ENEJ gwiazdą Jarmarku Kamedulskiego

Jarmark Kamedulski 2022 Dni Suwałk

Jarmark Kamedulski 2022 odbędzie się w Suwałkach w dniach 6-7 sierpnia. Nie zabraknie znanych polskich artystów oraz występów lokalnych zespołów. Gwiazdą wieczoru będzie zespół ENEJ.

 

Jarmark Kamedulski to wyjątkowy czas w Suwałkach. Organizatorzy: Miasto Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Muzeum w Suwałkach i Biblioteka Publiczna w Suwałkach przygotowali wiele atrakcji. Będzie coś dla miłośników rękodzieła, poezji, sportu i dobrej muzyki. Zaczynamy 6 sierpnia w Parku Konstytucji 3 Maja. Uroczystemu otwarciu Jarmarku Kamedulskiego przez Prezydenta Miasta Suwałk Czesława Renkiewicza towarzyszyć będą koncerty zespołów Solitary, Serpent Sky, a zwieńczeniem pierwszego dnia będzie występ gwiazdy wieczoru – zespołu ENEJ. 

 

Zapraszamy również do Muzeum im. Marii Konopnickiej, gdzie odbędzie się wernisaż wystawy “Pieśń o domu”. Na Bulwarach nad Czarną Hańczą zaprezentuje się Stowarzyszenie Seniorów z Pasją Horyzont, Stowarzyszenie Suwalskie Starszaki oraz zespół Sentimental Journey Band. Odbędzie się również rozstrzygnięcie XVI konkursu literackiego organizowanego przez Bibliotekę Publiczną im. Marii Konopnickiej w Suwałkach “Suwalskie Limeryki Latem”.

 

Drugiego dnia, 7 sierpnia nie zabraknie atrakcji dla naszych najmłodszych, ponownie otwarta będzie strefa handlowa tym razem na Bulwarach nad Czarną Hańczą. Oprócz zakupów i degustacji, będzie można obejrzeć występy lokalnych artystów, w tym zespołów z pracowni muzycznej SOK oraz stowarzyszeń. Na Open Scena Rock zagoszczą Who Asked, Cursed Knowledge, Mała Akademia Bluesa, Exitilium, Pancermałpa oraz The Walls Will Collapse. Na scenie wystąpią również Srebrne Pierwiosnki, Złota Jesień i zespół Szase. Ostatni dzień Jarmarku zwieńczy koncert Miejskiej Orkiestry Dętej pod kierunkiem Moniki Brezgieł oraz znany suwalskiej publiczności Kabaret Literacki Rozłogi. Na Stadionie Lekkoatletycznym im. Jadwigi Olbryś odbędzie się Majster Festiwal Siły, Puchar Polski Strongman. Miłośnicy ruchu znajdą tu na pewno coś dla siebie: konkurencje dla publiczności, strefa rodzinna poświęcona tematyce ruchu i sprawności fizycznej.

 

plakat

Foto: ENEJ Facebook

8 Komentarzy

obywatel

20/07/2022

Enej najtańszy był i co tu się spodziewać po wydanych milionach na bluesa. Niestety Suwałki ma takich włodarzy a nie innych i zwyczajnie nie stać już nas na gwiazdy większego formatu. Na każdym kroku widać nieudolność władzy w Suwałkach . Kiedy to się skonczy???

Enej był stosunkowo niedawno na Juwenaliach i znowu będą w Suwałkach Wiosna czytałam że będzie Dawid Kwiatkowski a włodarze znów latają dziurę tym samym 

pisiorek

21/07/2022

I tak plują nam w twarz i jeszcze im za to płacą.

ABELARD

21/07/2022

Po  owocach poznacie tych przebierańców od Okrągłego Stołu i ich pachołków. Szemrana Yelita ma się nadal dobrze w tym pospolitym Bantustanie który nadal  twierdzi że Suwałki to cywilizacja .Kto tu był od roku 1989 to wie dokładnie co to za Yelita dzisiaj rozdaje karty za nasze podatki w tym po Jaćwieskim ekonomicznym i edukacyjnym  grajdołku.

enej był już ile razy można to samo dno słuchać wywalić cześka na taczce wszystko stare kiedyś to były koncerty na świerkowej na stadionie było super od kiedy ten jest prezydentem to suwałki są miastem nudnym bez dyskotek bez perspektyw tylko stare dno najlepiej krzaków nasadzić marketów i kostki brukowej i staruchów słuchać ja cie kocham ja cie lubie 

To jest jarmark Kamedulski czy Ukraiński? Plakat oczywiście w barwach ukraińskich, bo w Polskich to grzech??? Do tego ukraiński zespół z banderowcem w nazwie. Wstyd i hańba. 

Dodaj komentarz