Dzień Pielęgniarki na Suwalszczyźnie

Fundacja Dr Clown przygotowała akcję dla pielęgniarek ze szpitali na Suwalszczyźnie

Wolontariusze Fundacji Dr Clown z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych, który obchodzony jest na całym świecie 12 maja, po raz kolejny przygotowali wyjątkową akcję dla pielęgniarek ze szpitali na Suwalszczyźnie.

 

Zaangażowanie, troskliwość, poświęcenie, a to wszystko dla dobra pacjentów. Na co dzień wspierają pacjentów nie tylko opieką, ale tez dobrym słowem. Rola pielęgniarek jest niezwykle istotna. Wolontariusze Fundacji Dr Clown w ramach Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki przygotowali specjalne upominki, które zostaną przekazane pielęgniarkom z oddziałów pediatrycznych szpitali w Suwałkach i okolicach.    

 

Odwiedzając pacjentów na oddziałach, czy jak od ponad roku – wirtualnie, zawsze mogliśmy liczyć na pomoc personelu. Pielęgniarki są dla nas najbliższym kontaktem w szpitalach i dostajemy od nich mnóstwo serdeczności. Tym razem to my chcielibyśmy podziękować pielęgniarkom! W tym roku skompletowaliśmy paczki z upominkami, a także przygotowaliśmy kartki z życzeniami dla pielęgniarek ze szpitali w Suwałkach, Sejnach i Gołdapi.– mówi Iwona Dąbrowska-Wojtanis, pełnomocnik Fundacji Dr Clown w Suwałkach.

Dodaj komentarz