Jechał "od prawej do lewej" - miał ponad 3 promile
Ponad trzy promile alkoholu w organizmie miał 32-latek siedzący za kierownicą forda, zatrzymany przez policjantów w centrum Suwałk.
Do Wiłkupi nową drogą
Zakończyła się inwestycja drogowa związana z przebudową i rozbudową drogi powiatowej z Wiżajn do Wiłkupi. 
Pijany spowodował kolizję w Osowie
Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał 54-letni kierowca, który w środę (31.01) wieczorem spowodował kolizję w miejscowości Osowa w gminie Suwałki.
Zatankował na koszt byłego pracodawcy na kwotę 22 tys. zł 
Sposób na kradzież paliwa znalazł 34-latek z powiatu augustowskiego, który w odzieży roboczej firmy w której wcześniej pracował, tankował na stacji, po czym brał faktury i podpisywał nazwiskiem osoby uprawnionej do tankowania. 
Parada morsów - utrudnienia drogowe
W związku z paradą kolumny morsów w najbliższą niedzielę (29.01) wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu drogowym w Suwałkach.
Śmiertelny wypadek w powiecie oleckim
Do tragicznego zdarzenia doszło w środę (25.01) na trasie Sobole - Wieliczki. 38 – letnia mieszkanka Olecka uderzyła w drzewo i poniosła śmierć na miejscu.
Wypadek w Dubowie. Kierowca uderzył w drzewo
Do szpitala trafił kierowca, który na trasie Suwałki - Augustów z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo.
Utrudnienia drogowe w Sobolewie
Z utrudnieniami w ruchu drogowym w dniach 24-27 stycznia muszą liczyć się kierowcy przejeżdżający przez Sobolewo w Gminie Suwałki. 
Więcej pojazdów na ulicach - mniej rejestrowanych aut
Ponad 1000 pojazdów więcej porusza się po suwalskich ulicach niż jeszcze rok wcześniej. W 2021 roku było ich 55903. Do końca 2022 roku już 57238. 
Pijany wjechał do rowu i uciekł
Augustowscy policjanci zatrzymali 65-latka, który prowadził auto mając 1,5 promila alkoholu w organizmie i wjechał do rowu, po czym zostawił samochód i próbował uciec z miejsca zdarzenia. 
Złodziej samochodu wpadł, bo nie włączył świateł
Augustowscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę volkswagena. Okazało się, że mężczyzna chwilę wcześniej ukradł samochód spod jednej z posesji w mieście. 
Zderzenie ciężarówki z wiaduktem
24-letni kierowca ciężarówki zignorował znaki drogowe i próbował przejechać pod wiaduktem. Doszło do uszkodzenia górnej części naczepy oraz metalowej ramy wiaduktu.
Wypadek w Żubrynie. Nie żyje kobieta
Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek (09.01) wieczorem w gminie Szypliszki. Kobieta na prostym odcinku drogi zjechała do rowu i dachowała. Niestety nie przeżyła. 
Pijany wiózł trzeźwego "na piwo"
Dzielnicowi z Lipska w powiecie augustowskim zatrzymali nietrzeźwego kierowcę audi. 23-latek miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie i tłumaczył policjantom, że wiezie znajomych „na piwo”. 
W weekend pili i prowadzili
4 nietrzeźwych kierowców zatrzymali w miniony weekend policjanci z Suwałk. Rekordzistą okazał się 20-letni kierowca audi, który prowadził z blisko dwoma promilami alkoholu w jego organizmie.
Petycja ws. przywrócenia płatnego parkowania
Do suwalskiego Ratusza wpłynęła petycja w sprawie przywrócenia strefy płatnego parkowania przy ulicy Hamerszmita. 
Suwalczanin przerwał dalszą jazdę pijanemu kierowcy 
Obywatelska postawa mieszkańca Suwałk sprawiła, że mający niemal 3 promile alkoholu w organizmie 48-latek nie mógł odjechać dalej samochodem. 
Utrudnienia drogowe na Pułaskiego
Do 13. stycznia kierowcy w Suwałkach muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym na ulicy gen. K. Pułaskiego.
Jechał pijany - potrącił mężczyznę na pasach
Do potrącenia pieszego doszło na jednej z ulic w Augustowie. Kierujący audi 28-latek miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. 
Wpadło 3 nietrzeźwych kierowców
Policjanci z Suwałk zatrzymali w miniony weekend trzech kierowców, którzy prowadzili pod wpływem alkoholu. Jedne z nich spowodował w dodatku dwie kolizje.
Spowodował kolizję mając ponad 3 promile
Dzięki świadkowi zdarzenia udało się zatrzymać 48-letniego kierowcę volkswagena, który pijany spowodował kolizję. Mężczyzna miał też podwójny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.