Mrożek na fali. “Na pełnym morzu” w SOK - wygraj zaproszenie na spektakl

Spektakl Sławomira Mrożka w Suwalskim Ośrodku Kultury

Trzech rozbitków, wokół morze, a głód rośnie. Kto zostanie zjedzony? Świetna jednoaktówka Sławomira Mrożka “Na pełnym morzu” to tegoroczna premiera Białostockiego Teatru Lalek. W naszym konkursie możecie wygrać podwójne zaproszenie na spektakl w Suwałkach.

 

W niezwykle barwnej jednoaktówce Sławomira Mrożka jak w soczewce odbija się cały nasz świat. W sytuacji kryzysowej, trójka bohaterów na dryfującej tratwie walczy o przetrwanie. Biologiczne potrzeby, jak również instynktowne zachowania ujawniają w takich momentach prawdziwą naturę człowieka. Kultura i wykształcone przez stulecia mechanizmy komunikowania się między ludźmi mogą stać się w sytuacjach granicznych pustą formą, która wykorzystywana jest do osiągniecia celów wykraczających poza idee humanizmu. Spektakl utrzymany w konwencji teatru absurdu, z poczuciem humoru i w sposób uniwersalny, dotyka problemu godności człowieka, jak również powracających traum i demonów naszej rodzimej rzeczywistości.

 

Spektakl odbędzie się w najbliższą środę 17. marca w sali im. Andrzeja Wajdy Suwalskiego Ośrodka Kultury. Bilety do nabycia online lub w kasie SOK. Podwójne zaproszenie można też wygrać biorąc udział w naszym konkursie!

 

Twórcy:
autor – Sławomir Mrożek
reżyseria – Jacek Malinowski
scenografia – Michał Wyszkowski
muzyka – Marcin Nagnajewicz

Obsada:
Wiesław Czołpiński/Mirosław Janczuk
Ryszard Doliński
Zbigniew Litwińczuk
Krzysztof Pilat
Paweł S. Szymański
Mirosław Janczuk (inspicjent)

Przedstawienie kierowane jest do widzów dorosłych oraz młodzieży.

Dodaj komentarz