Zakazu skrętu nie zamierzają likwidować
Petycja mieszkańców ulicy Szpitalnej w Suwałkach w sprawie likwidacji zakazu skrętu w lewo z ul. Bulwarowej w ul. Szpitalną nie zostanie rozpatrzona pozytywnie. 
1. kwietnia - utrudnienia drogowe
W sobotę (1.04) kierowcy muszą spodziewać się czasowego utrudnienia w ruchu drogowym na skrzyżowaniu ulicy Utrata z Sejneńską i Placu Straceń przy ul. Sejneńskiej.
Policyjny pościg za nieletnim
Przekroczył dozwoloną prędkość i nie zatrzymał się do kontroli. Policjanci z Augustowa po pościgu zatrzymali 17-latka, który nie posiadał uprawnień do kierowania.
Utrudnienia drogowe na ul. Dąbrówka
Od czwartku 30. marca kierowcy w Suwałkach muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym na ulicy Dąbrówka.
Kontrole samochodów ciężarowych i autobusów
45 kierowców którzy przekroczyli prędkość, 6 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych i jeden kierowca pod wpływem alkoholu to efekt poniedziałkowych (27.03) kontroli suwalskich policjantów.
3,4 promila alkoholu u kierowcy opla
3,4 promila alkoholu w organizmie miał 46-latek, siedzący za kierownicą opla. Dalszą jazdę udaremnili mu świadkowie.
Pędził ekspresówką 179 kilometrów na godzinę
Mandat w wysokości 1500 złotych i 13 punktów karnych otrzymał 26-latek, który jechał drogą S61 z prędkością 179 kilometrów na godzinę.
Petycja ws. przebudowy drogi Suwałki-Filipów-Gołdap
Tomasz Rogowski, wójt Gminy Filipów skierował do Marszałka Województwa Podlaskiego petycję z podpisami mieszkańców w sprawie przebudowy drogi wojewódzkiej nr 652 relacji Suwałki-Filipów-Gołdap.
Pod wpływem uderzył w bariery i zostawił auto 
Mieszkaniec Białegostoku na drodze S61 uderzył w bariery ochronne, po czym zostawił samochód i poszedł szukać pomocy. Był pod wpływem alkoholu.
Pod wpływem i bez uprawnień wiózł dzieci
0,7 promila alkoholu w organizmie miał kierowca zatrzymany w niedzielę (05.03) przez policjantów z Jeleniewa. Mężczyzna prowadził auto nie mając uprawnień, a mundurowym próbował podać dane swego brata. 
Podrożeją egzaminy na prawo jazdy
O 20 zł więcej za część teoretyczną i średnio o 40 zł więcej opłaty za egzaminy praktyczne - tak kształtować się będą podwyżki cen za egzamin na prawo jazdy od kwietnia. 
5 osób w szpitalu po wypadku na trasie Suwałki-Filipów
Chcąc uniknąć zderzenia z sarną kierujący skodą zjechał na przeciwległy pas ruchu, zderzając się z jadącym w kierunku Filipowa seatem. W wyniku zdarzenia 5 osób trafiło do szpitala.
Wypadek pod Sejnami. Dwie osoby w szpitalu
53-letnia kierująca audi na łuku drogi, jadąc do Sejn, z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z kierowcą opla. W wynika zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala. 
Pod wpływem i z narkotykami
Policjanci z posterunku w Bakałarzewie skontrolowali bmw, które prowadził 27-letni mężczyzna. Kierowca był pod wpływem środków odurzających i nie zdążył ukryć przed mundurowymi amfetaminy.
Track Day - II Runda Pucharu Toru Suwałki 2023
Puchar Toru Suwałki to cykl imprez klubowych organizowanych przez Automobilklub Suwałki o charakterze otwartym, dla wszystkich kierowców amatorów, jak i dla kierowców z licencjami sportów samochodowych.
Pijany i bez uprawnień jechał ciągnikiem
Policjanci z Augustowa zatrzymali nietrzeźwego kierowcę ciągnika. Mężczyzna kierował mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie oraz miał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. 
Jechał "od prawej do lewej" - miał ponad 3 promile
Ponad trzy promile alkoholu w organizmie miał 32-latek siedzący za kierownicą forda, zatrzymany przez policjantów w centrum Suwałk.
Do Wiłkupi nową drogą
Zakończyła się inwestycja drogowa związana z przebudową i rozbudową drogi powiatowej z Wiżajn do Wiłkupi. 
Pijany spowodował kolizję w Osowie
Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał 54-letni kierowca, który w środę (31.01) wieczorem spowodował kolizję w miejscowości Osowa w gminie Suwałki.
Zatankował na koszt byłego pracodawcy na kwotę 22 tys. zł 
Sposób na kradzież paliwa znalazł 34-latek z powiatu augustowskiego, który w odzieży roboczej firmy w której wcześniej pracował, tankował na stacji, po czym brał faktury i podpisywał nazwiskiem osoby uprawnionej do tankowania. 
Parada morsów - utrudnienia drogowe
W związku z paradą kolumny morsów w najbliższą niedzielę (29.01) wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu drogowym w Suwałkach.