Umowy na trzy inwestycje drogowe w powiecie
Zarząd Powiatu w Suwałkach podpisał w środę (22.03) umowy na przebudowę trzech odcinków dróg w powiecie. To Wiżajny – Ejszeryszki – Rutka Tartak; Dowspuda – Kurianki oraz Filipów – Przerośl – granica województwa. 
Biskup Ełcki w obronie Jana Pawła II
Diecezja Ełcka staje w obronie prawdy o św. Janie Pawle II i zachęca wszystkich wiernych do modlitwy oraz udziału w kwietniowej procesji. 
38-latek z powiatu augustowskiego stracił 30 tys. zł
Kolejną ofiarą oszustów padł mieszkaniec powiatu augustowskiego, który za namową fałszywego pracownika banku przelał blisko 30 tysięcy złotych na wskazane przez niego konto bankowe.
Proboszcz usunięty po tym jak pijany chciał odprawić pogrzeb
Usunięty z urzędu proboszcza Parafii pw. Matki Bożej Królowej Świata w Cimochach w powiecie oleckim został ksiądz, który pijany chciał odprawić pogrzeb.
Wystawa w Muzeum i szkoła Bajka z szansą na Podlaską Markę
Niepubliczna Terapeutyczna Szkoła Podstawowa „Bajka” w Suwałkach oraz wystawa w Muzeum im. Marii Konopnickiej „Pieśń o domu” są kandydatami do zdobycia nagrody Podlaska Marka 2022. 
Wigierski Park Narodowy szuka wolontariuszy
Jeśli chcesz zrobić coś dobrego dla przyrody, dla parku, dla ludzi - zgłoś się do Wigierskiego Parku Narodowego, który poszukuje wolontariuszy. 
Mariusz Błaszczak o wojsku w Olecku
W Olecku powstanie dywizjon, który będzie wchodził w skład 1 Mazurskiej Brygady Artylerii - zapowiedział w sobotę (18.03) podczas wizyty w Olecku Mariusz Błaszczak, Minister Obrony Narodowej.
Chcą ocalić od zapomnienia podlaskie kapliczki
Zarząd Województwa Podlaskiego ogłosił drugą edycję konkursu „Kapliczki Podlaskie 2023 – ocalić od zapomnienia” w ramach którego można otrzymać finansowe wsparcie na konserwację lub restaurację kapliczki, krzyża, czy figury przydrożnej.
Droga z Suwałk do Rutki-Tartak może zostać pozbawiona kategorii drogi wojewódzkiej
Sejmik Województw Podlaskiego zamierza pozbawić drogę łączącą Suwałki z gminą Rutka-Tartak kategorii drogi wojewódzkiej. Z decyzją nie zgadzają się wójtowie okolicznych gmin.
Przemyt blisko pół miliona paczek papierosów
Przemyt 480 tysięcy paczek papierosów udaremnili funkcjonariusze podlaskiej Krajowej Administracji Skarbowej. Ciężarówka z kontrabandą została zatrzymana w pobliżu polsko-litewskiej granicy w Budzisku.
Aresztowanie podejrzanego o posiadanie i rozpowszechnianie pornografii dziecięcej
Funkcjonariusze olsztyńskiego wydziału Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości w ramach ogólnokrajowej akcji ukierunkowanej na zwalczanie seksualnego wykorzystywania ludzi, w tym dzieci przy wykorzystaniu internetu, zatrzymali na początku marca 23-letniego mieszkańca Ełku.
Promocja książki WERBEL, CZYLI ZROZUMIEĆ DZIĘCIOŁY
Wigierski Park Narodowy zaprasza na spotkanie z Dorotą Zawadzką, współautorką książki WERBEL, CZYLI ZROZUMIEĆ DZIĘCIOŁY.
Mieszkanka powiatu suwalskiego straciła ponad 2 tysiące euro
Kolejna osoba oszukana metodą "na zdalny pulpit”. 46-letnia mieszkanka powiatu suwalskiego zainteresowała się reklamą internetową, oferującą możliwość szybkiego zysku. Zamiast zysku była jednak strata 2 tysięcy euro.
XI Wojewódzki Konkurs Historyczno-Literacki "By czas nie zaćmił i niepamięć”
Uczniowie klas VI-VIII szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych z Województwa Podlaskiego mogą wziąć udział w XI Wojewódzkim Konkursie Historyczno-Literackim „By czas nie zaćmił i niepamięć”. W poszukiwaniu prawdy o Katyniu, Smoleńsku i Obławie Augustowskiej.
Spotkanie sołtysów powiatu suwalskiego
Podziękowania sołtysom za ich pracę oraz wręczenie odznaczeń Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi to m.in. powody piątkowego (10.03) spotkania władz powiatu suwalskiego z sołtysami z regionu. 
Śmiertelny wypadek na torach. Ruch pociągów wstrzymany
Ruch pociągów na linii Białystok – Suwałki został wstrzymany - informuje PKP. W piątek (10.03) pod pociąg Polregio relacji Białystok – Suwałki wjechał samochód dostawczy. W wyniku zdarzenia zginął 40-letni kierowca auta. 
Zamiast sprzedać spodnie, nastolatka straciła 2500 zł
Nastoletnia mieszkanka powiatu suwalskiego padła ofiarą oszustów. Dziewczyna chciała w internecie sprzedać spodnie za 15 złotych, lecz sama straciła ponad 2500 zł.
Nastolatkowie podszywali się pod wolontariuszy
Sposób na dorobienie sobie do kieszonkowego znaleźli 16-latek i jego o rok młodszy kolega, którzy udawali wolontariuszy zbierających datki na schronisko.
Ponad 20 mln zł dofinansowania na obwodnicę Suwałk
Dofinansowanie ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w wysokości 20,2 mln zł trafi do Suwałk w ramach budowy wschodniej obwodnicy miasta.
Zostań wolontariuszem Fundacji Dr Clown
Fundacja Dr Clown od blisko 25 lat niesie uśmiech i pozytywną energię do chorych w szpitalach zmagających się z bólem, lękiem i samotnością. Nowi członkowie wesołej ekipy są właśnie poszukiwani.
Przed dwoma laty spowodował śmiertelny wypadek. W końcu został zatrzymany
24-latka poszukiwanego listem gończym zatrzymali kryminalni z Augustowa. Mężczyzna przed dwoma laty spowodował wypadek drogowy w którego wyniku zginął 16-latek.