Mobilny punkt szczepień w Suwałkach

Od 2 do 6 czerwca mieszkańcy Suwałk i powiatu suwalskiego będą mogli zaszczepić się przeciwko COVID-19 w mobilnym punkcie szczepień, który został już ustawiony przy ulicy Świerkowej w sąsiedztwie budynku Gminy Suwałki. 

 

Szczepienia będą wykonywane jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson. - Od początku maja w Suwałkach funkcjonują dwa masowe punkty szczepień przeciwko COVID-19. Jeden z nich znajduje się w Szpitalu Wojewódzkim w Suwałkach, a drugi w hali sportowo - widowiskowej Suwałki Arena. Oba miejsca dysponują olbrzymim potencjałem jeżeli chodzi o dzienną liczbę szczepień. Niestety, co stwierdzam z przykrością, nie ma zbyt wielu chętnych do przyjęcia szczepionek. Do tej pory w Arenie zaszczepiono tylko 4100 osób. W szpitalu wykonano 1400 iniekcji – informuje Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk.

 

Dodajmy, że od 1 czerwca zmianie ulegną godziny otwarcia punktu szczepień powszechnych w hali Suwałki Arena.Ze względu na Święto Bożego Ciała punkt szczepień w czwartek, 3 czerwca otwarty będzie w godz. 8:00 – 15:00. Następnie w dniach 7-13 czerwca od poniedziałku do piątku PSP zostanie udostępniony w godz. 8:00 – 20:00, a w sobotę i niedzielę od 8:00 do 15:00. Od 14 czerwca do końca miesiąca punkt szczepień powszechnych otwarty zostanie w godz. 10:00 – 18:00, a w soboty od 8:00 do 15:00. W dniach 20 i 27 czerwca (niedziele) PSP będzie nieczynny.

3 Komentarzy

znajoma

01/06/2021

Zbrodniarze zrobią wszystko ------------bez skrupułów -------------- Dla nich Adrian to błahostka . Człowiek  nie ma tu znaczenia,  DLA   NICH    LICZY  SIĘ TYLKO KASA.Poprowadzą  swoje owce na śmierć  pod płaszczykiem miłosierdzia i miłości  do bliżnich!!!!!!!!!!!!!  T O      HAŃBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!      I dlatego  w Suwałkach   mamy  kolejny punkt szczepień  --------------promowany przez  - PATRZ  ZDJĘCIA-  Ale  ,ale   -a gdzie   P R Z E Ł O MI E C ?  On był  P i e r w s z y  żeby  szczepić na siłę    S U W A L C Z AN  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!     

ZNAJOMA

01/06/2021

NA TO ADRIAN  WYGLĄDA .RESZTA  CHYBA ŚPI,BO TAK WYGODNIEJ,BO MOŻE BĘDZIE LEPIEJ ??????????????????

BO ZROBIĄ DOBROBYT  ZA NAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!! PRZEBUDZENIE LUDZI JEST KONIECZNE. LUDZIE SĄ W LETARGU. OTUMANIENI  PROPAGANDĄ PŁYNĄCĄ  Z TVP 1,Z TVP 2 , Z TVN I Z INNYCH WROGICH SPOŁECZEŃSTWU MEDIÓW. JAK SŁYSZĘ NIEDZIELSKIEGO ---------------TO BRZMI TO JAK PODSZEPT DIABŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TO  MENGELE  21 -WIEKU. ALBO MENDELE. CZŁOWIEKU SPRAWDŻ SAM. MYŚL, SZUKAJ !!!!!!!!!!!!!!!!! BO ZA  CHWILĘ BĘDZIE PO PTOKACH :PRĄ NAS DO SZCZEPIEŃ,BO DEPOPULACJA  MUSI TRWAĆ. BO BARANY,DURNIE,GŁUPKI,PRZEZ TO' ŻE NIE MAJĄ ŚWIADOMOŚCI -ZGODZĄ SIĘ NA WŁASNĄ ŚMIERĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BÓG STWORZYŁ LUDZI DOBRYMI !!!!!!!!!!!!!!!!ALE LUDZIE MAJĄC WOLNĄ WOLĘ,ZESZMACILI SIĘ,WYBRALI MAMONĘ, TO JUŻ NIE LUDZIE,TO CYBORGI,TO BEZMÓZGOWCY. ZA CHWILĘ POŚWIĘCĄ ŻYCIE WŁASNEGO DZIECKA,BO MOŻE WYGRAJĄ W LOTERII DO GROBU ?????????????? PUKI JESZCZE JESTEŚMY LUDŻMI  ,WYBIERAJMY DOBRO A NIE ZŁO,JAK POZWOLIŁ NAM NA WYBÓR   B Ó G

 

Dodaj komentarz