwalają pokonywać długie dystanse, dlatego wykorzystywane są zarówno w celach rekreacyjnych, jak i jako środek codziennego transportu.
Biustonosze do karmienia - cechy idealnej bielizny
Wygodne biustonosze ciążowe są niezbędnym elementem ubioru matki karmiącej piersią. Ich specjalna konstrukcja oparta na odpinanych miseczkach, ułatwia szybkie i dyskretne podanie piersi dziecku. Rynek obfituje w różne rozwiązania.
Talent Białystok zwycięzcą turnieju w Suwałkach
Akademia Piłkarska Talent Białystok zwyciężyła rozgrywany w Suwałkach turniej halowej piłki nożnej dzieci z rocznika 2014. Gospodarze z suwalskich Wigier zajęli miejsce czwarte.
Track Day wraca w grudniu
Umiejętności techniki jazdy ponownie będą mogli podszkolić kierowcy w Suwałkach. Automobilklub Suwalski w grudniu organizuje kolejną edycję Track Day.