KONTROLER SUROWCA DRZEWNEGO BRAKARZ - FABRYKA PŁYTY WIÓROWEJ TANNE SP. Z O. O. W SUWAŁKACH

Fabryka Płyty Wiórowej TANNE Sp. z o. o. w Suwałkach poszukuje kandydatów na stanowisko: KONTROLER SUROWCA DRZEWNEGO BRAKARZ

TWOJE ZADANIA:
- Nadzór nad poprawnością realizacji rozładunku i załadunku dostaw surowców na zewnętrznym placu drewna
- Pomiar i przyjęcie materiałów drzewnych do systemu
- Ocena przyjmowanych dostaw surowców pod katem zgodności z zamówieniem
- Sporządzanie reklamacji surowców drzewnych w przypadku stwierdzenia niezgodności
- Udział w inwentaryzacjach materiałów drzewnych
- Monitorowanie stanu zapasów surowców (ilość, jakość, bezpieczeństwo)
- Raportowanie zrealizowanych przyjęć dostaw i stanu surowców

TWÓJ PROFIL:
- Wykształcenie min. średnie
- Odpowiedzialność za powierzone zadania
- Chęć do nauki i zaangażowanie w wykonywane zadania
- Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
- Mile widziane doświadczenie na stanowisku Brakarza lub w innej pracy związanej z obszarem surowca drzewnego (np. w usługach leśnych)
- Mile widziana znajomość systemu SAP

KORZYŚCI:
- Umowa o pracę
- Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników w Suwałkach
- Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
- Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
- Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
- Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku
- Dofinansowanie do wypoczynku
- Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
- Bony noworoczne dla dzieci pracowników
- Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji m.in. w ramach rekrutacji wewnętrznych
- Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Prześlij CV na adres: rekrutacja [at] forte.com.pl
Lub zadzwoń: 691 557 228
Możesz również aplikować poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=d…