Wakacje z Movement Areną!

Movement Arena w Suwałkach zaprasza na wakacyjne zajęcia

Sportowe półkolonie, lasertag, rozbudowana strefa dziecięca to tylko niektóre z wielu atrakcji, jakie oferuje Movemet Arena Suwałki, czyli największy park rozrywki w regionie.

 

  • Ostatnie wolne miejsca czekają na chętnych do udziału w wakacyjnych półkoloniach. Pierwszy turnus rusza już 13 lipca. Kolejne: pod koniec lipca oraz w sierpniu. Na dzieci (od 7 lat) czeka strefa trampolin, parkour, elektroniczny paintball, mnóstwo zabawy i animacji. Każdego dnia będzie też „atrakcja specjalna”.
  • Lasert Tag to miejsce wyjątkowe, jakiego w regionie jeszcze nie ma. Do dyspozycji graczy jest profesjonalny sprzęt, laserowy labirynt o powierzchni ponad 300 m2, wzbogacony o efekty dźwiękowe i wizualne. Można poczuć się jak w grze komputerowej. Laser tag to w pełni bezpieczny, bezbolesny laserowy paintball, czyli zabawa, której nie zapomni się do końca życia!
  • Znacznie rozbudowała się też strefa dziecięca. Oprócz m. in. dmuchanej zjeżdżalni pojawił się nowy, czterokondygnacyjny małpi gaj.

 

Przypomnijmy, że Movement Arena Suwałki to wielofunkcyjny obiekt sportowo-rekreacyjny podzielony na kilka stref: trampolin, parkour, strefę siły (siłownia, sala fitness), squash, czy wspominaną strefę dziecięcą oraz laserów. W ofercie jest też organizacja niezapomnianych urodzin (z wykorzystaniem specjalnych sal), zorganizowane zajęcia z akrobatyki i parkour. Swoje treningi prowadzą tam suwalskie kluby sportowe, a w roku szkolnym lekcje wf – placówki z całego regionu.

 

Już wkrótce na mieszkańców czekają kolejne niespodzianki… „movement metamorfoza”, (akcja, która w kilka tygodni pokaże jak dzięki ćwiczeniom, zmianom nawyków żywieniowych i zdrowotnych można zmienić swoje ciało i umysł) oraz Pierwsze Urodziny Movement Areny (weekend pełen atrakcji).

1 Komentarzy

Bardzo się cieszę, że Movement Arena jest miejscem, gdzie można rozwijać swoje pasję oraz nauczyć się wielu nowych rzeczy zarówno dla młodszych i tych starszych :)

Dodaj komentarz