Charytatywny kiermasz dla Zosi i Filipa

nad Zalewem Arkadia w Suwałkach odbędzie się charytatywny kiermasz dla Zosi i Filipa

W najbliższą niedzielę 18. lipca nad Zalewem Arkadia w Suwałkach odbędzie się charytatywny kiermasz dla Zosi i Filipa.

 

Kiermasz potrwa od godziny 13.00 do 20.00. Wszystkie osoby chcące wspomóc potrzebujące rodzeństwo będą mogły zakupić ciasta, kartacze, mrowiska i inne smakołyki. Nie zabraknie też muzycznych występów, a imprezę poprowadzi DJ Marko.

 

Zosia i Filipek Śliżewscy potrzebują środków na leczenie i rehabilitację. Zosia urodziła się w 29. tygodniu ciąży. Była w bardzo ciężkim stanie. Zamartwica i niewydolność oddechowa doprowadziły do tego, że dziewczynka jest opóźniona w rozwoju. Jedyną szansą na zdrowie i sprawność Zosieńki jest rehabilitacja. Zosia powinna być rehabilitowana 6 razy w ciągu tygodnia! Bez odpowiednich ćwiczeń nie będzie miała możliwości rozwoju, a to wpłynie na jej całe życie. 

 

Problemy Zosi spędzają rodzinie sen z powiek już ponad dwa lata, jednak niedawno los postanowił zadać im kolejny cios. Syn Filipek zaczął chorować na atopowe zapalenie skóry. Od kilku miesięcy zmaga się z ranami, które pokrywają całe jego ciało. Ból nie odstępuje go na krok. Kiedy jedna rana się zagoi, od razu powstaje kolejna. Lekarze podejrzewają u chłopca pęcherzycę, jednak diagnostyka wciąż trwa. Maści, leki i opatrunki, które przynoszą ulgę, są potwornie drogie. 

 

Szczegółowe informacje: https://www.siepomaga.pl/zosia-i-filip

 

kjhgv

Dodaj komentarz