Oceń poziom obsługi w suwalskim Ratuszu
W Urzędzie Miasta w Suwałkach ustawione zostało urządzenia do badania satysfakcji klienta.
3,4 promila alkoholu u kierowcy opla
3,4 promila alkoholu w organizmie miał 46-latek, siedzący za kierownicą opla. Dalszą jazdę udaremnili mu świadkowie.
Licealiada Województwa Podlaskiego w Pływaniu
220 zawodników m.in. z Białegostoku, Augustowa, Hajnówki i Sokółki rywalizowało w minionym tygodniu w suwalskim Aquaparku, gdzie odbywała się Licealiada Województwa Podlaskiego w Pływaniu.
Organizują spotkania dla kobiet, które doświadczyły straty dziecka
W kwietniu w Suwałkach rozpocznie się cykl spotkań dla mam, które doświadczyły straty dziecka poprzez poronienie lub śmierć w okresie okołoporodowym.
Rozgrzewka SBF: HARD ROCKETS - bilety do wygrania
Trwają przygotowania do Suwałki Blues Festival 2023. Na początek Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na bluesową rozgrzewkę i koncert Hard Rockets. Bilety na koncert można też wygrać w naszym konkursie.
Umowy na trzy inwestycje drogowe w powiecie
Zarząd Powiatu w Suwałkach podpisał w środę (22.03) umowy na przebudowę trzech odcinków dróg w powiecie. To Wiżajny – Ejszeryszki – Rutka Tartak; Dowspuda – Kurianki oraz Filipów – Przerośl – granica województwa. 
Kiermasz na rzecz Ali Baranowskiej w Filipowie
We wtorek 4. kwietnia w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Filipowie odbędzie się charytatywny kiermasz na rzecz 4-letniej Alicji Baranowskiej u której zdiagnozowano rozlany guz w pniu mózgu.
12-latek ukradł hulajnogę spod szkoły
Przed sądem rodzinnym odpowie 12-letni suwalczanin, który spod jednej ze szkół  w mieście ukradł hulajnogę. 
Problemy mieszkańców Szpitalnej z wronami
Mieszkańcy ulicy Szpitalnej w Suwałkach złożyli do Ratusza petycję w sprawie rozwiązania problemu z wronami przy ich ulicy. 
Związek Przedsiębiorców i Pracodawców wkracza do Suwałk
Suwalczanin Karol Wasilewski został nowym prezesem Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Województwa Podlaskiego. Zapowiedział, że ZPP zamierza otworzyć swój oddział w Suwałkach.
Pogrzeb dzieci zmarłych przed narodzeniem
W dniu Narodowego Dnia Życia 24 marca w Suwałkach odbędzie się pogrzeb dzieci zmarłych przed narodzeniem.
Biskup Ełcki w obronie Jana Pawła II
Diecezja Ełcka staje w obronie prawdy o św. Janie Pawle II i zachęca wszystkich wiernych do modlitwy oraz udziału w kwietniowej procesji. 
Marsz "Kolorowej Skarpetki" w Światowy Dzień Zespołu Downa
Z nami, nie dla nas - takie hasło przyświecało tegorocznym obchodom Światowego Dnia Zespołu Downa. We wtorek (21.03) ulicami Suwałk przeszedł marsz "Kolorowej Skarpetki".
Pędził ekspresówką 179 kilometrów na godzinę
Mandat w wysokości 1500 złotych i 13 punktów karnych otrzymał 26-latek, który jechał drogą S61 z prędkością 179 kilometrów na godzinę.
ZAKSA znów za silna dla Ślepska
W zaległym meczu 25. kolejki siatkarskiej PlusLigi Ślepsk Malow Suwałki przegrał przed własną publicznością z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 1:3. 
Zmień swój wizerunek na wiosnę 2023 i zapuść modną brodę! Poznaj nasze propozycje
Nadchodzi wiosna, choć za oknem jeszcze nie do końca to widać. Warto zatem postawić na wiosenną metamorfozę swojego wizerunku. Jaka broda jest modna w tym sezonie? Na co warto postawić? Poznajcie nasze propozycje i dowiedzcie się, jak dbać o brodę.
