Zlot zabytkowych samochodów i motocykli
Suwalskie Klasyki Nocą 2024, czyli zlot oraz paradę zabytkowych samochodów i motocykli, można było podziwiać w sobotę (18.05) na ulicach Suwałk.
Renowacja 12. tysięcy metrów kwadratowych powierzchni oznakowania poziomego
Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach planuje w bieżącym roku odnowić 12 tysięcy metrów kwadratowych oznakowania poziomego. Obecnie prace trwają w okolicach ulic Utrata, T. Kościuszki, T. Noniewicza, L. Waryńskiego, Sejneńska, 1 Maja oraz E. Plater.
Suwalskie Klasyki Nocą - utrudnienia drogowe
Zlot oraz Rajd zabytkowych samochodów i motocykli, czyli Suwalskie Klasyki Nocą 2024, można będzie ponownie zobaczyć w sobotę (18.05) w Suwałkach. 
Utrudnienia na Utracie
W dniach 13 - 17 maja mogą wystąpić utrudnienia drogowe na ulicy Utrata w Suwałkach w rejonie skrzyżowania z ul. Sejneńską.
19-latek uciekał przed policją, ponieważ posiadał zakaz prowadzenia pojazdów
Kara do pięciu lat pozbawienia wolności grozi 19-latkowi, który nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i próbował uciekać, gdyż posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.
Potrącił nastolatkę na hulajnodze i odjechał
Mandat w wysokości 4 tysięcy złotych i 12 punktów karnych to kara dla 53-letniego kierowcy, który we wtorek (07.05) na ulicy 100-lecia Niepodległości w Suwałkach potrącił nastolatkę na hulajnodze, po czym odjechał. 
Będą odnawiać poziome oznakowania na terenie Suwałk
Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że w związku z odnawianiem oznakowania poziomego na terenie miasta, od dnia 8. maja nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym. 
Dachował samochód. Zginęła 34-letnia kobieta
Do śmiertelnego wypadku doszło w sobotę (04.05) przed północą w Augustowie. Podczas wyprzedzania kierowca stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w drzewo i dachował. W wyniku zdarzenia zginęła 34-letnia pasażerka.
Samochód wjechał pod pociąg. Zginęły dwie osoby
Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek (03.05) wieczorem na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Klonownica-Augustów. Pod nadjeżdżający pociąg wjechał samochód osobowy. Zginęły dwie osoby.
Pijany kierowca autobusu wiózł dzieci na lekcje
Blisko promil alkoholu w organizmie miał kierowca autobusu szkolnego, zatrzymany w poniedziałek (29.04) w Filipowie. Mężczyzna wiózł na lekcje 40 dzieci. 
Motocyklowa parada ulicami Suwałk
Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego odbyło się w sobotę (27.04) w Suwałkach. Była wspólna parada i zlot motocykli w Parku Konstytucji 3 Maja.
Utrudnienia drogowe w Strefie Ekonomicznej
Od 30. kwietnia zamknięte zostaną kolejne ulice na terenie Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Opóźni się także otwarcie dla ruchu ul. Wojska Polskiego II. 
Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego - utrudnienia drogowe
W sobotę 27. kwietnia w godzinach 12:00 - 14:00 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ulicach Suwałk, związane z przejazdem motocyklistów.
132 wykroczenia i 3 zatrzymane dowody rejestracyjne
Policjanci z suwalskiej drogówki włączyli się do ogólnopolskich działań kontrolno-prewencyjnych pod nazwą „Prędkość”. Ujawnili 132 wykroczenia, z czego 111 dotyczyło przekroczeń prędkości. Zatrzymali 3 dowody rejestracyjne.
Wojska Polskiego II zostanie otwarta w przyszłym tygodniu
Od czwartku 25. kwietnia ma zostać otwarta dla ruchu ulica Wojska Polskiego II - od skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego do wjazdu na teren firmy MALOW.
Spowodował kolizję i uciekł, bo miał sądowy zakaz
We wtorek (16.04) na ulicy Utrata w Suwałkach 52-letni kierowca cofając najechał na zaparkowany pojazd i odjechał z miejsca zdarzenia. Po pewnym czasie przyszedł pieszo na komendę i przyznał się do winy mundurowym.
Od maja zmiany w komunikacji miejskiej
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Suwałkach poinformowało, że od środy 1. maja wprowadzone zostaną zmiany w rozkładach jazdy komunikacji miejskiej.
Sezon motocyklowy wystartuje w ostatni weekend kwietnia
Tradycyjne rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Suwałkach zaplanowano na sobotę 27. kwietnia.
Pijany kierowca zatrzymany na Utracie
Suwalscy policjanci zatrzymali 41-letniego kierowcę land rovera, który w terenie zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość. Okazało się, że kierujący był pijany. 
Zatrzymany do kontroli 19-latek nie miał prawa jazdy, bo już zdążył je stracić
Policjanci z Bakałarzewa zatrzymali do kontroli citroena. Okazało się, że kierujący nim 19-latek nie ma prawa jazdy. Uprawnienia zostały mu cofnięte za przekroczenie punktów w związku z naruszeniem przepisów ruchu drogowego. 
5 tysięcy złotych mandatu otrzymał litewski kierowca
40-letni kierowca rolls-royce'a pędził drogą ekspresową 215 kilometrów na godzinę. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 5000 złotych, gdyż przekroczył prędkość w warunkach recydywy.