Ile kosztuje biżuteria na zamówienie?

Ile kosztuje biżuteria na zamówienie?

 

Biżuteria na zamówienie to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy oczekują nieszablonowych rozwiązań, cenią indywidualne projekty lub mają specyficzne potrzeby, których nie zaspokaja standardowa oferta sklepów jubilerskich. Produkty wykonywane na zamówienie kojarzą się zazwyczaj z wyższą ceną. Czy zasada ta dotyczy również biżuterii? Przeczytaj artykuł i sprawdź, ile kosztuje biżuteria na zamówienie. 

 

Zapewne nie zdziwi Cię fakt, że cena biżuterii na zamówienie ustalana jest indywidualnie. Na końcowy koszt wpływa mnóstwo czynników, które omówimy poniżej. Jeśli chcesz wiedzieć, ile kosztują pierścionki na zamówienie w Katowicach, należy wysłać zapytanie i poczekać na wycenę, którą przygotuje jubiler. Katowice to jedno z miast, w których można zlecić wykonanie biżuterii na zamówienie, jednak równie dobrze można zamówić indywidualny projekt przez internet.

 

Od czego zależy cena biżuterii na zamówienie?

Na ostateczny koszt biżuterii na zamówienie wpływa wiele czynników. Jednym z nich jest wybór kruszcu oraz ewentualnych kamienie szlachetnych, które ozdobią bransoletkę czy kolczyki. Złoto wysokiej próby jest materiałem droższym niż srebro, zaś pierścionek z diamentami będzie kosztował więcej niż ten z cyrkonią.

 

Kolejnym czynnikiem jest wielkość biżuterii i poziom jej skomplikowania. Za okazałą kolię z szafirami zapłacimy więcej niż za prosty naszyjnik z inicjałami. Na cenę biżuterii wpływa również termin realizacji – do zamówień pilnych, realizowanych priorytetowo, trzeba zazwyczaj nieco dopłacić. 

 

Czy biżuteria na zamówienie jest droższa niż gotowe modele ze sklepu z biżuterią?

Koszt biżuterii na zamówienie jest z reguły wyższy niż produktów, które oferuje sklep jubilerski. Wynika to z faktu, że w przypadku produkcji seryjnej koszt rozkłada się na dużą liczbę egzemplarzy, zaś w przypadku biżuterii na zamówienie jubiler pracuje nad jednym modelem. Ponadto na koszt biżuterii na zamówienie składa się również wykonanie indywidualnego projektu.

 

Niektóre sklepy jubilerskie obniżają cenę biżuterii na zamówienie, jeśli klient prześle własny materiał, np. złoty złom. Warto zapytać wybrany sklep z biżuterią, czy dopuszcza taką opcję, ponieważ pozwoli to obniżyć koszty projektu.

 

Gdzie wykonać biżuterię na zamówienie? Jubiler Katowice przygotuje dla Ciebie wyjątkowe ozdoby

Wykonanie biżuterii na zamówienie warto zlecić profesjonalistom Sklep jubilerski Trójca Gold wykona dla Ciebie wyjątkową biżuterię według Twojego pomysłu. Możesz wysłać zapytanie, w którym dokładnie opiszesz swój pomysł, za pośrednictwem poczty elektronicznej. Na podstawie Twojej wizji, jubiler wykona profesjonalny projekt. Jeśli go zatwierdzisz, przystąpi do pracy i już wkrótce będziesz się cieszyć jedynym w swoim rodzaju pierścionkiem lub naszyjnikiem. 

 

Choć cena biżuterii na zamówienie z reguły przewyższa ceny gotowych modeli dostępnych w sklepach jubilerskich, to w zamian zyskujesz coś bezcennego – niepowtarzalny produkt, który po latach może zyskać wyjątkową wartość sentymentalną. 


Materiał zewnętrzny

Dodaj komentarz