Dwie kolizje na obwodnicy Suwałk

Bardzo ślisko było w czwartkowy (06.01) wieczór na obwodnicy Suwałk

Bardzo ślisko było w czwartkowy (06.01) wieczór na obwodnicy Suwałk, gdzie dwa samochody wpadły w poślizg i blokowały drogę. 

.

Do zdarzeń doszło w okolicach węzła Raczki. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że samochód ciężarowy jadący w kierunku Augustowa wpadł w poślizg, uderzył w barierki i blokował drogę. Natomiast w kierunku Suwałk samochód dostawczy wpadł w poślizg i również zablokował przejazd. Kierowca samochodu dostawczego trafił do szpitala. Ruch odbywał się przez centrum miasta i starą S-8.

 

Foto: KMP w Suwałkach 

6 Komentarzy

Anonymous

07/01/2022

Obwodnica Suwałk jest źle utrzymywana od samego początku. Tu zawsze jest ślisko. Najgorszy jest odcinek Suwałki Raczki

ałdifan

07/01/2022

Ostatnio jak ja szetem mojo AłdiCygaro100-C6-260 kucy, 220km/h to drogowcy akurat palili na poboczu Raczkowskiej fajeczki, zdmuchnąłem jem zapałki, wskoczyłem bączkiem na oba ronda, zakręciło, zaskrzypiało i już byłem na górze na obwodnicy, a trzeba przyznać pięknie ustawiło samo do kierunku jazdy i ja wtedy redukcja, kita i ośka na Raczki... Mobile powinni mi podziękować bo moje tdi zdmuchnęło im z plandek lód i śnieg. Potem na radyjkach mówili, że śnieżyca na Suwałkach... Na zjeździe ręczny i zawrotka, bo zapomniałem, że na Suwałkach na ostrego kebsa złożone zamówienie zostało. Także nie narzekać, tylko działać. Kebap wszedł i zabolał 3 razy.

Spróbuj się pościgać z audi w Niemczech, na ich autobahnach nie ma ograniczeń prędkości. Z prędkością 220 km/ h to byś wąchał ich niemieckie spaliny od tyłu :-)

faktycznie widziano w tamtych okolicach jakieś zajechane ałdi z kołami od poloneza, smarkacz palił sprzęgło nie mogąc ruszyć na letnich oponach, jak w końcu mu się to udało wydachował w rowie, przyjechali rodzice, spuślili lańsko i zabrali zabeczanego młokosa do domu 

Kase jest komu wziąć ale robić to nie ma komu. Czas zgłosić to do CBA. Ktoś umowy podpisał a ktoś nie robi.

Dodaj komentarz