Spotkanie z Marzeną Rogalską w MedicaVision. Czeka masa prezentów

Spotkanie z Marzeną Rogalską w MedicaVision. Czeka masa prezentów

 

Salon optyczny MedicaVision w Suwałkach zaprasza w środę 6. grudnia na spotkanie z aktorką, autorką powieści i dziennikarką Marzeną Rogalską. Dla gości przygotowano bony upominkowe na okulary i soczewki, atrakcyjne rabaty i inne niespodzianki. 

 

Suwalskie Centrum Medyczne MedicaVision we współpracy z JZO S.A. Polski Ekspert Optyczny, zapraszają na spotkanie z ambasadorką szkieł progresywnych JZO Marzeną Rogalską. Znana aktorka i autorka powieści pomaga edukować Polaków w zakresie prezbiopii, zwanej również starczowzrocznoscią, oraz tego, jak ważne jest dbanie o wzrok po 40. roku życia. W grudniu jedno z takich spotkań odbędzie się w naszym mieście. 

 

Około 75 % dorosłej populacji na świecie stosuje jakąś korekcję wzroku. Około 64% z nich nosi okulary.

 

Organizatorzy zapraszają zainteresowanych w każdym wieku do udziału w spotkaniu, które odbędzie się 6. grudnia w godzinach 14.00 - 18.00 w siedzibie MedicaVision przy ulicy Nowomiejskiej 15 w Suwałkach. Osoby, które w tym dniu będą obecne na spotkaniu i zapiszą się na badanie wzroku, otrzymają 40% rabatu na zakup soczewek progresywnych JZO. Oprócz tego dla każdego uczestnika dostępny będzie bezpłatnie premierowy egzemplarz książki "Opowieści Wigilijne" z autograem Marzeny Rogalskiej i pamiątkowe zdjęcie. Prezentów dostępnych podczas spotkania będzie zresztą znacznie więcej - to m.in. produkty do pielęgnacji okularów, bony upominkowe na zabiegi z medycyny estetycznej, okulary (komplet soczewki i oprawy) i wiele więcej. Wstęp na event jest bezpłatny. Dołączyć można w każdej chwili w godzinach wydarzenia. 

 

Mamy też dla Was konkurs w którym do wygrania są bony o wartości 600 złotych do wykorzystania w salonie Medica Vision - szczegóły tutaj!


 

JZO S.A. Polski Ekspert Optyczny dostarcza najwyższej klasy szkła okularowe, zapewniające doskonałą korekcję i ochronę wzroku. Ich soczewki to najwyższej jakości wyroby medyczne, spełniające wymagania światowych norm dotyczących optyki okularowej. W nowocześnie wyposażonej fabryce i laboratorium, zlokalizowanych w Jeleniej Górze, wykorzystują technologicznie zaawansowane projekty opracowane przez BBGR- francuskiego lidera branży optycznej. Są też Członkiem Grupy Essilor.

 

 

m1

m2

 

Dodaj komentarz