Pewne zwycięstwo na pożegnanie sezonu w Suwałkach

Ślepsk Malow Suwałki - Barkom-Kazhany Lwów 3:0

 

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki w swoim ostatnim w tym sezonie meczu w hali Suwałki Arena pewnie pokonali Barkom-Kazhany Lwów 3:0 i są o krok bliżej zdobycia 11. miejsca w PlusLidze. 

 

W poniedziałek (15.04) zakończył się sezon 2023/2024 PlusLigi w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena". Drużyna z Suwałk walcząca o zajęcie 11. miejsca na koniec sezonu przed własną publicznością spisała się chyba najlepiej w całym sezonie, pewnie i szybko pokonując Barkom-Kazhany Lwów. Podopieczni Dominika Kwapisiewcza z każdym kolejnym setem tylko powiększali swoją przewagę nad drużyną gości, wygrywając partie kolejno 25:19, 25:15 i 25:13. MVP, czyli najlepszym zawodnikiem spotkania, został Łukasz Rudzewicz, środkowy biało-niebieskich, który po dwudziestu latach gry w Suwałkach pożegnał się z miejscową publicznością. 

 

Ślepsk jest więc o krok bliżej awansu przed wyjazdem do Wielunia, gdzie ostatecznie rozstrzygnie się które miejsce suwalska drużyna zajmie. Początek ostatniego w sezonie meczu w niedzielę 21. kwietnia o godzinie 20:30.

Dodaj komentarz