Coworking Zone - miejsce pracy na trudne czasy w PNT

nowa przestrzeń dla przedsiębiorców w Parku Naukowo-Technologicznym

W Parku Naukowo-Technologicznym w Suwałkach powstała nowa przestrzeń dla przedsiębiorców, którzy nie mają własnego biura lub potrzebują zorganizować spotkanie biznesowe. 

 

Coworking Zone, czyli miejsce pracy na trudne czasy powstało na pierwszym piętrze Parku Naukowo-Technologicznego w Suwałkach. Przestrzeń coworkingowa PNT umożliwia organizację szkoleń, warsztatów, spotkań motywacyjnych i sesji networkingowych. Wspólna przestrzeń do pracy pozwala na poznanie się, wymianę wiedzy i doświadczenia, zainspirowanie się i wspólne tworzenie projektów. O szczegółach mówił Dariusz Bogdan, prezes Parku Naukowo-Technologicznego.

- To miejsce do pracy dla osób, które prowadzą swoją działalność gospodarczą w domu, czy gdzie są dzieci. To bardzo innowacyjna forma prowadzenia działalności polegająca na tym, że można przyjść do takiego miejsca gdzie jest cisza i spokój, gdzie można kupić sobie kawę. Jest dostęp do szerokopasmowego internetu, dostęp do drukarki, dostęp do vip roomu. Są przygotowane miejsca do pracy, nie trzeba robić tego w domu, można przyjść tutaj i korzystać przy minimalnych kosztach. Sami decydujemy, czy chcemy korzystać z tej przestrzeni przez dzień, tydzień, czy przez miesiąc.

Do końca miesiąca strefa jest bezpłatna, natomiast od 1. listopada cena za dzień dla jednej osoby wyniesie 20 złotych. Szczegółowych informacji udziela PNT. 

 

2 Komentarzy

coworker

04/10/2022

400 zł miesięcznie za siedzenie na korytarzu? Powodzenia!

Dodaj komentarz