Klub Pacjenta w Suwałkach - bezpłatne porady medyczne i badania

Uczestnicy będą mogli wykonać bezpłatne badania

 

Fundacja „Z sercem do Pacjenta” zaprasza na bezpłatne spotkanie edukacyjno-zdrowotne - Klub Pacjenta. Uczestnicy będą mogli nie tylko uzyskać informacje na temat zdrowia, ale również wykonać bezpłatne badania.

 

Bezpłatne badania i konsultacje czekać będą na mieszkańców Suwałk w piątek 14. kwietnia w Państwowej Uczelni Zawodowej. Wszystko w ramach Klubu Pacjenta organizowanego przez Fundację „Z sercem do Pacjenta” Grupy American Heart of Poland przy współpracy z Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Suwałkach. Wydarzenie to cieszy się coraz większą popularnością w kraju, przede wszystkim wśród osób chcących skorzystać z bezpłatnej możliwości sprawdzenia swojego stanu zdrowia. Całość przedsięwzięcia opiera się na wydarzeniu otwartym. Specjaliści różnych dziedzin medycznych oraz Odział Podlaskiego NFZ nieodpłatnie wychodzą ze swoją ofertą badań i poradami.  Jak mówi prezes Fundacji „Z sercem do Pacjenta” Katarzyna Kucia-Garncarczyk Klub Pacjenta w Suwałkach ma bardzo atrakcyjny program.

- Klubu Pacjent  to doskonała okazja do zadbania o swoje zdrowie i sprawdzenia swojego organizmu. Podczas spotkania będzie można skorzystać z bogatej oferty bezpłatnych badań, obejmujących m.in. pomiar ciśnienia, analizę składu ciała, BMI, określenie wieku metabolicznego ciała. Będzie można porozmawiać m.in. z kardiologiem, fizjoterapeutą i zapytać, o to co chcemy wiedzieć na temat swojego zdrowia. Spotkania organizowane przez Fundację „Z sercem do Pacjenta” wzbudzają duże zainteresowanie, uczestnicy komentują, że spędzili miło czas, otrzymali cenną wiedzę i bezpłatnie mogli porozmawiać np. z kardiologiem – dodała prezes Fundacji „Z sercem do Pacjenta”

Podczas Klubu Pacjenta będzie można poznać bezpłatne rozwiązania wspierające profilaktykę w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego, zdobyć wiedzę, jak możemy ustrzec się przed chorobami cywilizacyjnymi i dlaczego tak ważna jest aktywność fizyczna.

 

Dodaj komentarz