W 4 godziny wpadło 7 kierowców pod wpływem
W środę (15.09) w ciągu niespełna czterech godzin suwalscy policjanci zatrzymali siedmiu kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu. 
Utrudnienia drogowe na Armii Krajowej
Od czwartku 16. września kierowcy w Suwałkach będą musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu na ulicy Armii Krajowej.
11-letni rowerzysta zderzył się z samochodem
W Sejnach 11-letni rowerzysta nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy bmw i uderzył w przedni zderzak samochodu. 
W środę rusza budowa ronda - będą utrudnienia drogowe
W związku z przebudową skrzyżowania ulic: Wojska Polskiego – Łąkowa - Zastawie od środy 15. września wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. 
Wypadek na Utracie w Suwałkach
Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku zderzenia do którego doszło w poniedziałek (13.09) na skrzyżowaniu Utraty z Waryńskiego w Suwałkach.
16-latek wiózł mamę samochodem
Do nietypowej kontroli drogowej doszło w Suwałkach. Policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli citroena. Za jego kierownicą siedział 16-latek, a pasażerem była jego mama. 
Jechała bez pasów, mając dożywotni zakaz prowadzenia
Policjant z drogówki zatrzymał do kontroli drogowej volkswagena, którym jechała 44-latka. Okazało się, że kobieta miała dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Wpadła, bo nie zapięła pasów bezpieczeństwa. 
Potrącił pieszą na pasach i uciekł
Sejneńscy policjanci poszukują świadków potrącenia pieszej, do którego doszło w poniedziałek (06.09) przed godziną 20.00 w Sejnach.
Kierował ciągnikiem mając 3,5 promila
Policjanci z posterunku w Bakałarzewie zatrzymali 34-latka, który kierował ciągnikiem mając 3,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy. 
105 km/h w terenie zabudowanym
Policjanci z suwalskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy 24-latkowi. Mężczyzna przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 55 kilometrów na godzinę. 
Utrudnienia drogowe na Franciszkańskiej
Od poniedziałku 6. września nastąpi całkowite zamknięcie odcinka ul. Franciszkańskiej w Suwałkach (na wysokości bloku Franciszkańska 2).
Od czwartku utrudnienia na Raczkowskiej
W czwartek 2. września zamknięta zostanie ulica Raczkowska w Suwałkach na odcinku od skrzyżowania z ul. Szafirową do skrzyżowania z ul. Brylantową.
85 wykroczeń w ostatni weekend wakacji
Suwalscy policjanci w czasie ostatniego wakacyjnego weekendu ujawnili 85 wykroczeń, z czego 69 dotyczyło przekroczenia prędkości. Zatrzymali też jedno prawo jazdy i pięć dowodów rejestracyjnych.
Pijany kierowca uderzył w drzewo
Prawie 3 promile alkoholu w organizmie miał mężczyzna, który kierując osobowym citroenem uderzył w drzewo. Kierowca trafił do szpitala.
Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy
W sobotę w miejscowości Tartak mieszkańcy uniemożliwili dalszą jazdę samochodem nietrzeźwemu kierowcy. 50-latek został przekazany policjantom. Miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. 
Zamkną ul. Legionów w Suwałkach
W czwartek 26. sierpnia zamknięty zostanie odcinek ulicy Legionów przy skrzyżowaniu z ul. Daszyńskiego w Suwałkach. 
Zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierowcę
Dzielnicowi ze Słobódki zatrzymali 29-latka, który kierował oplem mając 2,4 promila alkoholu w organizmie. Okazało się, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy, a samochód badań technicznych. 
Rozbudowa ul. Zastawie - utrudnienia drogowe
Od wtorku 24. sierpnia wystąpią utrudnienia w ruchu na ulicy Zastawie w Suwałkach w związku z rozbudową tej drogi. 
Kierował ciągnikiem pomimo dożywotniego zakazu
Policjanci z Raczek zatrzymali kierowcę ciągnika rolniczego. 55-latek za kierownicę usiadł pomimo dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Wjazd na ul. Brzostowskiego zostanie zamknięty
W czwartek (19.08) nastąpi całkowite zamknięcie odcinka ulicy K. Brzostowskiego przy skrzyżowaniu z ul. gen. K. Pułaskiego w Suwałkach.
Kierował bez uprawnień mając blisko 3 promile
Policjanci z posterunku w Słobódce zatrzymali 45-latka, który kierował fiatem mając prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Okazało się, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy.