18-latkowie dachowali kradzionym autem
Dwóch osiemnastolatków najpierw próbowało ukraść zaparkowany w garażu renault, ale gdy to się nie udało ukradli znajdujące się w pobliżu volvo. Przejażdżka kradzionym autem zakończyła się dachowaniem. 
Nowe motocykle suwalskich policjantów
Dwa nowe policyjne motocykle bmw w charakterystycznej kolorystyce trafiły do Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach.
10-latka wbiegła pod jadący samochód
Do szpitala trafiła 10-latka, która wybiegła na ulicę zza samochodu, wpadając pod nadjeżdżającego busa.
Wyższe mandaty, punkty karne na dwa lata
Punkty karne obowiązujące przez dwa lata, czy dwukrotnie wyższe mandaty w przypadku złamania przepisu z tej samej grupy w ciągu dwóch lat od ostatniego wykroczenia - od 17. września wchodzą w życie kolejne zmiany w przepisach obowiązujących kierowców.
Pijany kierowca wpadł dwa dni z rzędu
2,5 promila alkoholu w organizmie miał kierowca zatrzymany przez policjantów z posterunku w Filipowie. Jak się okazało, jeden z policjantów skontrolował tego samego kierowcę dzień wcześniej i zatrzymał mu uprawnienia za jazdę po alkoholu. 
3,6 promila kierowcy. Oferował policjantom po 5000 złotych
3,6 promila alkoholu w organizmie miał 44-letni kierowca ciężarówki, zatrzymany przez suwalskich policjantów. Mundurowym oferował po 5000 złotych jeśli "zapomną o sprawie".
Wpadło trzech kierowców pod wpływem
Pod prąd, z cofniętym uprawnieniami i z zakazem prowadzenia. W czwartek (08.09) policjanci z Suwałk zatrzymali trzech kierowców, którzy wsiedli za kierownicę pod wpływem alkoholu. 
Kosztowna jazda rowerem pod wpływem
Mandat w wysokości 2500 złotych otrzymał 41-letni rowerzysta, który jechał jednośladem mając ponad promil alkoholu w organizmie.
Utrudnienia drogowe na Utracie i Podhorskiego
W związku z budową sieci gazowej w dniach 7-8 września wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ulicach Utrata i Podhorskiego w Suwałkach.
50-latka pod wpływem wiozła mamę i spowodowała kolizję
Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miała 50-letnia kobieta, która spowodowała kolizję na ulicy Utrata w Suwałkach. W dodatku w tym stanie wiozła swoją mamę. 
Dwie kolizje pijanego kierowcy
Blisko dwa promile alkoholu w organizmie miał kierowca, który najpierw uderzył w tył innego samochodu, a następnie przejechał przez pas zieleni i zderzył się z kolejnym autem.
Dachowanie w Bolciach. Nie żyje 64-letni pasażer
Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek (02.09) w rejonie miejscowości Bolcie w gminie Wiżajny. W wyniku dachowania samochodu zginęła jedna osoba.
110 kilometrów na godzinę przez Bakałarzewską
Prawo jazdy stracił 21-letni kierowca, który pędził ulicą Bakałarzewską w Suwałkach 110 kilometrów na godzinę.
Wypadek w Wólce. Strażacy wyciągnęli zakleszczonego kierowcę
Do wypadku doszło w środę (31.08) w miejscowości Wólka w gminie Filipów. Kierowca BMW zjechał z drogi i uderzył w drzewo. 
Remont jezdni ul. Raczkowskiej
Utrudnienia drogowe czekają od wtorku (30.08) na kierowców w związku z remontem jezdni ulicy Raczkowskiej w Suwałkach.
Białorusin szarżował w ferrari. Zapłaci 5 tys. zł
Mandaty na łączną sumę blisko pięciu tysięcy złotych otrzymał obywatel Białorusi, który na krajowej ósemce wyprzedzał na linii ciągłej i zmuszał innych kierowców do hamowania i zjeżdżania do krawędzi jezdni.
1,5 i 3 promile u zatrzymanych kierowców
Kolejnych dwóch kierowców prowadzących pod wpływem alkoholu zatrzymali suwalscy policjanci. Kierujący motorowerem miał 1,5 promila alkoholu, a kierowca busa blisko 3 promile.
Progi zwalniające pojawiły się na ul. Sportowej
Progi zwalniające pojawiły się przed kilkoma dniami na ulicy Sportowej w Suwałkach. 
Wypadek na obwodnicy Augustowa
Jedna osoba została została poszkodowana w wyniku zderzenia tira i busa, do którego doszło w piątkowy (19.08) poranek na obwodnicy Augustowa. 
Przyjechał skuterem do Suwałk po piłę. Miał 3 promile
Dwóch pijanych kierowców zatrzymali w środę (17.08) policjanci z Suwałk. Wśród nich był mieszkaniec gminy Przerośl, który powiedział mundurowym, że przyjechał tylko po piłę i zaraz wraca do siebie. 
6 kierowców prowadziło pod wpływem
Kontrole trzeźwości na suwalskich drogach prowadzili we wtorek (16.08) policjanci z Suwałk. Zatrzymali sześć osób, które prowadziły auto pod wpływem alkoholu.