Rywalizują w Turnieju Trzech Boisk

Turniej Trzech Boisk w Suwałkach

Druga część rozgrywek w ramach Turnieju Trzech Boisk odbyła się w minioną niedzielę (26.07) w Suwałkach.

Kolejna odsłona współzawodnictwa to rywalizacja na dwóch boiskach ze sztuczną nawierzchnią typu „orlik” przy Szkole Podstawowej nr 9 i Szkole Podstawowej nr 2. 10 drużyn, które przystąpiły do turnieju ponownie walczyły w dwóch grupach na zasadach “każdy z każdym”. Zwycięzcą grupy A została drużyna Ar- Tir Kartex, natomiast w grupie B pierwsze miejsce zajął Browar Północy Team.

W drugiej części turnieju na boisku przy ulicy Hamerszmita (SP9) zespoły walczyły o zajęcie jak najlepszego miejsca w fazie pucharowej. Drużyny z grupy A zmierzyły się z drużynami z odpowiednich miejsc z grupy B. Piękna pogoda zachęcała do rywalizacji i kibicowania. Po zaciętych meczach trzecie miejsce w drugiej odsłonie Turnieju Trzech Boisk zajął Szkarnulis Team pokonując zespół Rospudy Filipów. W finale spotkali się  zwycięzcy swoich grup – Ar-Tir Kartex oraz Browar Północny. Finał przyniósł niespodziankę w postaci pewnej wygranej 3:1 Ar-Tiru, który wyraźnie tego dnia „był na fali”.

Kolejna część Turnieju Trzech Boisk odbędzie się 1 sierpnia na Suwałki Beach Arenie. Będzie to pierwszy turniej beach soccera w Pogodnych Suwałkach.