Zgłoszenia wykonawców i nabór wystawców

Suwalski Ośrodek Kultury ogłasza nabór wykonawców

 

Suwalski Ośrodek Kultury ogłasza nabór wykonawców do Przeglądu Muzyki Ludowej Suwalszczyzny oraz wystawców na Jarmark Folkloru i Smaku 2024.

 

 1. Przegląd Muzyki Ludowej Suwalszczyzny - nabór zgłoszeń
 
Zachęcamy solistów, zespoły i kapele do wzięcia udziału w tegorocznym Przeglądzie Muzyki Ludowej Suwalszczyzny, który odbędzie się 27 lipca – pierwszego dnia Suwalskiego Jarmarku Folkloru i Smaku. Przegląd, będzie jednocześnie eliminacjami regionalnymi do 59. Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu 2025.
Przegląd Muzyki Ludowej Suwalszczyzny jest częścią tegorocznego Suwalskiego Jarmarku Folkloru i Smaku, który odbędzie się w dniach 27-28 lipca 2023.
Bliższe informacje, regulamin i karty zgłoszeń znajdują się na stronie Suwalskiego Ośrodka Kultury  pod linkiem: https://soksuwalki.eu/aktualnosci/nabor-zgloszen-przeglad-muzyki-ludowej-suwalszczyzny/
 

2. Jarmark Folkloru i Smaku 2024 - nabór zgłoszeń dla twórców i wystawców
 
Suwalski Jarmark Folkloru to nie tylko scena i koncerty, ale także kramy i stoiska rozstawione w Parku. Podobnie jak w roku ubiegłym wystawców ograniczymy wyłącznie do rzemieślników, twórców ludowych, artystów tradycyjnych, wytwórców tradycyjnych przysmaków i napojów, ze szczególnym uwzględnieniem tych, nawiązujących do tradycji i dziedzictwa naszego regionu.

 

Bliższe informacje, regulamin i karta zgłoszenia znajdują się na stronie Suwalskiego Ośrodka Kultury.

 

Dodaj komentarz