Czwarte zwycięstwo Wigier i pozycja wicelidera

Kolejne zwycięstwo zanotowali piłkarze suwalskich Wigier, którzy w środę (24.08) pokonali w Dąbrowie Białostockiej miejscowy Dąb 6:3

12 punktów po 4 kolejkach mają na koncie piłkarze suwalskich Wigier. Tym razem w środku tygodniu podopieczni Kamila Lauryna po meczu z wieloma bramkami zwyciężyli Dąb Dąbrowę Białostocką i w ligowej tabeli ustępują jedynie KS Wasilków stosunkiem bramek. Mimo, iż Wigry straciły więcej bramek niż lider tabeli, należy zaznaczyć, że mają też najwięcej strzelonych bramek ze wszystkich drużyn IV Ligi Grupy Podlaskiej (17).

Wysoka skuteczność Wigier w tym sezonie potwierdziła się już w pierwszej minucie spotkania po trafieniu Dawida Kalinowskiego. Sześć minut później wynik podwyższył Łukasza Kubrak. Gospodarzom udało się odrobić jedną bramkę straty, jednak chwilę później znów trafiali biało-niebiescy: Wojciech Mickiewicz i Łukasz Trąbka. Jeszcze przed przerwą gospodarzom udało się zdobyć drugiego gola i do przerwy po prawdziwym strzelaniu mieliśmy wynik 4:2 dla Wigier. Po zmianie stron na listę strzelców ponownie wpisali się Dawid Kalinowski i Łukasz Trąbka. Dąb zdobył jeszcze jedną bramkę, ustalając tym samym wynik na 6:3.

Zwycięska passa trwa i już wkrótce będzie okazja potwierdzić ją przed własną publicznością. W najbliższą niedzielę 28. sierpnia o godzinie 17.00 Wigry podejmą dziewiąte w tabeli KS Michałowo.