Suwalczanka walczy o tytuł najpiękniejszej

Narodowy Konkurs Piękności Polska Miss i Polska Miss Nastolatek

 

Gale finałowe wieńczące kolejną edycję Narodowego Konkursu Piękności Polska Miss i Polska Miss Nastolatek odbędą się w dniach 24-25 listopada. O tytuł i koronę Polskiej Miss walczy Aleksandra Chodorowska z Suwałk. 

 

Najpiękniejsze mieszkanki Polski stają do walki o tytuł i koronę Polskiej Miss i Polskiej Miss Nastolatek 2023.nPoza pięknie zaaranżowanymi pokazami modowych kolekcji, widzowie będący na Gali będą mogli posłuchać koncertów polskich wykonawców muzycznych w tym Gosi Andrzejewicz, Pawła Tura z zespołem czy też Aleksandry Markowicz. Finalistki oprócz korony i tytułu, powalczą także o cenne nagrody, a ich wartość to prawie 200 tys. zł, a także możliwość reprezentowania kraju w międzynarodowych konkursach piękności na świecie.


 
Galę finałową poprowadzą Kamila Świerc (Miss Polski 2017) oraz Wojciech Kaczmarczyk (prezenter, konferansjer, youtuber - DO ROBOTY oraz TATAVlog). Gospodarzem tegorocznych finałów jest Terminal Event Center - najnowocześniejszy obiekt konferencyjny na Dolnym Śląsku. Przed finałem finalistki odbyły sesje zdjęciową, nagrania oraz krótkie zgrupowanie w stolicy Dolnego Śląska. Która z finalistek zdobędzie najważniejszy tytuł? O tym wszystkim dowiemy się w najbliższy weekend. Transmisje z Gal można oglądać na żywo:

 

 

miss-suwalczanka

 

Foto: Organizator Polska Miss

4 Komentarzy

Zero naturalności, większość poprawiana uroda - nietety na niekorzyść, obawiam się, że ktoś im powiedział, że sa piękne i uwierzyły. Gdzie naturalność, dziewczęcość, wszystkie wygladają jakby zbliżały się co najmniej do 40, nie  ujmując nic kobietom w tym wieku, bo wiele z nich wyglada korzystniej od tych kandydatek

SuwalakPatriota

28/11/2023

Dodane przez KA w odpowiedzi na

Ten okropny makijaż postarza i ubrzydza wiele z nich

Dodaj komentarz