Karambol tirów na Litwie - utrudnienia w ruchu na DK8
Utrudnienia w ruchu czekają kierowców na Drodze Krajowej nr 8. Po stronie litewskiej doszło do karambolu 8 tirów. Ruch odbywa się tylko od strony Budziska w kierunku Suwałk.
Zderzenie dwóch ciężarówek w Szypliszkach
Całkowicie zablokowana jest Droga Krajowa nr 8 w Szypliszkach po kolizji dwóch samochodów ciężarowych.
Pościg za nietrzeźwym kierowcą z zakazem kierowania
Kierowca volkswagena wymusił pierwszeństwo przed jadącym radiowozem i nie zatrzymał się do kontroli. Policjanci ruszyli w pościg. Po zatrzymaniu 23-latka okazało się, że kierował pod wpływem alkoholu, miał zakaz prowadzenia pojazdów i posiadał przy sobie marihuanę. 
Posypały się wysokie mandaty
W ostatnim czasie suwalscy policjanci nałożyli, zgodnie z nowym taryfikatorem, kilkadziesiąt wysokich mandatów wobec osób, które nie stosowały się do przepisów ruchu drogowego.
Laweta zjechała do rowu
Do utrudnień w ruchu doszło we wtorek (18.01) w miejscowości Grzybina w gminie Wiżajny, po tym jak laweta busa zjechała do rowu. 
Pijany kierowca przyjechał do posterunku policji
Do niecodziennego zdarzenia doszło w Posterunku Policji w Słobódce. 42-latek przyjechał na wezwanie policjantki w związku z wykroczeniem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mężczyzna, który zaparkował swój samochód przed budynkiem Policji był pijany.
Kierowcy dopytują co z tankowaniem CNG w Suwałkach
Wciąż nie wiadomo kiedy osoby prywatne będą mogły zatankować swoje pojazdy na stacji z gazem CNG przy Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej w Suwałkach. 
Śmiertelny wypadek na obwodnicy Augustowa
Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek (11.01) rano na obwodnicy Augustowa. W zderzeniu samochodu ciężarowego z osobówką zginął mężczyzna. 
Dwie kolizje na obwodnicy Suwałk
Bardzo ślisko było w czwartkowy (06.01) wieczór na obwodnicy Suwałk, gdzie dwa samochody wpadły w poślizg i blokowały drogę. 
Niebezpieczne wyprzedzanie w Kukowie. Kierowca odmówił przyjęcia mandatu
Kierowca jadący skodą w Kukowie popełnił szereg wykroczeń m.in. przekroczył dopuszczalną prędkość i wyprzedzał tuż przed przejściem dla pieszych. Odmówił jednak przyjęcia mandatu i teraz o wymiarze kary zdecyduje sąd.
Kierowcy pod wpływem alkoholu i narkotyków
Trzeźwość ponad 1100 kierowców skontrolowali w poniedziałek (03.01) suwalscy policjanci. 4 z nich zdecydowało się wsiąść za kierownicę na „podwójnym gazie”, w tym dwóch prawdopodobnie pod wpływem narkotyków.
Nowe stawki za mandat - suwalczanin zapłacił 1500 zł
Nowy rok kierowcy przywitali nowym taryfikatorem mandatów. O wzroście kar przekonał się już 22-letni suwalczanin, który za przekroczenie prędkości został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych.
Pijany uciekał przed policyjną kontrolą
W niedzielę (02.01) funkcjonariusze z komendy policji w Olecku zatrzymali motocyklistę, który nie dostosował się do sygnałów świetlnych oraz dźwiękowych oraz podjął próbę ucieczki, w trakcie której popełniał szereg wykroczeń.
Wypadek w Przebrodzie. 4 osoby w szpitalu
22-letni kierowca wyprzedzając ciąg pojazdów wpadł w poślizg, zjechał ze stromego pobocza i uderzył w ogrodzenie ogródków działkowych.
Rowerzysta z 4 promilami
W poniedziałek (27.12) policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących jednośladami oraz kierowcę mercedesa. Niechlubnym rekordzistą okazał się 36-letni rowerzysta, który miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie.
Kulig za samochodem - trzy osoby w szpitalu
Suwalscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w sobotę (25.12) w gminie Przerośl. Kulig zakończył się dla 9-letniej dziewczynki oraz 34 i 53-latki w szpitalu. 
22-latka prowadziła mając trzy promile

22-letnia mieszkanka powiatu sejneńskiego prowadziła samochód mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie. W końcu straciła kontrolę nad autem i zatrzymała się na poboczu.

Pijany rowerzysta przewrócił się tuż przed radiowozem

Nietrzeźwy 67-letni rowerzysta przewrócił się przed jadącym radiowozem. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Jechał busem mając 2,5 promila
Pijany kierowca próbował z Litwy przejechać do Bydgoszczy, jednak jego podróż zakończyła się na kontroli w Szypliszkach.
Śliski poranek na drogach
Bardzo ślisko było na drogach w regionie we wtorkowy (14.12) poranek. Na trasie Augustów - Raczki cztery ciężarówki znalazły się w rowie. 
Co ze stanem drogi na Raczkowskiej?
Zakończenie prac budowlanych związanych z remontem fragmentów jezdni ul. Raczkowskiej zaplanowane jest w grudniu 2021 roku - informuje Zarząd Dróg i Zieleni.