"Piknik nad Szeszupą" w Rutce Tartak

Regionalne przysmaki, atrakcje dla najmłodszych i gwiazda wieczoru - Racisova

 

Regionalne przysmaki, atrakcje dla najmłodszych i gwiazda wieczoru - Racisova. W czwartek 8. czerwca na Stadionie Gminnym w Rutce-Tartak odbędzie się "Piknik nad Szeszupą".

 

Długi weekend warto zacząć blisko natury i w rytmach skocznej muzyki. Podczas "Pikniku nad Szeszupą" nie zabraknie też regionalnych przysmaków i atrakcji dla najmłodszych. A kiedy młodsi uczestnicy imprezy wyszaleją się podczas zabaw, animacji i konkursów, na scenie pojawi się gwiazda wieczoru - Racisova. Jej koncert zaplanowano na 21:00.

 

Kim jest artystka ukrywająca się pod tym pseudonimem? Muzyka i śpiew towarzyszą jej od dziecka. Nikogo więc nie zaskoczyła wybierając wykształcenie aktorki scen muzycznych. Rozpoczęła swoją karierę od covera znanego i lubianego utworu „Lipka”, jednak postawiła na zupełnie nową aranżację Pawła Jasionowskiego. Współpraca z liderem zespołu Masters nie skończyła się na tej piosence i wciąż trwa – czego najlepszym przykładem jest imprezowy duet „Polej bracie, polej”, który zebrał miliony wyświetleń na YouTube i został zaprezentowany m.in. na antenie TVP 2 podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki. Autorskie utwory Racisovej porywają publiczność do tańca. Wokalistka łączy w swoich występach pozytywną energię, radość i folkowe brzmienia. Jej ostatni teledysk "A Ty góralu" odbił się szerokim echem po ogólnopolskich mediach zajmujących się muzyką disco / dance / folk. 

 

Szczegółowy program wydarzenia na plakacie. 

 

Dodaj komentarz