SUWER i Suwalska Rywalizacja rowerowa 2022

Suwer

 

Suwalska Rywalizacja Rowerowa to propozycja suwalskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, mająca na celu zmobilizowanie mieszkańców Suwałk do propagowania aktywnego wypoczynku.

 

Suwalczanie intensywnie korzystają z SUWERA. Od kwietnia do lipca przejechali 181 tys. kilometrów, a liczba wypożyczeń przekroczyła 52 tys. Daje to w sumie 27 tys. godzin spędzonych na siodełku.

 

Te statystyki będą jeszcze lepsze. O północy 1 sierpnia ruszyła kolejna edycja Suwalskiej Rywalizacji rowerowej.  Aby wziąć udział w zabawie wystarczą dwa przedmioty: rower i smartfon. W tym drugim instalujemy darmową aplikację Aktywne Miasta, w której dołączamy do rywalizacji „Suwalska Rywalizacja Rowerowa 2022” i wybieramy grupę z którą będziemy zbierać kilometry. Pamiętajmy: przed jazdą włączamy aplikację. Akcja potrwa do 15 września.

 

W poszczególnych kategoriach zostaną nagrodzone osoby z miejsc I-III. Natomiast w trzech najlepszych grupach zostaną nagrodzone trzy najaktywniejsze osoby. W kwalifikacji grup nagrodzone zostaną te, które wspólnie wykręcą najwięcej kilometrów. Podsumowanie Suwalskiej Rywalizacji Rowerowej odbędzie się 18 września podczas obchodów Europejskiego Dnia bez Samochodu w Parku Konstytucji 3 Maja.

 

Organizatorem wydarzenia jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach, Miasto Suwałki.

 

Regulamin Suwalskiej Rywalizacji Rowerowej

 

Dodaj komentarz