Szkoła w Jeleniewie z nowym sprzętem

Szkoła Podstawowa w Jeleniewie z nowymi komputerami

Kazimierz Urynowicz, wójt Gminy Jeleniewo, przekazał Bożenie Sobieszczańskiej, dyrektorowi Szkoły Podstawowej im. Danuty Siedzikówny „Inki” w Jeleniewie 19 nowych zestawów komputerowych. 

 

Każdy zestaw składa się z komputera stacjonarnego wraz z monitorem, kamery, słuchawek, myszki oraz podkładki pod myszkę. Dodatkowo komputery zabezpieczone są programami antywirusowymi oraz wyposażone w pakiet biurowy MS Office. Ogólna wartość przekazanego sprzętu wynosi 52 278,69 zł i w całości pochodzi ze środków Unii Europejskiej z projektu grantowego pn. „Zdalna Szkoła+ w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej”.

 

Projekt Zdalna Szkoła+ zakłada wsparcie funkcjonowania systemu oświaty w warunkach prowadzenia kształcenia zdalnego w związku z epidemią COVID-19. Odpowiada na potrzeby zarówno jednostek oświatowych jak i uczniów niemogących w pełni uczestniczyć w kształceniu zdalnym. To już druga edycja programu grantowego, w której uczestniczy Gmina Jeleniewo.

 

3 Komentarzy

z tego co wiem to Pan jest zagorzałym PIsowcem gdzie koledzy vetują budrzet unii ale jak coś z unii dostaja to chwalą się i rozdają jako swoje jakby to sami kupili -żenada

Silva Rerum

10/12/2020

Jedyne co nam zostalo w czasach Pisiakow , to wolne samorzady , niestety o tym Panu nie mozna tego powiedziec . Zabrali nam wolnosc - czyli mozliwosc wyboru . Otoczyli nas zaklamanym klerem , ktoremu chodzi tylkoo pieniadze . 

Ten Pan otoczyl gmine tandeta , nagrobek Naczelnika w parku , Muzeum Jacwingow koszmarek , ale glownie chce byc patriota i wszysko jest narodowe . Pomylily mu sie pojecia , patriota jest uczciwy i nie wiesza banerow wyborczych na ogrodzeniu szkol w Jeleniewie i Prudziszkach. 

JESZCZE BEDZIE NORMALNIE !!!!!!!

Dodaj komentarz