Miran Kujundžić nowym zawodnikiem Ślepska

Miran

 

Miran Kujundžić, aktualny reprezentantem Serbii, zagra w Ślepsku Malow Suwałki. 25-letni przyjmujący podpisał z klubem roczny kontrakt.

 

W przeszłości grał w Spartaku Subotica, OK Vojvodinie Nowy Sad, Tourcoing Volley-Ball Lille Métropole oraz Paris Volley (francuska Ligue A). Obecnie Kujundžić występuje m.in. w trwającej, tegorocznej edycji Ligi Narodów. 

 

Kujundžić w bogatej karierze zdobył trzy złote medale Mistrzostw Serbii oraz Superpuchar Serbii. Mierzący 196 cm Serb rozegra swój pierwszy sezon w PlusLidze.

 

"Miran jest bardzo ciekawym i stale rozwijającym się zawodnikiem o dużych walorach ofensywnych, czego dowodem jest m.in. wczorajszy (07.06) mecz inaugurujący tegoroczną edycję Ligi Narodów (przyp. red. Serbia zwyciężyła z Bułgarią 3:1, a Kujundžić zdobył 19 punktów, w tym aż 6 asów serwisowych). Poszukiwania przyjmującego, który wkomponuje się w koncepcję budowy zespołu na sezon 2022/2023, były długie, a zarazem skrupulatne. W naszej ocenie Miran będzie wzmocnieniem zespołu i wniesie do boiskowych poczynań Ślepska Malow Suwałki dużo jakości. Wierzymy, że jego debiutancki sezon w PlusLidze przyniesie nam sporo radości." - powiedział Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki.

 

Dodaj komentarz