SERWIS INFORMACYJNY SUWAŁKI

Kabowerdeńczyk nowym wzmocnieniem suwalskich Wigier

Reprezentant Republiki Zielonego Przylądka Elso Brito został kolejnym zawodnikiem, który dołączył do Wigier Suwałki podczas zimowej przerwy. 

Urządzamy domowe biuro. Jakie meble powinny się w nim znaleźć?

Ostatnie miesiące pokazały wielu z nas, jak ważne jest posiadanie choćby niewielkiego, lecz własnego, kącika do pracy w domowym zaciszu. Jeśli stoisz przed wyborem mebli do home office, ten poradnik jest dla Ciebie.

3 pokojowe mieszkanie przy ul. Putry

Oferujemy do sprzedania przestronne mieszkanie o pow. 62,90 m2 składające się z salonu, 2 sypialni, przestronnej kuchni, łazienki z toaletą oraz korytarza.

Azyl

DOM GOŚCINNY "AZYL" w Starym Folwarku proponuje całoroczny wypoczynek nad jeziorem Wigry w sercu Wigierskiego Parku Narodowego.

Śmiertelny wypadek w Płocicznie-Tartak. Dwie osoby oskarżone

Prokuratura Rejonowa w Suwałkach skierowała do Sądu akt oskarżenia przeciwko 27-letniemu mieszkańcowi gminy Suwałki, oskarżonemu o spowodowanie śmiertelnego wypadku drogowego w lutym 2020 roku w miejscowości Płociczno-Tartak.

Apel do suwalskich poradni, przychodni i gabinetów ws. przystąpienia do szczepień

Apelujmy do suwalskich podmiotów wykonujących działalność leczniczą, aby przystępowały do Narodowego Programu Szczepień - przekazał w interpelacji do prezydenta Zdzisław Przełomiec, przewodniczący Rady Miasta Suwałki.