22. pogrzeb dzieci zmarłych przed narodzeniem

po raz dwudziesty drugi odbędzie się pogrzeb Dzieci Zmarłych Przed Narodzeniem

15. października w Suwałkach po raz dwudziesty drugi odbędzie się pogrzeb Dzieci Zmarłych Przed Narodzeniem.

 

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Suwałkach informuje, że w dniu 15 października  2021 r. w Dniu Dziecka Utraconego o godz. 15:00 w Kościele p. w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Suwałkach  - Sanktuarium Miłosierdzia Bożego odbędzie się po raz dwudziesty drugi pogrzeb Dzieci Zmarłych Przed Narodzeniem. Po mszy świętej ciała dzieci utraconych zostaną złożone do grobu na cmentarzu komunalnym w Suwałkach przy ul. Reja w Suwałkach.

 

Dzięki staraniu wielu osób w Suwałkach od ponad czterech  lat każde dziecko zmarłe przed urodzeniem ma godny pogrzeb. Miasto na własny koszt dokonuje pochówku dzieci utraconych.  Nie chodzi tu tylko i wyłącznie  o pokrycie kosztu czy obsługę pogrzebu.  

 

Za inicjatywą Prezydenta Miasta Suwałk kryje się odpowiedzialność za drugiego człowieka, poszanowanie godności od chwili poczęcia do naturalnej śmierci oraz wrażliwość na problemy małżeństw i rodzin. 

3 Komentarzy

Adrian

06/10/2021

"Dziecko utracone" - poroniony płód
"dzieci zmarłe przed narodzeniem" - obumarły płód

Dla mnie dziecko utracone to na przykład takie wywiezione na bagna przez służby państwowe i porzucone nocą.

zaiste, zaprezentowałeś właśnie klasyczny przykład nowomowy lewackiej. Już się z podobną spotykaliśmy. Mianowicie lochy dzika nie można odstrzelić bo nosi małe dziczki, ale dziecko można zamordować w drodze aborcji bo to zlepek komórek itp. Lewackość to jednak stan umysłu, niestety pokręcony na maksa.

Osiem gwiazdek

07/10/2021

Dodane przez olo w odpowiedzi na

Zgodnie z prawacką nowomową molestowanie dzieci przez sukienkowych  to tylko ciumkanie, a masowe groby tysięcy dzieci mordowanych i zakopywanyvh w masowych mogiłach przez kler np. w Irlandii, Australii, Kanadzie to tylko nieudany eksperyment. Jeżeli chodzi o lochy i mordowanie innych zwierząt w trakcie prawicowo-katolickich odstrzałów, to się nie znam, ale można łatwo odszukać zdjęcia dwóch knurów i to w złotej karecie (złota kareta Węgrów).

Dodaj komentarz