GUZIOR i OTSOCHODZI w czerwcu w hali Suwałki Arena

Prawdziwa ucztę dla miłośników rapu w Suwałkach

 

Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na prawdziwą ucztę dla miłośników rapu. Na scenie w hali Suwałki Arena wystąpią GUZIOR i OTSOCHODZI. Support zapewni KUMI.

 

  • 8.06.2024, godz. 19.00
  • SUWAŁKI ARENA, ul. Zarzecze 26
  • Bilety dostępne na stronie i w kasie SOK: 60 zł

 

Otsochodzi to jeden z najciekawszych polskich raperów młodego pokolenia, ceniony zarówno przez prasę, jak i publiczność. Tego drugiego dowodzą wielomilionowe liczby odsłuchów jego kawałków na YouTube oraz platynowe płyty i dwa diamentowe single („Nie, nie” i „Nowy Kolor”). Otso jest również członkiem supergrupy OIO, którą tworzy wspólnie z Young Igim i OKIM. Aktualnie promuje swój szósty solowy album “TTHE GRIND”.

 

GUZIOR - Mateusz Bluza – polski raper i autor tekstów, członek wytwórni QueQuality. Współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak raperzy Deys, Quebonafide, Kuban, Kukon, Słoń czy Szpaku. 24 lutego 2017 roku premierę miał jego pierwszy album pt. Evil Twin. 8 czerwca 2018 roku ukazał się drugi, legalny album artysty o tytule Evil_Things, który pokrył się platyną, dzięki czemu artysta 19 października, podczas Quefestiwalu otrzymał nagrodę w postaci platynowej płyty za sprzedaż tego właśnie albumu.

 

WAŻNE: uczestnicy koncertu poniżej 18-nastu lat, przed wejściem będą musieli okazać pisemną zgodę rodziców (do ściągnięcia na ww. stronie SOK)!

Dodaj komentarz