Zakupy na raty - trend internetowy roku 2023
W obecnych czasach coraz trudniej zaoszczędzić większą ilość gotówki. Wszystko to za sprawą znacznego wzrostu cen podstawowych produktów, niezbędnych do życia codziennego, ale zarazem często siejącego spustoszenie na kontach bankowych oraz w portfelach. Jak jednak temu zaradzić?
Organizują sympozjum o Obławie Augustowskiej
Związek Pamięci Ofiar Obławy Augustowskiej 1945 roku zaprasza mieszkańców Suwałk do udziału w sympozjum na temat: "Obława Augustowska - trudna droga do prawdy i godnej pamięci”.
Seniorzy świętowali pierwszy dzień wiosny
Paleniem i topieniem Marzanny na Kaczym Dołku świętowali pierwszy dzień kalendarzowej wiosny członkowie Suwalskiego Klubu Seniora. 
Wiaty przystankowe do przeglądu
Interpelację w sprawie przeglądu i konserwacji wiat przystankowych na terenie miasta Suwałki złożyła Anna Ruszewska z klubu "Suwałki Przyszłości".
Zamiast wagarować, zaprezentowali swoje talenty
Śpiew, taniec, gra na fortepianie, czy pokaz mody - to i wiele więcej przygotowali we wtorek (21.03) uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego w Suwałkach, którzy pierwszy dzień wiosny świętowali poprzez Festiwal Talentów.
Chcą edukować rodziców o przemocy wśród młodzieży
Władze Suwałk i miejskie służby chcą uzmysłowić problem agresji wśród młodzieży ich rodzicom. W związku z tym planują przeprowadzić cykl spotkań zarówno dla uczniów jak i rodziców oraz uruchomić telefon zaufania. 
38-latek z powiatu augustowskiego stracił 30 tys. zł
Kolejną ofiarą oszustów padł mieszkaniec powiatu augustowskiego, który za namową fałszywego pracownika banku przelał blisko 30 tysięcy złotych na wskazane przez niego konto bankowe.
Bezpłatne badanie wzroku w Suwałkach
Fundacji NEUCA dla Zdrowia zaprasza mieszkańców Suwałk na bezpłatne badanie wzroku. Okobus stacjonować będzie w środę 22. marca przy ul. Wojska Polskiego.
Szkolenia prawo pracy - dlaczego warto wziąć w nim udział?
Prawo pracy to bardzo obszerny dział prawny omawiający wszystkie niezbędne kwestie związane z zatrudnieniem pracownika przez pracodawcę. Szkolenie z prawa pracy to jeden z bardziej praktycznych sposobów, aby prowadzić firmę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi.
Dietetyka – kierunek z rosnącą popularnością
Wraz z rosnącą świadomością społeczeństwa dotyczącą wpływu tego, co jemy na nasze samopoczucie i zdrowie, pojawiło się ciągle rosnące zapotrzebowanie na osoby posiadające wiedzę z zakresu dietetyki. Pomagają oni zadbać o prawidłową dietę, jej dostosowanie do konkretnych potrzeb.
Idealne buty robocze
Buty robocze są niezbędnym wyposażeniem stroju roboczego. Pełnią bardzo ważną funkcję, ponieważ chronią stopy przed zranieniem i różnego typu uszkodzeniami. W sklepach dostępne są buty robocze, przeznaczone do wykonywania różnych prac. Jakie wybrać? Na co zwrócić uwagę?
Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 6
Ponad 70 szachistów rywalizowało w minioną sobotę (18.03) w IV Międzyszkolnym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego. 
Pieczątki i nagrody za udział w miejskich uroczystościach?
Zbieranie pieczątek za obecność i nagradzanie najaktywniejszych uczestników to pomysł Marka Zborowskiego-Weychmana na zachęcenie dzieci i młodzieży do udziału w miejskich uroczystościach. 
Proboszcz usunięty po tym jak pijany chciał odprawić pogrzeb
Usunięty z urzędu proboszcza Parafii pw. Matki Bożej Królowej Świata w Cimochach w powiecie oleckim został ksiądz, który pijany chciał odprawić pogrzeb.