Amerykański zespół wystąpi w Suwalskim Ośrodku Kultury

Suwalski Ośrodek Kultury ponownie zaprasza na koncert bluesowy z kwartalnikiem “Twój Blues”

 

W najbliższą niedzielę (27.11), po dwuletniej przerwie Suwalski Ośrodek Kultury ponownie zaprasza na koncert bluesowy z kwartalnikiem “Twój Blues”. W ramach czesko-polskiej trasy koncertowej wystąpi amerykański zespół – DUSTIN ARBUCKLE & THE DAMNATIONS.

 

DUSTIN ARBUCKLE & THE DAMNATIONS ;przez 15 lat współtworzył roots-rockowe trio Moreland & Arbuckle. Po nagraniu siedmiu albumów i zagraniu niezliczonej ilości koncertów w ponad dwudziestu krajach całego świata, zespół zakończył w 2017 roku działalność, a harmonijkarz i wokalista Dustin Arbuckle stworzył nowy projekt: Dustin Arbuckle & the Damnations. 

 

Muzyka kwartetu (harmonijka / śpiew, gitara, bas, perkusja), określana przez członków zespołu jako „retro roots music” to autorska muzyczna mieszanka, na którą składają się różne stylistyczne wpływy, od Charley’a Pattona, przez The Band do brzmienia wytwórni Stax, od the Allman Brothers Band, przez Johnny’ego Casha do Toma Petty. Jak mówi Dustin, „zespół the Damnations to ogniste, energiczne, rock’n’rollowe uderzenie”.

 

Koncert odbędzie się 27. listopada o godzinie 19.00 w sali im. Andrzeja Wajdy Suwalskiego Ośrodka Kultury. Bilety są jeszcze dostępne na stronie internetowej i w kasie SOK.

 

Dodaj komentarz