Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Polska-Ukraina

mecz uświetniający obchody XX-lecia klubu - Polska - Ukraina

 

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki informuje o rozpoczęciu sprzedaży biletów na mecz uświetniający obchody XX-lecia klubu - Polska - Ukraina w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena", który rozpocznie się 29 maja o godzinie 18:00.

 

To premierowy występ pierwszej reprezentacji Polski w sportach drużynowych w Suwałkach. Sprzedaż biletów rozpoczęła się dziś (17 maja) o godzinie 12:00 na stronie https://www.ebilet.pl.  

- Zachęcamy do kibiców do wspólnego świętowania i życzymy powodzenia w zakupie. Organizatorem meczu jest Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki, który w ten wyjątkowy sposób obchodzi XX-lecie swojego istnienia i chce podziękować kibicom, którzy przez ostatnie dwie dekady gorąco wspierali Biało-Niebieskich, a także wszystkim partnerom drużyny, bez których rozwijanie suwalskiej siatkówki nie byłoby możliwe. Mamy nadzieję, że wspólnie przeżyjemy wielkie, siatkarskie wydarzenie w Suwałkach - przekazał klub.

Foto: Piotr Sumara 

4 Komentarzy

Wojtek

17/05/2024

Na e-bilet od początku aukcji nie można było zakupić biletu z powodu wolnych miejsc, Pytanie kto dostał te bilety bo chyba w normalnych warunkach nie szło tego zakupić.

Łudi_$

17/05/2024

Mi udało się kupić 4 bilety ok. godz. 12:07. Był to jednak łud szczęścia, ponieważ miejsca zwolniły się w wyniku nieudanych transakcji płatniczych dla moich poprzedników. Generalnie, nie było nic dostępnego o godzinie 12:00. Gdzie te 2 tyś. krzesełek...😳?

Dodaj komentarz