3 punkty Wigier na inaugurację sezonu

MOSP Białystok - Wigry Suwałki 0:2

Pierwszy mecz IV Ligi w sezonie 2023/24 rozegrali w niedzielę (06.08) piłkarze suwalskich Wigier. Biało-niebiescy pokonali na wyjeździe MOSP Białystok 2:0.

Drugi sezon na czwartoligowych boiskach rozpoczęły w miniony weekend Wigry Suwałki. Podopieczni Pawła Cimochowskiego podobniej ka w poprzednim sezonie ligową rywalizację rozpoczęli od meczu z Miejskim Ośrodkiem Szkolenia Piłkarskiego z Białegostoku. Suwalczanie szybko objęli prowadzenie, gdyż po zamieszaniu w polu karnym rywala w 11. minucie gry padła bramka samobójcza. Na 2:0 wynik podwyższył w drugiej połowie spotkania Paweł Fajkowski i piłkarze Wigier dość spokojnie mogli zainkasować trzy punkty i wrócić do Suwałk.

Sezon został zainaugurowany udanie, teraz trzeba powtórzyć to w meczu przed własną publicznością. Najbliższa okazja ku temu nadarzy się już w niedzielę 13. sierpnia, kiedy to biało-niebiescy podejmą KS Grabówkę. Początek spotkania na Stadionie Miejskim w Suwałkach o godzinie 17.00.