152 wykroczenia. 135 kierowców przekroczyło dozwoloną prędkość
Suwalscy policjanci przyłączyli się do ogólnopolskich działań „Prędkość” w ramach ROADPOL Safety Days. Akcja miała na celu przede wszystkim promowanie bezpiecznego zachowania oraz przestrzegania przepisów ruchu drogowego.
Zrywają asfalt na Sikorskiego
W piątek (22.09) rano rozpoczął się kolejny etap remontu ulicy Sikorskiego na odcinku od ul. Grunwaldzkiej do ul. Gałaja. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, gdyż zrywany jest stary asfalt. 
Skrzyżowanie Daszyńskiego - Franciszkańska - 11 Listopada wyłączone z ruchu
Kolejne utrudnienia drogowe w Suwałkach. Od piątku 22. września wyłączone z ruchu zostanie skrzyżowanie ulic Daszyńskiego - Franciszkańska - 11 Listopada.
Fragment ul. Bulwarowej zostanie wyłączony z ruchu
Od środy 20. września wyłączony z ruchu zostanie fragment ulicy Bulwarowej w Suwałkach na odcinku od skrzyżowania z ulicą Zacisze do Ronda Polskiej Organizacji Wojskowej. 
Kolizja na Kościuszki. Kierowca miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie
35-letni mężczyzna kierujący osobówką z przyczepką najechał na tył stojącego auta. Jak się okazało, miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie i kierował pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.
Pijany 55-latek kierował bez uprawnień
Policjanci z Rutki Tartak zatrzymali 55-latka, który mając ponad półtora promila alkoholu w organizmie kierował bez uprawnień fiatem. Mężczyzna wpadł, kiedy mundurowi sprawdzali sygnały od mieszkańców naniesione na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. 
33-latka wjechała do rowu. Miała blisko 4 promile alkoholu w organizmie
Suwalscy policjanci zatrzymali 33-latkę, który w niedzielę (10.09) w miejscowości Malesowizna w gminie Jeleniewo wjechała do rowu audi. Okazało się kobieta była kompletnie pijana. 
Audi o wartości 400 tys. zł odzyskali suwalscy policjanci
Warte niemal 400 tysięcy złotych Audi odzyskali policjanci z Suwałk. Samochód został skradziony w Niemczech i miał trafić na Litwę. Podejrzani o paserstwo obywatele Białorusi wpadli gdy przekroczyli prędkość.
Śmiertelny wypadek na DK 16
Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek (04.09) na drodze krajowej nr 16 w Serskim Lesie pomiędzy Augustowem a Sejnami. W wyniku czołowego zderzenia jedna osoba zmarła, a dwie trafił do szpitala.  
Zderzenie na Reja w Suwałkach
Do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką doszło w czwartek (31.08) po południu na skrzyżowaniu ulic Reja i Tysiąclecia Litwy w Suwałkach.
Wypadek w Augustowie. Policja szuka świadków
Augustowscy policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 14 sierpnia 2023 roku około godziny 8.00 w Augustowie, na chodniku przy ulicy Wojska Polskiego.
10 kierowców wsiadło za kierownicę po wcześniejszym spożywaniu alkoholu
Kolejny nietrzeźwy poniedziałek (21.08) na ulicach Suwałk. Wczoraj policjanci z drogówki zatrzymali 10 kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę po wcześniejszym spożywaniu alkoholu.
Petycja Automobilklub Suwałki ws. dostępności do obecnego toru oraz budowy nowego na terenie miasta
O dalszy dostęp do toru przy ul. Sikorskiego na niezmienionych warunkach, a także o pomoc przy stworzeniu na mapie Suwałk nowego toru, z dala od osiedli mieszkalnych, apeluje Automobilklub Suwałki. 
Poszukiwany obywatel Niemiec pędził 185 km/h
Kierowca audi jechał ekspresówką 185 kilometrów na godzinę, lekceważąc przy tym przepisy. Okazało się, że za kierownicą siedział 67-latek poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu przez władze Niemiec.
PGK testuje elektryczny autobus - bezpłatne przejazdy

Nowy, elektryczny autobus testuje od poniedziałku (14.08) Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Suwałkach.  Przejazd nim jest bezpłatny.

Zderzenie ciężarówek i pożar osobówki
Do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych doszło w piątek (11.08) za Szypliszkami w kierunku Budziska. Chwilę później w miejscowości Przejma Wielka w gminie Szypliszki doszczętnie spłonął samochód osobowy.
Pijany traktorzysta uszkodził hydrant i drogę gruntową
Augustowscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego 80-latka, który kierował ciągnikiem. Senior najpierw ściął drzewo, a później holował je za ciągnikiem na lince. Uszkodził przy tym hydrant i drogę gruntową. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko promil alkoholu. 
Śmiertelne potrącenie na Przytorowej. Rowerzysta wjechał pod koła ciężarówki
Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek (10.08) na ulicy Przytorowej w Suwałkach. Rowerzysta wyjeżdżając z zatoki, wjechał pod koła ciężarówki, w wyniku czego poniósł śmierć na miejscu.
Potrącenie rowerzystki w Suwałkach
Do potrącenia rowerzystki przez samochód ciężarowy doszło w czwartkowy (10.08) poranek na skrzyżowaniu ul. Utraty z Przytorową w Suwałkach.
Do 5 lat więzienia za kierowanie mimo sądowego zakazu
Kara do pięciu lat pozbawienia wolności grozi 64-latkowi, zatrzymanemu przez dzielnicowych z Bakałarzewa. Mężczyzna prowadził samochód mimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Pościg za 60-latką ulicami Suwałk
W poniedziałkowy (07.08) poranek suwalscy policjanci na ulicy Bulwarowej zatrzymali 60-letnią kierującą, która wcześniej nie zatrzymała się do kontroli drogowej i uciekała ulicami miasta.