Obywatel Białorusi kierował za szybko i pod wpływem
38-letni kierowca ciężarówki z Białorusi został zatrzymany przez suwalskich policjantów za przekroczenie dozwolonej prędkości o 22 km/h. W dodatku mężczyzna miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie.
Wystąpią przerwy w pracy sygnalizacji świetlnej
W środę 17. maja w godzinach 08:00 – 15:00 mogą wystąpić przerwy w pracy sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Utrata – Podhorskiego- Kolejowa - Dwernickiego.
Pijana i bez uprawnień 32-latka spowodowała kolizję
Niemal dwa promile alkoholu w organizmie miała 32-latka, siedząca za kierownicą opla, która spowodowała kolizję na ulicy 1-go Maja w Suwałkach. Okazało się, że kobieta nie ma również uprawnień do kierowania. 
Trzy promile kierowcy skutera
Suwalscy policjanci zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierowcę. 44-latek jechał skuterem mając blisko trzy promile alkoholu w organizmie. 
Suwalskie Klasyki Nocą - utrudnienia drogowe
Zlot i przejazd zabytkowych samochodów oraz motocykli będzie można zobaczyć w sobotę (13.05) na parkingu przy Suwałki Arenie.
Pijany Gruzin zatrzymany na Wojska Polskiego w Suwałkach
Kolejny nietrzeźwy kierowca został zatrzymany w Suwałkach. 31-letni obywatel Gruzji jechał przez ul. Wojska Polskiego mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie.
W weekend 42. Rajd Suwalski
W weekend 12-14 maja Automobilklub Suwałki zaprasza mieszkańców na 42. Rajd Suwalski U.T. Jurewicz, który drugi rok z rzędu zostanie przeprowadzony w nowej odsłonie.
Alkohol lub narkotyki. Zatrzymano 8 kierowców
Trzeźwość kierowców po weekendzie majowym sprawdzali w czwartek (04.05) suwalscy policjanci. Spośród 814 skontrolowanych osób, osiem prowadziło pojazd po wcześniejszym spożywaniu alkoholu lub narkotyków.
Setki motocykli na ulicach Suwałk
Suwalskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego za nami. W sobotę (29.04) ulicami miasta przejechały setki motocykli. 
Zamkną ulicę Obozową w Suwałkach
Od czwartku 20. kwietnia, w związku z przebudową, zamknięta zostanie ulica Obozowa w Suwałkach.
Odnowią oznakowanie poziome - będą utrudnienia
Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że w związku z odnawianiem oznakowania poziomego na terenie miasta, od dnia 19. kwietnia nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym. 
Pędził drogą ekspresową ponad 200 km/h
2500 złotych mandatu i 15 punktów karnych otrzymał kierowca, który jechał drogą ekspresową ponad 200 kilometrów na godzinę na odcinku, gdzie obowiązuje ograniczenie do "120".
Wyłączą sygnalizację na skrzyżowaniu Waryńskiego i Noniewicza
Z utrudnieniami w ruchu drogowym muszą liczyć się kierowcy we wtorek 18. kwietnia, ze względu na wyłączenie sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Waryńskiego i Noniewicza w Suwałkach. 
Ta kolizja mogła skończyć się tragedią
Kierowca bmw jadący Dwernickiego gwałtownie skręcił w Noniewicza, zjechał na przeciwległy pas i uderzył w mercedesa oraz bmw, stojące przed skrzyżowaniem. Samochód przejechał przez chodnik, gdzie o mały włos nie potrącił kobiety z dzieckiem. 28-latek miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.
Nie zdążyli wytrzeźwieć po świętach
820 skontrolowanych osób, z czego sześć zdecydowało się prowadzić pojazd po wcześniejszym spożywaniu alkoholu, to wynik poświątecznej kontroli kierowców, przeprowadzonej we wtorek (11.04) przez suwalskich policjantów. 
Nietrzeźwy świąteczny weekend dla 3 kierowców
W świąteczny weekend policjanci z Suwałk zatrzymali troje kierowców, którzy prowadzili z promilami. Jeden z nich miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie i jechał bez uprawnień ciągnikiem rolniczym, który nie miał ważnych badań technicznych.
Wypadek na trasie Suwałki - Sejny
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w środę (05.04) na trasie Sejny - Suwałki. Trzy osoby trafiły do szpitala.
Apelują o rozwagę na przejazdach kolejowych w okresie świąt
Święta Wielkanocne to okres wzmożonego ruchu, również na przejazdach kolejowych. O zasadach bezpieczeństwa na przejazdach oraz o tym, do czego służy Żółta Naklejka PLK opowiadali w środę (05.04) w Suwach pracownicy PKP i policjanci. 
Kolejni kierowcy prowadzili pod wpływem
Trzech kierowców którzy zdecydowali się prowadzić samochód bądź motor pod wpływem alkoholu, zatrzymali w miniony weekend policjanci z Suwałk. 
Naprawy nawierzchni na suwalskich ulicach - utrudnienia drogowe
Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że w związku z remontami nawierzchni bitumicznych na kilku ulicach w mieście, w dniach 3-7 kwietnia nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym.
Zakazu skrętu nie zamierzają likwidować
Petycja mieszkańców ulicy Szpitalnej w Suwałkach w sprawie likwidacji zakazu skrętu w lewo z ul. Bulwarowej w ul. Szpitalną nie zostanie rozpatrzona pozytywnie.