Festiwal strzelecki na Zarzeczu

Wigry Suwałki - Czarni Czarna Białostocka 13:0

 

13 bramek zdobyły w sobotę (25.05) suwalskie Wigry, które w ten sposób rozbiły Czarnych Czarną Białostocką w 30. kolejce piłkarskiej IV Ligi.

 

Cztery spotkania dzielą Wigry Suwałki od awansu na trzecioligowe boiska. To, ze suwalski zespół nie pasuje do IV Ligi, pokazuje chociażby sobotnie zwycięstwo w którym podopieczni Pawła Cimochowskiego rozgromili rywali, zdobywając 13 bramek i nie tracąc żadnej. Wielkie strzelanie na Zarzeczu w Suwałkach rozpoczął Kamil Zalewski, który w całym meczu skompletował hat-tricka. Również z hat-trickiem mecz zakończył Krzysztof Cudowski. Dwie bramki zdobył Bartosz Gużewski, a po jednym trafieniu dołożyli Michał Mościcki, Kacper Głowicki, Paweł Omilianowicz, Łukasz Kubrak i Kacper Rejterada.

 

Wigry Suwałki pozostają liderem tabeli IV Ligi, zdobywając 81 punktów w 30 rozegranych spotkaniach. Dodajmy też, że biało-niebiescy mają już 143 strzelone bramki w tym sezonie. Główny rywal Wigier w walce o awans, KS Wasilków, swój mecz rozegra w niedzielę (26.05) o godzinie 18.00. Natomiast kolejny mecz Wigier już w najbliższą środę. Suwalczanie zmierzą się na wyjeździe z Cresovią Siemiatycze. Początek meczu o godzinie 17:00.

1 Komentarzy

Dodaj komentarz