Food Truck Festivals od piątku w Suwałkach

Food Truck Festivals po raz drugi w tym roku odbędzie się w Suwałkach

Food Truck Festivals po raz drugi w tym roku odbędzie się w Suwałkach. Mobilne restauracje z kuchnią z całego świata pojawią się w naszym mieście w piątek 23. września i zostaną do końca weekendu. 

 

Sezon food truck-owy powoli dobiega końca, ale jeszcze nie w Suwałkach. Po ogromnym zainteresowaniu czerwcowej edycji, Food Truck Festivals w przyszły weekend ponownie rozstawi się przy Centrum Handlowym Plaza, by serwować pastrami, wrapy, zapiekanki, pierożki Dim Sum, burgery, szaszłyki, churrosy i wiele więcej.

Jak co roku organizatorzy stawiają na jakość, różnorodność i bezpieczeństwo. Wystawcy, którzy biorą udział w Festiwalu Smaków Food Trucków działają z pasją i wkładają w swoje potrawy dużo serca. Są przekonani, że wysoka jakość składników to klucz do zadowolonych klientów. 

    - Od 2014 roku nasze food trucki odwiedziły ponad 150 miast. Naszym celem jest promowanie ulicznego jedzenia, oraz organizowanie wydarzeń na najwyższym poziomie, które dostarczają uczestnikom dużej dawki pozytywnej energii - zapewniają organizatorzy.

 

  • Lokalizacja: Parking Suwałki Plaza
  • Godziny otwarcia: piątek 15-21; sobota 12-21; niedziela 12-19

Dodaj komentarz