Suwalczanin z tytułem Samochodowego Mistrza Białegostoku

Suwalczanin Krzysztof Chałko wraz z pilotem Maciejem Ślązakiem zajęli pierwsze miejsce podczas Samochodowych Mistrzostw Białegostoku.

22 stycznia odbyło się uroczyste zakończenie sezonu Automobilklubu Podlaskiego 2021. Miejscem spotkania była jedna z białostockich restauracji. Krzysztof Chałko, w parze z pilotem Maciejem Ślązakiem, zgromadzili największą ilość punktów w sześciu rundach. Zawodnicy startujący autami BMW M3 Compact i Audi 80 Quattro zdobyli tym samym tytuły mistrzowskie Samochodowych Mistrzostw Białegostoku oraz Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Okręgu Białostockiego. W minionym sezonie wystartowały aż 84 załogi z całego regionu. Krzysztof Chałko zdobył także tytuł mistrzowski w zakończonych niedawno Mistrzostwach Suwałk, dwukrotnie stawał również na podium samochodowych zawodów w Łodzi.