Suwalczanin potrzebuje pomocy. Grozi mu amputacja nogi
Suwalczanin Daniel Matusiewicz potrzebuje pomocy. Grozi mu amputacja nogi po wypadku w którym pijany kierowca uderzył w jego motocykl i uciekł z miejsca zdarzenia.
COVID-19: Wracają ograniczenia
Od grudnia wracają obostrzenia - 50% obłożenia obiektów gastronomicznych, kulturalnych i sportowych oraz ograniczenia zgromadzeń i uroczystości do 100 osób. 
Apel o wsparcie w walce z nasilającą się epidemią Covid-19
Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Białymstoku, będąc organem koordynującym działalność służb Państwowej Inspekcji Sanitarnej województwa podlaskiego apeluje o wsparcie w walce z nasilającą się epidemią Covid-19.
Bezpłatne badania w mobilnej pracowni mammograficznej
Kobiety z Suwałk w wieku od 50 do 69 lat mogą zapisywać się na bezpłatne badania w mobilnej pracowni mammograficznej.
Gminy Filipów, Raczki i Przerośl z "rosnącą odpornością"
Rozstrzygnięto konkursy dla gmin zorganizowane w ramach Narodowego Programu Szczepień, które miały zachęcić jak największą liczbę osób do zaszczepienia się przeciw COVID-19.
Posiedzenie Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego: trudna sytuacja epidemiczna w regionie
W piątek (12.11) w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się posiedzenie Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego podczas którego omówiono bieżącą sytuację epidemiczną w województwie podlaskim.
Apel prezydenta w związku z trudną sytuacją epidemiczną
W związku z trudną sytuacją epidemiczną związaną z trwającą, a w ostatnich dniach przybierającą na sile pandemią COVID-19, Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk zaapelował do wszystkich mieszkańców Suwałk o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego.
W Suwałkach przybywa chorych na COViD-19
Jest źle i może być jeszcze gorzej - tak można najkrócej podsumować informacje, jakie przekazano w środę (03.11) podczas obrad Zespołu ds. Zdrowia Publicznego w Urzędzie Miejskim w Suwałkach na temat czwartej fali pandemii koronawirusa.
Zapisz się na bezpłatne badania mammograficzne w Suwałkach
Prezydent Suwałk informuje, że 15. listopada prowadzone będą bezpłatne badania mammograficzne - w mammobusie stacjonującym w Suwałkach, przy Aquaparku ul. Papieża Jana Pawła II 7, w godzinach od 9.00 - 17.00.
Znów wzrost zakażeń. W Suwałkach zmarło 6 osób
Ministerstwo zdrowia poinformowało w czwartek (04.11) o ponad 15 tys. potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. W Suwałkach zmarło sześć osób, w powiecie suwalskim jedna.
Dofinansowanie na zakup aparatury i sprzętu medycznego
750 tysięcy złotych na zakup aparatury i sprzętu medycznego w związku z udzielaniem świadczeń pacjentom z COVID-19 otrzymał suwalski szpital.
COVID-19. Dawka przypominająca dostępna dla wszystkich pełnoletnich
Od wtorku (02.11) osoby pełnoletnie, które zakończyły cykl szczepienia przeciw COVID-19 co najmniej 6 miesięcy wcześniej, mogą zapisywać się na przyjęcie szczepionki przypominającej, która utrwali i poprawi ochronę przed koronawirusem.
Coraz więcej zakażeń. Co z pomocą medyczną w weekendy i święta?
Przed nami dwa długie weekendy związane z uroczystością Wszystkich Świętych i Świętem Niepodległości. Nadal mamy stan epidemii, dlatego należy pamiętać o ważnych zasadach bezpieczeństwa.
Odwiedziny w szpitalu tylko w wyjątkowych sytuacjach
Z powodu coraz trudniejszej sytuacji epidemicznej w suwalskim szpitalu, odwiedziny ograniczone zostały tylko do wyjątkowych sytuacji. 
Będą rozmawiać o transplantologii
Spotkanie z osobami po przeszczepach narządów odbędzie się we wtorek (26.10) w Państwowej Uczelni Zawodowej w Suwałkach. 
Apel do mieszkańców o szczepienia i przestrzeganie zasad sanitarnych
Wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski wraz z przedstawicielami środowiska medycznego i inspekcji sanitarnej apeluje do mieszkańców regionu, by zaangażowali się w przeciwdziałanie pandemii.
Rzeźba różowej wstążki stanęła w Augustowie
Uroczyste odsłonięcie rzeźby Różowej Wstążki – symbolu walki z rakiem piersi, odbyło się w piątek (15.10) na Rynku Zygmunta Augusta w Augustowie.
Ponad 2 mln zł na inwestycje w suwalskim szpitalu
Ponad 2 miliony złotych dotacji z budżetu województwa podlaskiego otrzyma Szpital Wojewódzki w Suwałkach.
"Sytuacja epidemiczna w naszym województwie jest zła"
Województwo podlaskie jest w czołówce regionów z największą liczbą zakażeń na koronawirusa. Ponad trzystu pacjentów przebywa w szpitalach z powodu COVID-19, a większość z nich jest niezaszczepiona.
Szczepienia przeciw grypie od przyszłego tygodnia
Profilaktyczne szczepienia przeciwko grypie mieszkańców Suwałk powyżej 65. roku życia rozpoczną się w poniedziałek 18. października. 
Bezpłatne badania diagnostyczne w ramach Profilaktyka40PLUS
Podlaski Oddział Wojewódzki NFZ zaprasza do skorzystania z pakietów bezpłatnych badań diagnostycznych, które kompleksowo sprawdzą stan zdrowia. Program skierowany jest do kobiet i mężczyzn w wieku 40 i więcej lat.