Kiermasz rękodzieła na rzecz Oliwki z Filipowa

GOKiS Filipów pomoc dla Oliwki

Członkowie dziecięcego Koła Teatralnego działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Filipowie wraz z pracownikami instytucji wspomagają 15-letnią Oliwkę z Filipowa, u której rozpoznano złośliwy nowotwór wątroby. 

 

Oliwka wychowała się w Filipowie, uczęszczała do tamtejszej szkoły i brała udział w zajęciach teatralnych GOKiS. Obecnie dziewczynka przebywa w szpitalu w Warszawie, a na dojazdy do stolicy, noclegi i leczenie jej rodzinie potrzebny jest każdy grosz. Każda pomoc się liczy, dlatego dziecięce Koło Teatralne działające przy GOKiS w Filipowie wraz z pracownikami GOKiS organizuje kiermasz rękodzieła wykonanego w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Filipowie. Całkowity dochód z kiermaszu pn. "Koło Teatralne GOKiS dla Oliwki" przekazany zostanie na rzecz dziewczynki. 

 

Rękodzieło i ozdoby na sprzedaż wystawione są w witrynie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Filipowie, przy ul. Garbaskiej 1. Dodatkowo zdjęcia przedmiotów, które można kupić umieszczone będą na bieżąco na facebookowym profilu. Zakupu można będzie dokonać przychodząc osobiście do siedziby GOKiS w Filipowie od wtorku do piątku, w godz. 8:00-16:00.

 

Dodaj komentarz