Zamiast wagarować, zaprezentowali swoje talenty

Festiwalu Talentów Młodzieży III Liceum Ogólnokształcącego z Suwałk

 

Śpiew, taniec, gra na fortepianie, czy pokaz mody - to i wiele więcej przygotowali we wtorek (21.03) uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego w Suwałkach, którzy pierwszy dzień wiosny świętowali poprzez Festiwal Talentów.

 

W pierwszy dzień wiosny uczniowie III LO w Suwałkach uczestniczyli w Festiwalu Talentów Młodzieży. W tym roku do udziału w swoistym talent show zgłosiło się 19 uczestników, którzy indywidualnie lub z przyjaciółmi zaprezentowali całej społeczności szkolnej swoje pasje. Była to doskonała okazja, by uczniowie szkoły mogli zaprezentować się przed swoimi rówieśnikami i nauczycielami, pokazać swoje pasje i talenty i zabłysnąć. W sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia w Suwałkach śpiewali, tańczyli, grali na gitarze, flecie i fortepianie. Był pokaz mody i dzieł sztuki oraz pokazy akrobatyczne. 

- Festiwal talentów to tradycja w naszej szkole, chociaż po pandemii odbywa się w nowej odsłonie. Młodzież naszej szkoły sama się zgłaszała i pokaże swoje talenty w różnych dziedzinach: w tańcu, w malarstwie, czy śpiewie. Każdy z naszych uczniów ma jakiś talent i chce go pokazać. Nie zawsze jest to talent do matematyki czy historii, ale chcemy pokazać też te inne talenty. Bardzo cieszę się, że w taki sposób świętujemy pierwszy dzień wiosny, że młodzież chciała przyjść do szkoły i spędzić ten dzień z nami - mówiła Justyna Oberman, dyrektor III Liceum Ogólnokształcącego w Suwałkach.

4 Komentarzy

klariusz

27/04/2023

Ogólnie tak jak co roku: bęben, fujara, śpiew i gitara... Pewnie dlatego wygrała dziewczyna, która dała niezły pokaz akrobatyczny. Rzetelność autora artykułu 1/10. Wyniki podaje się...

Dodaj komentarz