Track Day wraca w grudniu
Umiejętności techniki jazdy ponownie będą mogli podszkolić kierowcy w Suwałkach. Automobilklub Suwalski w grudniu organizuje kolejną edycję Track Day.
Kolizja na obwodnicy Suwałk
O dostosowywanie prędkości do warunków panujących na drodze apelują suwalscy policjanci. W środę (23.11) rano na obwodnicy ciężarówka uderzyła w barierki w wyniku czego doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych. 
Od wtorku utrudnienia na Utracie i 100-lecia Niepodległości
Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że od wtorku 22. listopada wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ul. Utrata oraz na ul. 100-lecia Niepodległości w Suwałkach. 
2,8 i 3 promile alkoholu w organizmie u zatrzymanych kierowców
Kolejnych dwóch nietrzeźwych kierowców zatrzymali w niedzielę (20.11) policjanci z Suwałk. Jeden z nich miał 2,8, a drugi 3 promile alkoholu w organizmie.
Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy na Utracie
2,5 promila alkoholu w organizmie miał 63-letni kierowca hondy, któremu dalszą jazdę uniemożliwili inni uczestnicy ruchu drogowego.
Policjanci zatrzymali pijanego traktorzystę, który jechał po alkohol

Policjanci z Suwałk zatrzymali nietrzeźwego traktorzystę. 51-latek, mając blisko dwa promile, przyjechał do sklepu po skrzynkę piwa. 

Jechał z niesprawnymi światłami i na podwójnym gazie
Suwalscy policjanci zatrzymali kolejnego kierowcę, który kierował pod wpływem alkoholu. 33-latek zwrócił na siebie uwagę mundurowych, bo przyczepka którą ciągnął miała niesprawne światła. 
11 listopada - utrudnienia drogowe
Utrudnienia drogowe czekają w piątek (11.11) na kierowców w Suwałkach w związku z wydarzeniami organizowanymi z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
Track Day w Suwałkach - szybka i bezpieczna jazda
Swoje umiejętności techniki jazdy mogli podszkolić kierowcy, którzy w niedzielę (06.11) pojawili się na torze kartingowym przy Zespole Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego w Suwałkach.
Osobówka uderzyła w radiowóz - trzy osoby w szpitalu
Trzy osoby trafił do szpitala w wyniku zdarzenia do którego doszło w poniedziałek (07.11) w Augustowie. Kierująca oplem wyjechała z drogi podporządkowanej i uderzyła w jadący radiowóz.
W niedzielę Track Day
Automobilklub Suwalski zaprasza na Track Day, czyli świetną zabawę połączoną z przyjemną lekcją i nauką technik jazdy.
Nietrzeźwy Dzień Wszystkich Świętych
Dwóch kierowców prowadzących auto pod wpływem alkoholu zatrzymali we wtorek (01.11) policjanci z Suwałk. Rekordzista miał blisko trzy promile alkoholu w organizmie.
Śmiertelny wypadek na trasie Białystok - Augustów
Do tragicznego zdarzenia doszło w środę (02.11) przed południem na trasie Białystok - Augustów. Nie żyją dwie osoby. 
Potrącenie rowerzysty w Suwałkach. Kierowca uciekł
W poniedziałek (31.10) rano nieznany kierowca potrącił w Suwałkach 43-letniego rowerzystę i uciekł z miejsca zdarzenia. Mundurowi proszą o pomoc w ujęciu sprawcy.
Dodatkowy parking przy Cmentarzu Komunalnym
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Suwałkach informuje, że we wtorek 1. listopada możliwe będzie parkowanie samochodu na nowej części cmentarza komunalnego.
Dachowały dwa samochody
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w środę (26.10) na drodze S61 Ełk - Suwałki, gdzie dachowały dwa samochody.
Utrudnienia na ulicy Leśnej
Do piątku 28. października potrwają utrudnienia w ruchu drogowym na rondzie na ulicy Leśnej w Suwałkach, związane z remontem jezdni.
Bezpłatnie sprawdzisz stan i ustawienie świateł w samochodzie
W czwartek (20.10) rozpoczęła się policyjna kampania „Twoje Światła – Nasze Bezpieczeństwo”, podczas której kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić stan i ustawienie świateł w samochodach.
Pijany i bez uprawnień pojechał po alkohol
2,5 promila alkoholu w organizmie miał kierowca zatrzymany przez augustowskich policjantów. 22-latek nie posiadał prawa jazdy, a mundurowym powiedział, że jedzie po alkohol.
Wpadło dwóch kierowców pod wpływem 
Kolejnych kierowców prowadzących samochód na podwójnym gazie zatrzymali policjanci z Suwałk. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.
Uruchomiono sygnalizację na skrzyżowaniu Utrata-Łąkowa-Pogodna
W piątek (14.10) władze miasta dokonały symbolicznego włączenia nowej sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Utrata - Łąkowa - Pogodna w Suwałkach.