Wicemistrzowie Polski wywożą z Suwałk trzy punkty

Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel 0:3

 

W spotkaniu 11. kolejki siatkarskiej PlusLigi Ślepsk Malow Suwałki przegrał przed własną publicznością z Jastrzębskim Węglem 0:3. 

 

Z trudnym rywalem przyszło się mierzyć w czwartkowy (24.11) wieczór suwalskim siatkarzom, którzy w hali Suwałk Arena podejmowali wicemistrzów Polski i aktualnego lidera tabeli PlusLigi, Jastrzębski Węgiel. Podopieczni Dominika Kwapisiewicza mimo walki musieli uznać wyższość rywali, którzy zwyciężyli w trzech setach, pokonując Ślepsk kolejno 22:25, 17:25, 25:27. MVP, czyli najlepszym zawodnikiem spotkania, został Trevor Clevenot, przyjmujący Jastrzębskiego Węgla. Podopieczni Marcelo Mendeza zanotowali tym samym 11. zwycięstwo z rzędu i pozostali jedynym, niepokonanym zespołem w PlusLidze.

 

Jastrzębski Węgiel pozostaje więc liderem tabeli, a biało-niebiescy znajdują się obecnie na siódmym miejscu, mając tyle samo punktów (18) PGE Skra Bełchatów i Trefl Gdańsk. Kolejny mecz z udziałem siatkarzy z Suwałk rozegrany zostanie w poniedziałek 28. listopada w Olsztynie. Mecz z AZS Indykpolem rozpocznie się o godzinie 17:30.
 

Dodaj komentarz