Czas się ruszyć! Jesień i zima na Movement Arenie

Czas się ruszyć! Jesień i zima na Movement Arenie

 

Kolejne zmiany w największej strefie dziecka w regionie, nowe, magiczne formaty urodzin, wyjątkowe zajęcia zorganizowane, czy niezapomniane „choinki szkolne”, imprezy firmowe, andrzejkowe i lekcje wf…

 

Movement Arena Suwałki z mocnym akcentem wszedł w jesienno-zimowy sezon.

 

Największy obiekt sportowo-rekreacyjny w regionie przygotował dla mieszkańców regionu kolejne, atrakcje i akcje promocyjne (jak „happy ours”, „sportowe piątki”, bilety całodzienne z wyżywieniem).

 

Przypomnijmy jednak, że Movment Arena to nie tylko atrakcje dla dzieci. Obiekt podzielony jest na kilka stref: trampolin i parkour, strefę siły (siłownia i sale fitness), wspomnianą strefę dziecięcą oraz strefę laserów, czyli wyjątkowy labirynt do gry w paintball laserowy. Są też trzy korty do squasha i nowa przestrzeń – ponad 300 metrów sal fitness i miejsc przeznaczonych do treningów dla grup zorganizowanych.

 

  • W ofercie jest też organizacja niezapomnianych urodzin (z wykorzystaniem specjalnych sal), zorganizowane zajęcia z akrobatyki, parkour, treningi personalne, fitness czy movemenciacki (zajęcia dla najmłodszych). Swoje treningi prowadzą tu suwalskie kluby sportowe, a lekcje wf – placówki z całego regionu.

 

Movement Arena do współpracy zaprasza również firmy i instytucje z regionu, którym oferuje vouchery, pracownicze zniżki, imprezy integracyjne. – W ofercie pojawiły się również dwa najbardziej znane systemy  benefitowe: Multisport i FitProfit.

 

Pełna oferta, aktualne promocje i wszystkie szczegóły można znaleźć na: https://movementarena.pl/suwalki/

 

Dodaj komentarz