Andrzej Sawicki i Damian Słabiński opuszczają Ślepsk

Kolejne zmiany w Ślepsku Malow Suwałki

 

Andrzej Sawicki i Damian Słabiński nie będą współtworzyć sztabu szkoleniowego Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2024/2025. 

 

Kolejne zmiany w Ślepsku Malow Suwałki. Oprócz zawodników, którzy już pożegnali się z suwalskim zespołem, zmiany zachodzą również w sztabie szkoleniowym biało-niebieskich. Jak poinformował Klub, Andrzej Sawicki i Damian Słabiński nie będą współtworzyć sztabu szkoleniowego Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2024/2025. Obaj członkowie zespołu kierującego poczynaniami drużyny dołączyli do klubu przed siedmioma laty i dbali o odpowiednie przygotowanie fizyczno-motoryczne zawodników - kolejno w TAURON 1. Lidze, a następnie w PlusLidze.

- Andrzej i Damian stanowili trzon naszego sztabu w ostatnich siedmiu sezonach, zarówno w PlusLidze, jak i w Tauron 1. Lidze. To ludzie, którzy rozwijali się wspólnie z klubem i pokonywali z nim kolejne szczeble. Dziękujemy im za zaangażowanie i wszystkie wspólne chwile. Mamy nadzieję, że zobaczymy się jeszcze w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena". Życzymy Andrzejowi i Damianowi powodzenia w dalszej karierze zawodowej - mówi Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki.

Andrzej Sawicki przygotowywał fizycznie biało-niebieskich przez ostatnich 7 sezonów. Na co dzień spełnia się w roli męża, ojca i nauczyciela wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. bryg. pil. Witolda Urbanowicza w Suwałkach. Ceni sobie zdrowy styl życia. Lubi grę na konsoli. Znany z pozytywnej energii. Dobry duch zespołu, mocno zaangażowany w doping w czasie ligowych meczów. 

 

Damian Słabiński, podobnie jak Sawicki, spędził w biało-niebieskiej szatni 7 sezonów. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie, filia w Białej Podlaskiej. W 2021 roku brał udział w odbywającym się wówczas w Spale zgrupowaniu reprezentacji Polski, które miało na celu przygotowanie polskich siatkarzy do Ligi Narodów. Współtworzy bloga "jestfizjo.pl" na którym przybliża zakamarki świata fizjoterapii i pomaga czytelnikom w dojściu do pełnej sprawności fizycznej.

3 Komentarzy

Jaś Wędrowniczek

09/05/2024

To gdzie panowie odchodzicie ? Do REA BAS Białystok? Budować drużynę na Plus ligę? 

Wyleczył mnie z zapalenia rozcięgna podeszwowego. Kuśtykałem osiem miesięcy, naczytałem się i nasłuchałem głupot o ostrodze piętowej od lekarza rodzinnego z tekstem, że "trzeba się przyzwyczaić".

Pan Damian nie dość, że wyleczył mnie w ciągu dwóch wizyt, to grzecznie wytłumaczył w czym tak naprawdę tkwi problem. To praca zespołowa. Leczenie i zalecone ćwiczenia. 

Minął prawie rok. Nie mam nawrotów. Ćwiczę zapobiegawczo dla siebie. To dosłownie kilka minut wieczorem.

Dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego!

Ceni sobie zdrowy styl życia. Gra na konsoli jest "bardzo zdrowa". Lepiej by pobiegał czy poszedł na "siłkę". 

 

Dodaj komentarz