Zatrzymali 4 kierowców pod wpływem
W poniedziałek (27.06) policjanci z drogówki zatrzymali 4 kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu. Rekordzistą okazał się 23-letni kierowca ciężarówki, który miał blisko promil alkoholu w organizmie. 
Śmiertelny wypadek. Nie żyje motocyklista
Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałkowy (27.06) poranek na DK 61 na wysokości Bargłowa Dwornego w powiecie augustowskim. Nie żyje 31-letni motocyklista, który w trakcie wyprzedzania zderzył się z pojazdem, który skręcał. 
Jechał na dyskotekę mając blisko 3 promile
Blisko trzy promile alkoholu w organizmie miał obywatel Mołdawii, zatrzymany przez suwalskich policjantów. 33-latek wiózł znajomych na dyskotekę. 
Rusza budowa kolejnej sygnalizacji świetlnej
Od poniedziałku (30.05) kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym w związku z przebudową skrzyżowania ulic Gen. Z Podhorskiego i Jana Pawła II.
Rajd w Suwałkach
39 załóg wzięło udział w samochodowym rajdzie, który odbył się w niedzielę (29.05) na terenie Suwałk.
W niedzielę Rajd Suwalski
9 odcinków w 3 lokalizacjach, wspólna parada i start honorowy - rajdową niedzielę (29.05) organizuje w mieście Automobilklub Suwalski.
Wypadek na Sejneńskiej - jedna osoba w szpitalu
Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku zdarzenia do którego doszło w środę (25.05) na ulicy Sejneńskiej w Suwałkach.
ZDiZ odnawia oznakowanie poziome
Czasowe utrudnienia drogowe mogą wystąpić na ulicach Suwałk w związku z trwającą akcją odmalowywania poziomych znaków drogowych.
Pijany i bez prawa jazdy w rowie
Suwalscy policjanci zatrzymali kierowcę mini coopera, który wjechał do rowu. Okazało się 29-latek był pijany i nie posiada uprawnień do kierowania. 
Pijany kierowca w rowie. Pasażerowie w szpitalu
Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku zdarzenia do którego doszło w poniedziałek (23.05) rano w gminie Sejny. 
Przebudowa przejścia dla pieszych na Noniewicza - utrudnienia drogowe
Od poniedziałku 23. maja wystąpią utrudnienia drogowe ze względu na przebudowę przejścia dla pieszych na skrzyżowaniu ulic Noniewicza i Muzycznej w Suwałkach. 
Tesla dachowała w Rudnikach
Kierowca tesli został ukarany mandatem w wysokości 5 tysięcy złotych. Mężczyzna nie dostosował prędkości, stracił panowanie nad samochodem, wypadł z drogi i wylądował w polu kilkukrotnie dachując.
Tymczasowy areszt dla uciekiniera, który staranował radiowóz
44-latek, który w minioną sobotę (14.05) uciekał przed policją i staranował radiowóz był poszukiwany przez sąd do odbycia kary za posiadanie narkotyków. Mężczyzna nigdy nie posiadał prawa jazdy, a wstępne badanie potwierdziło obecność amfetaminy w jego organizmie.
Rusza budowa sygnalizacji świetlnej na Szczęsnowicza
W poniedziałek 16. maja rozpocznie się przebudowa skrzyżowania ulic Reja i Szczęsnowicza w Suwałkach. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym.
Zlot zabytkowych aut i motocykli
Zlot i Rajd zabytkowych samochodów i motocykli, czyli Suwalskie Klasyki Nocą 2022, można było zobaczyć w sobotę (14.05) w Suwałkach.
Uciekając przed policją uderzył w radiowóz. 4 osoby w szpitalu
Cztery osoby, w tym dwóch policjantów, trafiły do szpitala w wyniku zdarzenia do którego doszło w sobotę (14.05) na ulicy Bydgoskiej w Suwałkach.
Trzy sądowe zakazy nie zniechęciły 36-latka do dalszej jazdy
Kierowca mazdy przekroczył dopuszczalną prędkość i nie zareagował na sygnał policjantów do zatrzymania się. Kontynuując jazdę nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu innym pojazdom. Okazało się, że 36-latek posiada trzy sądowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych. 
Pięciu kierowców pod wpływem
W poniedziałek (09.05) policjanci z drogówki zatrzymali 5 kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu. Rekordzistą okazał się 39-letni kierowca citroena, który miał blisko promil alkoholu w organizmie i kierował na podwójnym zakazie. 
Pijany spieszył się do pracy i spowodował kolizję
Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej odpowie 20-latek z Suwałk. Pijany mężczyzna uderzył w tył samochodu, którego kierujący zatrzymał się przed rondem, by ustąpić pierwszeństwa przejazdu innemu pojazdowi. 
Motocykliści rozpoczną sezon
W związku z organizacją imprezy pn. "Rozpoczęcie sezonu motocyklowego Suwałki 2022" Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że w dniu 07 maja w godz. 12:00 - 14:00 nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym.
Ponad stu kierowców przekroczyło prędkość

104 kierowców przekroczyło dopuszczalną prędkość na drogach powiatu suwalskiego. To bilans wtorkowych (03.05) pomiarów prędkości prowadzonych przez policjantów ruchu drogowego.