Trzy sety - trzy punkty Ślepska

Ślepsk Malow Suwałki - PGE Skra Bełchatów 3:0

Pierwsze zwycięstwo w sezonie bez straty seta zanotowali w piątek (04.11) siatkarze Ślepska Malow Suwałki, którzy pokonali PGE Skrę Bełchatów 3:0.

Dobre i krótkie spotkanie rozegrali wczoraj w hali Energia w Bełchatowie suwalscy siatkarze. Ślepsk zaprezentował wysoką formę i w trzech setach rozprawił się z gospodarzami, wygrywając kolejno 25:20, 25:23, 25:21. MVP, czyli najlepszym zawodnikiem spotkania, został Bartosz Filipiak, atakujący suwalczan, który zdobył 18 punktów, w tym 4 asy serwisowe i 1 blokiem.

Podopieczni Dominika Kwapisiewicza po ośmiu rozegranych meczach mają na koncie 16 punktów i obecnie zajmują czwarte miejsce w tabeli PlusLigi, choć swoje spotkania w tej serii gier będą jeszcze rozgrywać rywale. Natomiast Ślepsk najbliższy mecz zagra w czwartek 10. listopada w hali Suwałki Arena. Biało-niebiescy podejmą Czarnych Radom. Początek spotkania o godzinie 20.30.