Apelują o krew dla suwalczanki
O oddawanie krwi apelują bliscy 23-letniej suwalczanki Julii. Dziewczyna w stanie ciężkim przebywa w Narodowym Instytucie Kardiologii im. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.
W Suwałkach zatrudniono koronera
Miasto Suwałki zawarło umowę z tzw. koronerem, czyli lekarzem, który stwierdza przyczynę zgonu w sytuacjach, gdy nie może zrobić tego lekarz rodzinny. 
Dofinansowanie na oddział szpitala psychiatrycznego w Smolnikach
Szpital psychiatryczny w Suwałkach otrzyma dofinansowanie z budżetu województwa podlaskiego w wysokości 375 tys. zł na potrzeby oddziału szpitala w Smolnikach. 
"Sytuacja w szpitalu jest już ustabilizowana"
- Sytuacja się ustabilizowała - mówił o liczbie hospitalizowanych osób w suwalskim szpitalu Adam Szałanda, dyrektor placówki. 
Szpital w Suwałkach wśród najlepszych szpitali położniczych
Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach został wyróżniony w pierwszej trójce najlepszych szpitali w województwie podlaskim w Rankingu Szpitali Gdzie Rodzić po Ludzku 2022.
Charytatywna niedziela - pomóżmy Kindze Tomkiewicz
„Event charytatywny dla Kingi Tomkiewicz” zmagającej się z nowotworem złośliwym kości łokciowej, odbędzie się w najbliższą niedzielę (22.01) w Apartamentach Europejska przy ul. Wojska Polskiego 102.
Przez lata pomagała innym - teraz suwalczanka sama potrzebuje pomocy
Janina Rudziewicz z Suwałk ponad 30 lat pracowała jako pielęgniarka. We wrześniu minionego roku jadąc rowerem została potrącona na przejściu dla pieszych. Teraz sama potrzebuje pomocy.
Zakup sprzętu i aparatury medycznej dla suwalskiego szpitala
Zarząd Powiatu w Suwałkach udzielił szpitalowi pomocy finansowej w ramach dotacji celowej w wysokości 20 000 zł. 
Apel suwalskiego szpitala do lekarzy przychodni rodzinnych
Adam Szałanda, dyrektor Szpitala Wojewódzkiego im. dr Ludwika Rydygiera w Suwałkach zwrócił się z apelem do lekarzy Przychodni Rodzinnych o pomoc w zabezpieczeniu dyżurów w Poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej.
Świąteczna zbiórka na rzecz suwalskiego Hospicjum
Świąteczne paczki ze środkami higienicznymi trafiły w poniedziałek (19.12) do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Paliatywnej w Suwałkach.
Szpital zakupi mikrotom półautomatyczny
Ponad 40 tys. zł otrzymał Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach. Placówka z tych środków zamierza kupić mikrotom półautomatyczny do pracowni histopatologii. 
Oddaj krew - odbierz bon na darmową choinkę 
50 osób, które jako pierwsze oddadzą w środę (14.12) krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Suwałkach, otrzyma bon na darmową choinkę.
Oddział zmodernizowany, tylko pusty
Odebranie zmodernizowanego Oddziału Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Chirurgii Onkologicznej i Naczyniowej odbyło się w środę (06.12) w Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach.
Odział rehabilitacji w Augustowie po remoncie
Oficjalne otwarcie zmodernizowanego Działu i Poradni Rehabilitacyjnej oraz prezentacja nowoczesnego aparatu RTG miały miejsce we wtorek (22.11) w augustowskim szpitalu.
Więcej lęków, niepokoju i zaburzeń nastroju wśród dzieci
Sytuacja na świecie i to o czym mówią media i dorośli nie pozostaje bez wpływu na dzieci i młodzież. Wśród suwalskiej młodzieży obserwuje się więcej zaburzeń nastroju i zaburzeń emocjonalnych. 
Bezpłatne badanie wzroku w Bakałarzewie
OPTO – BUS w którym będzie można bezpłatnie wykonać komputerowe badanie wzroku, przyjedzie w środę 19. października do Bakałarzewa.
Wojewoda o dystrybucji jodku potasu: zagrożenie jest znikome
Istnieje znikome zagrożenie, ale musimy być przygotowani na różne scenariusze - mówił o dystrybucji jodku potasu w województwie podlaskim wojewoda Bohdan Paszkowski. 
Następstwa COVID-19 - wspólny projekt szpitali z Suwałk i Olity
Modernizacja Oddziału Chorób Wewnętrznych, Kardiologii i Endokrynologii oraz specjalistyczne szkolenia personelu medycznego to efekty projektu realizowanego przez suwalski szpital wspólnie z partnerami z Litwy. 
Oddział chorób zakaźnych doczeka się remontu
Kolejny oddział w suwalskim szpitalu zostanie wyremontowany i wyposażony w nowy sprzęt. Placówka otrzymała dofinansowanie na remont oddziału chorób zakaźnych. 
Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom
O skali zjawiska samobójstw, jego przyczynach i zapobieganiu rozmawiano w piątek (09.09) podczas konsylium w Szpitalu Psychiatrycznym w Suwałkach.
Charytatywny kiermasz dla Igora Sinkiewicza
Kiermasz charytatywny dla Igora Sinkiewicza, podopiecznego Fundacji Siepomaga, połączony z Europejskim Dniem Bez Samochodu odbędzie się w niedzielę 18. września w Parku Konstytucji 3 Maja.