Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej w województwie

Centrum Informacji Turystycznej Wigierskiego Parku Narodowego w Krzywem nagrodzone

 

Centrum Informacji Turystycznej Wigierskiego Parku Narodowego w Krzywem jako jedyne w województwie podlaskim otrzymało najwyższa kategorię 4 gwiazdek podczas obchodów 20-lecia działalności Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

 

W poniedziałek (14.11) w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku odbyło się wręczenie certyfikatów punktom Informacji Turystycznej z województwa podlaskiego. Uroczystość połączona była z obchodami jubileuszu – 20-leciem działalności Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Duże wyróżnienie przypadło Centrum Informacji Turystycznej Wigierskiego Parku Narodowego w Krzywem, które jako jedyne w województwie podlaskim otrzymało najwyższa kategorię 4 gwiazdek.

 

Certyfikacja informacji turystycznej w Polsce została wprowadzona w 2010 roku. Jej celem jest stworzenie krajowej sieci standaryzowanych jednostek informacji turystycznej współpracujących ze sobą i zapewnienie odpowiedniej jakości obsługi turystów. Certyfikacja opiera się o 4 kategorie. W zależności od spełnianych kryteriów, jednostkom świadczącym usługi informacji turystycznej nadawane są 1, 2, 3 lub 4 gwiazdki. W tym roku do certyfikacji zgłosiło się 27 podmiotów. Dziękujemy organizatorom za docenienie naszej pracy za wkład w rozwój informacji turystycznej.

 

Źródło: Wigierski Park Narodowy

Dodaj komentarz