Weź udział w konkursie „Przyroda w moim otoczeniu''

Zespół Szkół nr 6 w Suwałkach zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym

Zespół Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego w Suwałkach we współpracy z portalem suwalki.info zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pn. „Przyroda w moim otoczeniu''.

 

Cele konkursu:

  • uwrażliwienie na piękno, zwrócenie uwagi na wpływ otoczenia, na nasze zdrowie, samopoczucie, komfort życia,
  • aktywne rozwijanie pasji fotograficznej,
  • zwrócenie uwagi na problemy związane z ekologią,
  • pobudzenie refleksji na temat kontaktu z przyrodą w życiu codziennym oraz docenienie środowiska naturalnego.

 

Jak wygląda przyroda w naszym najbliższym otoczeniu? Czy potrafimy ją dostrzec i docenić? Czy czerpiemy radość z kontaktu z naturą? Na te pytania postaramy się znaleźć odpowiedź w Waszych fotografiach.

 

Regulamin:

  • Uczestnicy: uczniowie 7-8 klasy szkoły podstawowej oraz szkół ponadpodstawowych w naszym regionie.
  • Technika pracy – fotografia, (rozmiar ok. 2-4 MB).
  • Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 2 prace.

 

Zgłoszenie prac będzie odbywać się za pośrednictwem strony konkursowej na facebooku (Przyroda w moim otoczeniu – konkurs fotograficzny https://www.facebook.com/Przyroda-w-moim-otoczeniu-konkurs-fotograficzny-103879691325538), na której należy opublikować post ze zdjęciem konkursowych prac. W opisie należy umieścić hashtagi: #suwalkiinfo oraz #zsnr6

 

Prace należy dostarczyć do dnia 17 maja 2021 roku.

Komisja powołana przez organizatora dokona oceny prac oraz przydzieli nagrody: za I, II oraz III miejsce. Laureaci konkursu zostaną poinformowani o wynikach za pośrednictwem internetu (przez konto na fecebooku). Wyniki konkursu, wraz z publikacją najlepszych prac uczestników zostaną opublikowane na stronie organizatora – Zespół Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego w Suwałkach oraz na stronie portalu informacyjnego www.suwalki.info

 

Nadesłanie prac na konkurs wiąże się z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych jej autora (imię i nazwisko, klasa, szkoła) przez organizatorów konkursu w celu publikacji wyników konkursu, a także wyrażeniem zgody na publikację zgłoszonych na konkurs prac na stronach organizatora oraz współorganizatora konkursu.

 

Wszelkich informacji udziela Pani Jolanta Grabowska ([email protected]).

 

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w regulaminie, o czym uczestnicy mogą zostać poinformowani na stronie konkursu.

 

1234567

Dodaj komentarz