Tymczasowy areszt dla uciekiniera, który staranował radiowóz
44-latek, który w minioną sobotę (14.05) uciekał przed policją i staranował radiowóz był poszukiwany przez sąd do odbycia kary za posiadanie narkotyków. Mężczyzna nigdy nie posiadał prawa jazdy, a wstępne badanie potwierdziło obecność amfetaminy w jego organizmie.
Rusza budowa sygnalizacji świetlnej na Szczęsnowicza
W poniedziałek 16. maja rozpocznie się przebudowa skrzyżowania ulic Reja i Szczęsnowicza w Suwałkach. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym.
Zlot zabytkowych aut i motocykli
Zlot i Rajd zabytkowych samochodów i motocykli, czyli Suwalskie Klasyki Nocą 2022, można było zobaczyć w sobotę (14.05) w Suwałkach.
Uciekając przed policją uderzył w radiowóz. 4 osoby w szpitalu
Cztery osoby, w tym dwóch policjantów, trafiły do szpitala w wyniku zdarzenia do którego doszło w sobotę (14.05) na ulicy Bydgoskiej w Suwałkach.
Trzy sądowe zakazy nie zniechęciły 36-latka do dalszej jazdy
Kierowca mazdy przekroczył dopuszczalną prędkość i nie zareagował na sygnał policjantów do zatrzymania się. Kontynuując jazdę nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu innym pojazdom. Okazało się, że 36-latek posiada trzy sądowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych. 
Pięciu kierowców pod wpływem
W poniedziałek (09.05) policjanci z drogówki zatrzymali 5 kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu. Rekordzistą okazał się 39-letni kierowca citroena, który miał blisko promil alkoholu w organizmie i kierował na podwójnym zakazie. 
Pijany spieszył się do pracy i spowodował kolizję
Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej odpowie 20-latek z Suwałk. Pijany mężczyzna uderzył w tył samochodu, którego kierujący zatrzymał się przed rondem, by ustąpić pierwszeństwa przejazdu innemu pojazdowi. 
Motocykliści rozpoczną sezon
W związku z organizacją imprezy pn. "Rozpoczęcie sezonu motocyklowego Suwałki 2022" Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że w dniu 07 maja w godz. 12:00 - 14:00 nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym.
Ponad stu kierowców przekroczyło prędkość

104 kierowców przekroczyło dopuszczalną prędkość na drogach powiatu suwalskiego. To bilans wtorkowych (03.05) pomiarów prędkości prowadzonych przez policjantów ruchu drogowego.

XXIV Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

W miniony czwartek (28.04) w Suwałkach odbył się XXIV Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

Śmiertelny wpadek na Utracie w Suwałkach
Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę (01.05) rano w Suwałkach. Kierowca samochodu osobowego zginął po zderzeniu z ciężarówką.
Radny chce przywrócenia wjazdu w ul. Chopina 
O wybudowanie na ulicy gen. Kazimierza Pułaskiego przejazdu umożliwiającego zawracanie i wjazd w ulicę Chopina apeluje radny Jacek Roszkowski. 
Słobódka. Pijany kierowca spowodował kolizję
Suwalscy policjanci zatrzymali kierowcę volkswagena, który spowodował kolizję. Okazało się, że 41-latek wcześniej pił alkohol. 
5 tys. zł za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym
Mandat w wysokości 5 tysięcy złotych otrzymał 21-letni kierowca, który nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad samochodem i w efekcie uderzył w drzewo.
Światowy Dzień Trzeźwości na ulicach Suwałk
W piątek (15.04) wielkanocny Urząd Miejski w Suwałkach wspólnie z Komendą Miejską Policji w Suwałkach włączyli się w obchody Światowego Dnia Trzeźwości.
Pijany mężczyzna "chciał pojeździć" cudzym samochodem
Suwalscy policjanci zatrzymali 26-latka, który pod wpływem alkoholu zabrał bez zgody właściciela bmw, uszkodził auto i odstawił na miejsce. 
Plaga kierowców nieprawidłowo parkujących w Olecku
Wielu kierowców ignoruje obowiązujące przepisy i pozostawia samochód w miejscach niedozwolonych. Grozi to mandatem, ale przede wszystkim negatywnie wpływa na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.
Jechał z 3 promilami bez włączonych świateł
W nocy w ręce policjantów wpadł nietrzeźwy mieszkaniec Suwałk. 29-latek mając 3 promile alkoholu w organizmie kierował mazdą na Pułaskiego w Suwałkach. Wpadł w ręce mundurowych ponieważ jechał bez wymaganych świateł.
Pijany kierowca próbował przekupić policjanta
Do 10. lat pozbawienia wolności grozi 31-letniemu kierowcy, który próbował wręczyć funkcjonariuszowi łapówkę. Suwalczanin bez uprawnień do kierowania i mając ponad dwa promile alkoholu został zatrzymany przez policjanta na wolnym.
Rozbudowa Krzywólki - utrudnienia drogowe
Od poniedziałku (04.04) kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami drogowymi na ulicy Krzywólka w Suwałkach.
1,8 promila alkoholu w organizmie kierowcy w Raczkach
Policjanci z posterunku w Raczkach zatrzymali nietrzeźwego kierowcę audi. 43-latek miał ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie.