Zwycięstwo Wigier z Garbarnią Kraków

Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków 1:0

W spotkaniu 16. kolejki piłkarskiej II Ligi Wigry Suwałki wygrały przed własną publicznością z Garbarnią Kraków 1:0.

Piątkowy (05.11) mecz na Stadionie Miejskim w Suwałkach był piątym z rzędu spotkaniem suwalskiej drużyny bez porażki i siódmym zwycięstwem w sezonie 2021/22. Kibice zgromadzeni wczoraj na trybunach na bramkę i jak się później okazało jedyną bramkę w ten deszczowy wieczór, musieli poczekać do drugiej połowy spotkania. W 52 minucie gry błąd obrońcy Garbarni wykorzystał Denis Gojko, który ograł bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki. Tym samym Wigry skromnie, ale jednak zainkasowały komplet punktów i przynajmniej na moment wskoczyły na czwarte miejsce w ligowej tabeli.

Kolejny mecz z udziałem biało-niebieskich, ale już najprawdopodobniej bez trenera Dawida Szulczka, który przejmie występującą w Ekstraklasie Wartę Poznań, w sobotę 13. listopada o godzinie 13.00. Wigry udadzą się na wyjazdowe spotkanie z Pogonią Grodzisk Mazowiecki.